Pračky Toshiba

Pračky Toshiba najdete v nabídce sice jen předem plněné, ale zase není problém sehnat tzv. SLIM verzi s malou hloubkou, díky čemuž se vmáčkne i do malé koupelny. Pokud jde o design, tam je to klasická bílá nebo nerezová barva. Kapacita je dostačující a ve většině případ ohybuje se v rozmezí od 6 do 9 kilogramů prádla.

Všechny pračky Toshiba

Nejlepší pračky Toshiba

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Toshiba TW-BL70A2CZ 100 % 7 590 Kč Zobrazit Mall.cz
2. TOSHIBA TW-BL80A2CZ(SS) 97 % 9 689 Kč Zobrazit Mall.cz
3. TOSHIBA TW-BL80A2CZ(WK) 90 % 8 490 Kč Zobrazit Mall.cz

Každá jednotlivá pračka má dostatečně vybavenou programovou nabídku, stejně jako disponuje řadou užitečných a často velmi inovativních funkcí. U vybraných modelů je dokonce samozřejmostí parní systém. Energetická třída se samozřejmě odvíjí od toho, jaký zvolíte model.

O značce Toshiba

Značka Toshiba vznikla roku 1939 v japonském Tokiu, když došlo ke sloučení dvojice společností, a to Shibaura Seisaku-sho a Tokyo Denki. Od počátku působí v oblasti infrastruktury, spotřebního zboží a produkuje také elektronická zařízení. Přestože byla tato značka dříve zaměřena hlavně na notebooky či DVD přehrávače, postupně se sortiment rozšířil i do oblasti velkých spotřebičů, kam patří právě i pračky.

Pračky Toshiba můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (94 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Vůbec jsem nevěděla, že Toshiba dělá také pračky. Zatím mám tuto značku spojenou s televizemi, ale pračka? Snad budou tak dobré jako televizory.

Přidat komentář

Recenzer
Logo