Výhodný

Whirlpool FWSF61053W

Pračka s předním plněním Whirlpool FWSF61053W je vhodná pro menší a středně velkou domácnost se 3 až 4 členy, čemuž odpovídá kapacita bubnu na 6 kg špinavého prádla. Vzhledem k tomu že je hluboká pouhých 42,5 cm, spadá do kategorie SLIM, což jí předurčuje k tomu, aby se dala použít všude tam, kde není moc místa, to znamená, že se vejde klidně i do malé garsonky.

Jedná se o moderní spotřebič, díky kterému se vašemu prádlu dostane té nejlepší možné péče. Kromě inovativních technologií a spousty zajímavých funkcí, jde o velmi elegantní a designově povedený model, který se hodí to jakékoliv domácnosti.

Se svou spotřebou 153 kWh za rok spadá pračka Whirlpool FWSF61053W do energetické třídy A+++, tedy té nejúspornější, navíc se jedná o ekologicky i ekonomicky šetrný model, však také patří mezi pračky s tzv. šestým smyslem. Roční spotřeba vody se pohybuje kolem 8 400 litrů. Účinnost pracího výkonu patří do třídy A, zatímco účinnost odstřeďování se řadí do třídy C.

Hlučnost pračky se během pracího cyklu nepřehoupne přes 62 dB, oproti tomu při odstřeďování dosahuje maximální hlučnosti 83 dB. Pokud jde o počet otáček, tam to není žádná sláva, protože dosahuje jen 1 000 otáček za minutu.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Celkově má automatická pračka Whirlpool FWSF61053W k dispozici 14 pracích programů, mezi nimiž nechybí Eco bavlna, Smíšené prádlo, Denní, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Vlna, Program pro bílé prádlo, Rychlý 30°C/30 min, Jeans, Sport nebo také Prošívané přikrývky.

Díky již zmiňovanému 6. smyslu, což je inovativní technologie, můžete ušetřit až 50 % času, vody i elektrické energie. Jednoduše vložíte prádlo do bubnu, zvolíte požadovaný program a šestý smysl se sám postará o to, aby zvolil optimální nastavení pro aktuálně vložený druh tkaniny i její celkové množství.

Velkým pomocníkem je speciální a zcela revoluční technologie je FreshCare+, která zajistí, že je každý prací cyklus naprosto dokonalý i po jeho skončení. Pokud totiž nastane situace, že nemáte možnost vyjmout prádlo z pračky ihned po skončení pracího cyklu, s touto technologií to není problém, neboť prádlu dodá čerstvý a voňavý nádech, jež si uchová, i když zůstane v pračce třeba 6 hodin po doprání.

Pomocí Clean+ se zbavíte všech nepříjemných skvrn pomocí velmi účinného praní. S programy běžné praní, rychlé praní a intenzivní praní hravě zlikvidujete nečistoty už při teplotě 40°C. Blednutí barev není to nejhorší, co může barevné prádlo potkat, naopak je to možnost obarvení barvou jiného prádla.

Funkce Colors 15° umožňuje, aby pračka Whirlpool FWSF61053W veškeré barvy prádla zvládla prostřednictvím jediného pracího cyklu, aniž by došlo k namísení barev. Dokáže totiž regulovat teplotu v závislosti na zvoleném programu, a když je to nutné, sníží teplotu praní třeba až na 15°C.

Parametry

Výrobce: Whirlpool
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 6 kg
Hlučnost: 62 dB
Hlučnost při odstřeďování: 83 dB
Počet otáček: 1 000
Hmotnost: 62,5 kg
Počet programů: 14
Energetická třída: A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie: 153 kWh
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 42.5 cm
Výška: 83.7 cm
Objem bubnu: 40 l

Fotografie

Whirlpool FWSF61053W

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod Whirlpool FWSF61053W

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

K největším přednostem patří malé rozměry, slušný výkon, dobrá stabilita a jednoduché ovládání. Má dostatečný počet programů a spoustu zajímavých vychytávek, díky nimž je praní prádla naprostou hračkou. Jestli nemáte moc volného místa, pak je pračka Whirlpool FWSF61053W naprosto ideální volbou. Neváhejte se podívat i na Whirlpool FWSG71283W, jejíž recenzi máme také připravenou.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • snadná obsluha
  • velká dvířka
  • vzhled
  • cena
  • vhodná do menších prostor
Zápory
  • nevýhodou je odtok vody na pravé straně a přívod vody vlevo
  • hlučnější
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce najdete na stránce výrobce Whirlpool tady.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Totální šrot..nekupovat..dlouhé praní, hlučná..pere 4hod. na 40°…měl jsem whirpool pračku před ní,ta měla cca už17 let, tak jsem nahradil novým model…chyba, už nikdy whirpool!

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo