Pračky Hotpoint Ariston

Pračky Hotpoint Ariston jsou zajímavé svým nevšedním a dosud neokoukaným designem. Zaručují efektivní účinnost praní pro každý typ prádla. Pokud jde o kapacitu bubnu, ta je až do 8 kg špinavého prádla.

Všechny prací programy jsou dokonale přizpůsobeny vašim potřebám a vždy si tak vyberete ten správný s optimálním nastavením. Jsou vybaveny moderními funkcemi, které umí ušetřit spotřebu elektrické energie i vody.

Potěší jednoduchá obsluha a skvělý výkon každého jednotlivého modelu. Pračky zajišťují šetrné zacházení s jakýmkoliv materiálem, včetně těch citlivých. Otáčky se pohybují do 1 400 za minutu, zatímco hlučnost se pohybuje nad 50 dB během praní a do 80 dB při odstřeďování.

Skvělá jsou velká dvířka bubnu, díky nimž se s prádlem snáze manipuluje jak při vkládání, tak vyndávání. Jednoduché ovládání je zajištěno přehledným displejem, takže máte přehled o celém cyklu praní. Na trhu najdete pračky s předním plněním.

O značce Hotpoint Ariston

Britská značka Hotpoint byla založena roku 1911 a nejdříve začala s výrobou elektrických žehliček. Postupně se společnost zasadila o sloučení i s dalšími značkami a přidávala stále nové výrobky. Například v roce 2007 se vyrobilo zhruba 800 000 praček.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (94 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Hotpoint to vůbec neznám. Má tu někdo pračku od této značky, že by se podělil o zkušenosti?

Přidat komentář

Recenzer
Logo