TOP produkt

Whirlpool AWO/C 6304

Whirlpool AWO/C 6304 je úsporná pračka, která spadá do energetické třídy A+++, čímž maximálně šetří nejen elektrickou energii, ale především vaší kapsu. Díky kapacitě 6 kg prádla a maximálním otáčkám při odstřeďování až 1 200 za minutu to bude nepostradatelný pomocník do každé domácnosti. Navíc má dvířka o průměru 39 cm, takže se do ní snadno vloží prádlo.

Nechybí ani šestý smysl, který umožňuje nastavit každý parametr praní přesně podle vašich představ a potřeb, čímž je zaručen ten nejdokonalejší výsledek v podobě čistého prádla. Snadno tak můžete přizpůsobit délku každého pracího cyklu, otáčky i množství vody v bubnu. Vašim jediným úkolem je volba pracího programu, o zbytek už se pračka postará sama.

Ta si totiž na základě druhu programu dokáže odvodit savost materiálu, který právě perete, zváží množství prádla v bubnu a tomu přizpůsobí spotřebu vody, čas pracího cyklu i potřebnou energii. Hravě tak můžete ušetřit zhruba 1 třetinu vody i energie, ale také polovinu času.

Hlučnost pračky je během praní přívětivých 59 dB, ovšem při odstřeďování je to 75 dB. Co se týká spotřeby vody, ročně to vychází na 8 200 litrů, přičemž roční spotřeba elektrické energie činí 127 kWh.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Whirlpool AWO/C 6304 má ve výbavě celkem 18 programů, mezi kterými nechybí ani velmi rychlé 15 minutové praní pro úsporu času. Ecomonitor hlásí aktuální spotřebu vybraného programu. Násypka, do které se dává prášek, byla ošetřena speciální antibakteriální vrstvou Microban, díky níž se zamezí vzniku a šíření nepříjemných plísní. K obsluze pračky slouží otočný ovladač a několik tlačítek.

Pračka má také speciální funkci, která vyrovnává nestabilitu nebo tzv. protipěnový systém. Pračka díky inteligentním senzorům sama určuje, jaká teplota je pro prádlo potřeba, a také zvolí délku praní. Umí zareagovat na množství vloženého prádla a upravit podle něj spotřebu vody.

Speciální program Colours 15 spolu se 6. smyslem zajistí stálost barev a šetrnost vůči textiliím. S tímto programem dosáhnete při 15°C stejného výsledku praní jako u klasického, jež pere na 40°C. Výrobce přidal také Eco kuličku, ta zaručí, že bude v bubnu uchována aktivní pěna. Uživatel uvítá také možnost odloženého startu.

Parametry

Výrobce: Whirlpool
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 6 kg
Hlučnost: 59 dB
Hlučnost při odstřeďování: 75 dB
Počet otáček: 1 200
Hmotnost: 72 kg
Počet programů: 18
Energetická třída: A+++
Příkon: 2.3 W
Spotřeba el. energie: 147 kWh
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 52 cm
Výška: 84.5 cm
Objem bubnu: 46 l

Fotografie

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Whirlpool AWO-C 6304

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Pračka roku 2016

Dali jsme si záležet, abychom se o pračce Whirlpool AWO/C 6304 dozvěděli co možná nejvíce, včetně toho, co o ní říkají ti zákazníci, kteří si jí už zakoupili. Vesměs jsou na ní ohlasy velmi pozitivní, zejména pro její minimální spotřebu energie, relativně nízkou hlučnost (při praní) a také malou spotřebu vody. Velká bytelná dvířka, dostatečně prostorný buben s ucházející kapacitou prádla a ještě slušné otáčky. Bohatá nabídka programů potěší zejména ti, kdo si potrpí na kratší dobu praní. Co si na této pračce lidé cení je skvěle vyždímané prádlo, dále skvělý poměr kvality a ceny, ale také její 6. smysl, který pracuje místo vás. Podobnou chválu si vysloužila také Whirlpool AWE 50510, o které se zmiňujeme v jiné recenzi.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
9Hodnocení čtenářů
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
 • tichá
 • 6 smysl
 • úsporná
 • dobré ždímání
 • poměr cena/výkon
Zápory
 • hodně programů
 • těžší nastavení
 • uzší zásobník na prášek
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce najdete na stránce výrobce Whirlpool zde.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 2.5
  Design
  50
  Ovládání
  50
  Údržba
  50

  Po 6 letech je totálně na šrot. Ložiska jsou již slyšet, tlumiče totálně KO, takže vana mlátí o plechy a dělá boule na obalu, věčné problémy s programátorem… Není jakkoli izolován, vítr fouká přez něj, takže jsem musel několikrát čistit zkraty na PCB od uhlíků z motorku…pořád chyby typu F12 apod..
  Ložiska nevyměnitelná. S pračkou bylo zacházeno jako v bavlnce. Měl jsme venku spirálu, komplet hadice, vše jak nové.

  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 2. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Do teď jsem vždy kupovala spotřebiče z bazarů, kvůli financím, ale teď jsem se rozhodla, že si koupím pračku novou a se zárukou. Hledala jsem takovou, co by byla finančně dostupná a přitom úsporná, tedy A+++. Myslím, že Whirpool je roky ověřená značka a má moji důvěru. Jsem s ní po dvou měsících spokojená.

  Klady: tichá, prádlo je po vyprání téměř suché, dostatečný výběr produktů
  Zápory: nemám
  Přínosný(3) Nepomohl(67)You have already voted this
 3. Prací cyklus pračky Whirlpool AWO/C 6304:

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo