CreditGO

Společnost Emmas Credit s.r.o. je nebankovním subjektem a zároveň poskytovatelem krátkodobých úvěrů již od roku 2014. Vy společnost pravděpodobně budete znát pod značkou CreditGo, která poskytuje, dle vlastních slov, půjčku za pár kliknutí.

V následující recenzi se společně podíváme, co všechno tato kliknutí vlastně obnáší, kolik a za jakých podmínek vám CreditGo půjčí a v neposlední řadě shrneme všechny výhody i nevýhody které mohou pod pokličkou skrývat úvěrové produkty od CreditGo.

CreditGO

Jak CreditGo půjčka funguje?

CreditGo poskytuje krátkodobé úvěry, které díky poměrně krátkému časovému horizontu splatnosti pomáhají překlenout období před výplatou. Zároveň se jedná o bezúčelovou půjčku bez nutnosti dokládání účelu, kterou můžete čerpat již půl hodiny po kladném vyhodnocení žádosti. CreditGo nedisponuje žádnou kamennou pobočkou, kalkulace úvěru, výše úroků a splátek včetně veškeré dokumentace probíhá pouze online formou, avšak všechny dny mimo sobotu, je vám k dispozici zákaznická linka, kterou můžete během pracovních hodin kontaktovat prostřednictvím telefonu, e-mailu, nebo zvolit o něco pohodlnější formu online chatu.

Žádat o CreditGo může pouze klient starší 18 let, který je občan České republiky nebo cizinec s povolením trvalého či přechodného pobytu v ČR s pracovní smlouvou trvající nejméně po dobu trvání úvěru. Významným požadavkem, který je na klienta kladen pro vyšší pravděpodobnost získání krátkodobého úvěru je trvalý zdroj příjmů. Ten je koneckonců nutné doložit již během žádosti o úvěr, a to poskytnutím dvou posledních výpisů z vašeho bankovního účtu.

Přejít na web

Půjčky od CreditGo

Úvěrový rámec pro nové i stávající klienty CreditGo je 20 000 Kč, nejméně však 500 Kč. Půjčku lze splatit dle předem zvolené doby, tu si volíte v horizontu 5 až 30 dní. Jak jsme již zmínili, žádost probíhá zcela online, stačí tak pouze navštívit oficiální webové stránky CreditGo, v úvěrové kalkulačce zvolit výši úvěru a na jak dlouho si chcete půjčit. Další krok zahrnuje registraci a přístup do klientského účtu.

Registrace zahrnuje vše od vašich osobních údajů jako je rodné číslo, číslo bankovního účtu, telefon, e-mail, číslo občanského průkazu, trvalý pobyt, kopie občanského průkazu, adresa zaměstnavatele a další nutné informace jakožto pravidelné měsíční výdaje, splátky a náklady na bydlení. Již v tomto kroku jste seznámeni formulářem o spotřebitelském úvěru a vaší předběžnou smlouvou o spotřebitelském úvěru. Tento krok, ač obsahuje velké množství informací, naopak rapidně urychlí celkové posouzení žádosti. Po úspěšné registraci obdržíte e-mail s dalším postupem, který zpravidla zahrnuje doložení výplatní pásky a výpis z bankovního účtu.

Žádost o úvěr bude zpracována pouze v pracovní době CreditGo, pokud žádáte v sobotu, bude žádost přednostně zpracována následující pracovní den. S tímto faktem je důležité dopředu počítat, pokud na peníze naléhavě spěcháte. Stejně tak je důležité mít v době žádosti o úvěr na svém bankovním účtu kladný zůstatek který vám posléze umožní odeslat společnosti Emmas Credit s.r.o. symbolický poplatek 1 Kč jakožto ověřovací poplatek.

Odložené splátky a předčasné splacení CreditGo

Během žádosti o úvěr máte k dispozici náhled smlouvy o úvěru kde se taktéž dočtete, že půjčku nelze splatit jindy, než v dopředu zvolený termín. Úvěr od společnosti CreditGo nelze pojistit, a to žádným způsobem, proto vás nejspíš potěší i možnost splatnost půjčky odložit zejména v případě, kdy zkrátka nevyjdete, nebo se vám opozdil termín výplaty. Půjčku CreditGo a její splatnosti lze posunout o 5 až 30 dní. Poplatek za prodloužení splatnosti je transparentně zobrazen a individuálně rozpočítán již v předsmluvním formuláři. Nejedná se ovšem o zanedbatelné částky.

Výhody

Žádost o úvěr CreditGo lze opravdu podat během pár kliknutí, samotné vyřízení a následná výplata peněz může být záležitostí pouhé půl hodiny, a to jsou fakta, která nelze opomenout. Hlavní výhoda je ovšem transparentnost úvěrového produktu a vy tak zkrátka nepodepíšete nic, co by vám dopředu nebylo známé. Veškeré dokumenty jsou čitelně zobrazeny již během žádosti, kterou můžete, ale nemusíte dokončit.

Nevýhody

Shrnout nevýhody plynoucí z uzavření smlouvy s CreditGo je možné pouze v případě, kdy jako klient přestanete plnit svůj závazek a úvěr neuhradíte včas, či neprodloužíte dobu splatnosti. Pak může být vaše zkušenost s CreditGo negativní, neboť jak tomu už, tak bývá, nebankovní společnosti nedělají rozdíly a ve chvíli kdy vaše jednání přestane být zodpovědné, poté zpravidla naskakují úroky, sankce a pokuty.

Shrnutí

Pokud se rozhodnete s CreditGo přečkat dobu do další výplaty, nebo peníze použijete jednoduše na cokoliv, na co zrovna potřebujete, rozhodně svůj problém svěříte do rukou profesionální společnosti.

CreditGo jedná férově, narovinu a opravdu dokáže urychlit proces schvalování půjčky v případě, že všechny dokumenty a požadované informace vyplníte pravdivě. To stejné ale čeká i od svých klientů, takže pokud jste si jisti svou platební morálkou, schopností úvěr splatit ve stanovený termín a souhlasíte s výší úroku, poté může být CreditGo vaším přítelem do nepohody. V opačném případě raději zvažte nutnost úvěru ještě jednou a pokud si nejste jistí svou schopností splácet, doporučujeme se jakékoliv finanční půjčce vyvarovat.

Přejít na CreditGO

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo