Pračky Hotpoint Ariston

Pračky Hotpoint Ariston jsou zajímavé svým nevšedním a dosud neokoukaným designem. Zaručují efektivní účinnost praní pro každý typ prádla. Pokud jde o kapacitu bubnu, ta je až do 8 kg špinavého prádla.

Všechny prací programy jsou dokonale přizpůsobeny vašim potřebám a vždy si tak vyberete ten správný s optimálním nastavením. Jsou vybaveny moderními funkcemi, které umí ušetřit spotřebu elektrické energie i vody.

Potěší jednoduchá obsluha a skvělý výkon každého jednotlivého modelu. Pračky zajišťují šetrné zacházení s jakýmkoliv materiálem, včetně těch citlivých. Otáčky se pohybují do 1 400 za minutu, zatímco hlučnost se pohybuje nad 50 dB během praní a do 80 dB při odstřeďování.

Skvělá jsou velká dvířka bubnu, díky nimž se s prádlem snáze manipuluje jak při vkládání, tak vyndávání. Jednoduché ovládání je zajištěno přehledným displejem, takže máte přehled o celém cyklu praní. Na trhu najdete pračky s předním plněním.

O značce Hotpoint Ariston

Britská značka Hotpoint byla založena roku 1911 a nejdříve začala s výrobou elektrických žehliček. Postupně se společnost zasadila o sloučení i s dalšími značkami a přidávala stále nové výrobky. Například v roce 2007 se vyrobilo zhruba 800 000 praček.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (92 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo