Pračky Sharp

Pračky Sharp na první pohled zaujmou svým velmi elegantním vzhledem. Pro péči o prádlo je to skvělá volba, neboť disponují patentovanými technologiemi. Na trhu najdete pouze předem plněné pračky, s vrchním plněním společnost neprodukuje.

Co potěší, jsou tzv. SLIM modely, které jsou vhodné pro ty domácnosti, kde není moc místa. Kapacita bubnu u těchto praček se pohybuje v rozmezí od 5 do 9 kg špinavého prádla. Hravě tak najdete pračku pro jednotlivce, páry i větší rodiny.
Pokud jde o hlučnost, ta se při praní pohybuje kolem cca 60 dB, zatímco při odstřeďování zhruba 75 až 80 decibelů. Účinnost odstřeďování se řadí do třídy B, přičemž počet otáček dosahuje až 1 400 za minutu.

Všechny pračky Sharp

Srdcem každého jednotlivého modelu je tichý motor Advanced Inverter, který je integrován do speciálně vyrobené skříně Wave Cabinet. Díky robustnímu provedení jsou tak vibrace sníženy na minimum, jak jen to je možné. S funkcí ThermoJet je zajištěna nejvyšší energetická účinnost, díky níž si lze vybírat mezi uspořením času a energie.

Nutno zmínit, že tato technologie je dostupná pouze u praček Sharp. Šetrnost vůči oblečení obstará speciální buben pračky BubbleDrum. Patentovaný systém DoubleJet má dvojité trysky pro vstřikování vody a pracího prostředku rovnou do prádla, takže uspoříte vodu i elektrickou energii.

Spotřebu pracího prostředku ohlídá AquaBall. Funkce Stain Selection dokáže rozpoznat cca 22 druhů skvrn, takže máte jistotu dokonale čistého prádla. Speciální program Allergy Smart zbavuje prádlo bakterií i alergenů.

Systém Eco-Logic umožňuje vyprat třeba jen poloviční náplň pračky, čemuž se přizpůsobí i doba trvání pracího programu, stejně jako spotřebovaná voda. Pračky Sharp disponují extra rychlým pracím programem SuperJet 12′, kdy stačí pouhých 12 minut, aby se menší várka lehce znečištěného prádla vyprala na 30 stupňů.

O značce Sharp

Značka Sharp vznikla roku 1912 v Japonsku. Společnost začínala s rozhlasovými přijímači a postupně přidávala další produkty, které se v nepravidelných intervalech objevovaly na trhu. Na začátku nového tisíciletí se přidaly také pračky i sušičky a získaly si mnoho příznivců. Jsou to spolehlivé výrobky za velmi přijatelné ceny.

Pračky Sharp můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Pračku Sharp máme teprve krátce, ale jsem s ní moc spokojená. Skvěle pracuje, není tolik hlučná, prádlo je čisté, takže za mě super značka.

Přidat komentář

Recenzer
Logo