TOP produkt

Whirlpool AWO/C 6304

Whirlpool AWO/C 6304 je úsporná pračka, která spadá do energetické třídy A+++, čímž maximálně šetří nejen elektrickou energii, ale především vaší kapsu. Díky kapacitě 6 kg prádla a maximálním otáčkám při odstřeďování až 1 200 za minutu to bude nepostradatelný pomocník do každé domácnosti. Navíc má dvířka o průměru 39 cm, takže se do ní snadno vloží prádlo.

Nechybí ani šestý smysl, který umožňuje nastavit každý parametr praní přesně podle vašich představ a potřeb, čímž je zaručen ten nejdokonalejší výsledek v podobě čistého prádla. Snadno tak můžete přizpůsobit délku každého pracího cyklu, otáčky i množství vody v bubnu. Vašim jediným úkolem je volba pracího programu, o zbytek už se pračka postará sama.

Ta si totiž na základě druhu programu dokáže odvodit savost materiálu, který právě perete, zváží množství prádla v bubnu a tomu přizpůsobí spotřebu vody, čas pracího cyklu i potřebnou energii. Hravě tak můžete ušetřit zhruba 1 třetinu vody i energie, ale také polovinu času.

Hlučnost pračky je během praní přívětivých 59 dB, ovšem při odstřeďování je to 75 dB. Co se týká spotřeby vody, ročně to vychází na 8 200 litrů, přičemž roční spotřeba elektrické energie činí 127 kWh.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Whirlpool AWO/C 6304 má ve výbavě celkem 18 programů, mezi kterými nechybí ani velmi rychlé 15 minutové praní pro úsporu času. Ecomonitor hlásí aktuální spotřebu vybraného programu. Násypka, do které se dává prášek, byla ošetřena speciální antibakteriální vrstvou Microban, díky níž se zamezí vzniku a šíření nepříjemných plísní. K obsluze pračky slouží otočný ovladač a několik tlačítek.

Pračka má také speciální funkci, která vyrovnává nestabilitu nebo tzv. protipěnový systém. Pračka díky inteligentním senzorům sama určuje, jaká teplota je pro prádlo potřeba, a také zvolí délku praní. Umí zareagovat na množství vloženého prádla a upravit podle něj spotřebu vody.

Speciální program Colours 15 spolu se 6. smyslem zajistí stálost barev a šetrnost vůči textiliím. S tímto programem dosáhnete při 15°C stejného výsledku praní jako u klasického, jež pere na 40°C. Výrobce přidal také Eco kuličku, ta zaručí, že bude v bubnu uchována aktivní pěna. Uživatel uvítá také možnost odloženého startu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Whirlpool
Zařazení:pračka s předním plněním
Max. náplň:6 kg
Hlučnost:59 dB
Hlučnost při odstřeďování:75 dB
Počet otáček:1 200
Hmotnost:72 kg
Počet programů:18
Energetická třída:A+++
Příkon:2.3 W
Spotřeba el. energie:147 kWh
Šířka:59.5 cm
Hloubka:52 cm
Výška:84.5 cm
Objem bubnu:46 l

zpět k obsahu ↑

Fotografie

zpět k obsahu ↑

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Whirlpool AWO-C 6304

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení
Pračka roku 2016

Dali jsme si záležet, abychom se o pračce Whirlpool AWO/C 6304 dozvěděli co možná nejvíce, včetně toho, co o ní říkají ti zákazníci, kteří si jí už zakoupili. Vesměs jsou na ní ohlasy velmi pozitivní, zejména pro její minimální spotřebu energie, relativně nízkou hlučnost (při praní) a také malou spotřebu vody. Velká bytelná dvířka, dostatečně prostorný buben s ucházející kapacitou prádla a ještě slušné otáčky. Bohatá nabídka programů potěší zejména ti, kdo si potrpí na kratší dobu praní. Co si na této pračce lidé cení je skvěle vyždímané prádlo, dále skvělý poměr kvality a ceny, ale také její 6. smysl, který pracuje místo vás. Podobnou chválu si vysloužila také Whirlpool AWE 50510, o které se zmiňujeme v jiné recenzi.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
9Hodnocení uživatelů
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • tichá
 • 6 smysl
 • úsporná
 • dobré ždímání
 • poměr cena/výkon
ZÁPORY
 • hodně programů
 • těžší nastavení
 • uzší zásobník na prášek
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce najdete na stránce výrobce Whirlpool zde.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

3 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Jiří 1.2.2021 v 17:04
  2.5
  Design
  50
  Ovládání
  50
  Údržba
  50

  Po 6 letech je totálně na šrot. Ložiska jsou již slyšet, tlumiče totálně KO, takže vana mlátí o plechy a dělá boule na obalu, věčné problémy s programátorem… Není jakkoli izolován, vítr fouká přez něj, takže jsem musel několikrát čistit zkraty na PCB od uhlíků z motorku…pořád chyby typu F12 apod..
  Ložiska nevyměnitelná. S pračkou bylo zacházeno jako v bavlnce. Měl jsme venku spirálu, komplet hadice, vše jak nové.

  (0) (1)You have already voted this
 2. Reagovat
  Hanka 21.2.2018 v 23:36
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Do teď jsem vždy kupovala spotřebiče z bazarů, kvůli financím, ale teď jsem se rozhodla, že si koupím pračku novou a se zárukou. Hledala jsem takovou, co by byla finančně dostupná a přitom úsporná, tedy A+++. Myslím, že Whirpool je roky ověřená značka a má moji důvěru. Jsem s ní po dvou měsících spokojená.

  KLADY: tichá, prádlo je po vyprání téměř suché, dostatečný výběr produktů
  ZÁPORY: nemám
  (2) (64)You have already voted this
 3. Reagovat
  Martin 19.2.2018 v 21:28

  Prací cyklus pračky Whirlpool AWO/C 6304:

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz