Pračky Concept

Pračky Concept mají velmi stabilní konstrukci, díky čemuž jsou vibrace mnohem menší. Pokud jde o rozměry, tak jsou na výběr klasické, kdy je výška od cca 80 cm, šířka je 60 cm a hloubka 55 cm, nebo pak SLIM, tedy úzké, kde šířka i výška je v podstatě totožná, ale hloubka je menší zhruba o 15 cm.

Všechny pračky Concept

Nejlepší pračky Concept

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Concept PP6306s 100 % 7 359 Kč Zobrazit Allegro.cz
2. Concept PP6308i 90 % 6 990 Kč Zobrazit Okay.cz
3. Concept PP6508i 60 % 10 988 Kč Zobrazit Concept.cz
4. Concept PP8510i 13 592 Kč Zobrazit Mall.cz
5. Concept PP6507 7 980 Kč Zobrazit Electroworld.cz

Kapacita praček Concept se pohybuje v rozmezí od 6 do 10 kilogramů, zatímco počet otáček při odstřeďování je od 1 000 do 1 400 za minutu. Samozřejmostí je mnoho užitečných a velmi praktické funkce jako Steam Wash pro parní praní, dále automatické dávkování pracího prášku i aviváže Dose In, Twin Jet (Double Clean), ale také funkce odloženého startu, antialergenní program, automatické vážení prádla, funkce polovičního plnění šetřící vodu i energie, nebo také ochrana proti přetečení či dětská pojistka.

O značce Concept

Společnost Concept byla založena v roce 1991 a jejím prvním výrobkem byl tedy ruční šlehač. Značka se stále rozrůstala a zdokonalovala, až se postupně přidávala jedna kategorie produktů za druhou. Přes rychlovarné konvice, americké lednice,  vysavače či robotické vysavače, doputovala společnost až k pračkám, které rozhodně mají velmi dobrý potenciál.

Pračky Concept můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (97 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Říkala jsem si, už máš doma od Conceptu všechny možné spotřebiče a fungují dobře, proč nezkusit také pračku, když už ta stará dosloužila. Tak jsem si objednala i s vynáškou do bytu Concept PP6306s a jsem nadšená, protože těch 100 % hodnocení co má na Heurece si rozhodně zaslouží. Pere fakt skvěle a prádlo nádherně voní, je čisté, opravdu spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo