Gorenje W 6503/S

Předem plněná SLIM pračka Gorenje W 6503/S je hluboká pouhých 44 cm, což jí předurčuje k použití do menších koupelen, zejména pak v panelových bytech. Kapacita bubnu je 6 kilogramů špinavého prádla, což vystačí pro běžnou rodinu zhruba o 3 až 4 členech.

Provoz pračky patří k nejúspornějším díky energetické třídě A+++, což tvrdí i výrobce, který garantuje roční spotřebu energie maximálně 149 kWh a k tomu 10 270 litrů vody během jednoho roku. Když se nastaví třeba program bavlna na 40°C, sníží se maximální odběr elektrické energie na 0,55 kWh za jeden prací cyklus.

Hlučnost pračky je slušných 56 dB během praní a 68 dB v průběhu odstřeďování. Maximální otáčky dosahují 1 000 otáček za minutu. Pračka Gorenje W 6503/S má velmi moderní a do detailu propracované topné těleso, které má bezpečnostní systém proti přehřátí, což značně prodlouží jeho životnost.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Gorenje W 6503/S dostala speciální funkce a systémy, jež se starají nejen o bezpečný, ale i ekonomický chod celé pračky. K dispozici je celkem 23 programů, které si navolíte pomocí otočného ovladače. Vše zobrazuje LED displej. Programy si můžete různě kombinovat a utvořit si jejich oblíbený mix, který si pračka zapamatuje, a vy je budete používat pravidelně bez nutnosti je znovu volit, stačí jen stisknout tlačítko rychlé volby a je vystaráno.

Vedle kolektorového motoru je v nabídce třeba systém DSS, ten zaručuje 100 % využití pracího prostředku, aby se zužitkoval bez jakéhokoliv zbytku. Funkce StainExpert se postará o likvidaci i těch nejodolnějších skvrn. Díky speciální technologii SensoCAREu umožní nastavit 4 upravené prací režimy, čímž se dosáhne nejlepších výsledků praní.

Technologie Use Logic zajistí optimální spotřebu pračky, která se odvíjí od obsahu. Total Weight Control je technologie, která umí nastavit vhodný prací program podle toho, jaká je aktuální hmotnost náplně v bubnu. S tím pomáhá integrovaný snímač hmotnosti prádla.

Gorenje W 6503/S umožňuje nastavení rychlosti otáček i požadované teploty praní. Nechybí ochrana proti přetečení pračky a také částečný AquaStop, který umožní bezpečně prát i během noci. Součástí funkcí je i systém kontroly stability, možnost odložit start praní i nastavení konce praní. O ukončení praní vás informuje výstražný zvukový signál.

Technologie AllergyCare je stvořen pro efektivní máchání, které je velmi důležité při odstraňování všech zbytků pracích prostředků i aviváží, které mohou obsahovat alergeny způsobující nepříjemné alergické reakce.

Tento prací režim prádlo velmi důkladně vymáchá a tím na něm nezanechá ani stopy po těchto alergenech. Program SterilTub je spuštěn bez prádla jen s prázdným bubnem, aby se během praní při teplotě 80°C vnitřní prostor pračky vyčistil a zajistil, že bude prádlo po vyprání vždy maximálně voňavé bez nepříjemných zápachů.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Gorenje
Zařazení:pračka s předním plněním
Max. náplň:6 kg
Hlučnost:56 dB
Hlučnost při odstřeďování:68 dB
Počet otáček:1 000
Hmotnost:61.5 kg
Počet programů:23
Energetická třída:A+++
Příkon:2 000 W
Spotřeba el. energie:153 kWh
Šířka:60 cm
Hloubka:44 cm
Výška:85 cm
Objem bubnu:42 l

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Gorenje W 6503/S

zpět k obsahu ↑

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Gorenje W 6503_S

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Jestliže si potrpíte na maximální čistotu prádla, pak je Gorenje W 6503/S ideální volbou. Sama si vyčistí buben, aby prádlo nehyzdil nepříjemný zápach. Díky vysoce účinnému máchání se textilie zbaví veškerých pracích prostředků. Můžete si upravit vlastní prací programy, odložit start i nastavit, kdy praní skončí. Spousta užitečných technologií značně usnadní praní a zanechá prádlo maximálně čisté a svěží. Vynikajících účinků dosahuje i pračka Bosch KGN39VL35, tu jsme vám představili v jiné recenzi.

Design
7.5
Ovládání
8
Údržba
8
KLADY
 • kompaktní rozměry
 • odpočet času
 • nízká cena
ZÁPORY
 • design
 • hlučnější
Napsat hodnocení

Více o této pračce Gorenje najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz