CreditPortal

Společnost CreditPortal je poměrně novou nebankovní institucí poskytující krátkodobé i dlouhodobé půjčky těm, kteří potřebují řešit své problémy rychle s důvěryhodnou společností. Za tímto účelem v roce 2016 vznikla právě společnost CreditPortal které jsme věnovali celou následující recenzi. V současnosti nabízí půjčky klientům i bez nutnosti vlastního bankovního účtu a velkou šanci na úspěšné schválení úvěru má i klient s exekucí.

CreditPortal

CreditPortal vám půjčku klidně vyplatí nejen na bankovní účet, ale vybrat ji můžete i v hotovosti na jakékoliv čerpací stanici EuroOil. Pokud potřebujete akutně řešit náhlé výdaje, může být pro vás úvěr od CreditPortal jednoduchým a pohotovým řešením. Jestli tomu tak ale opravdu je či není, se dočtete v následujících řádcích, ve kterých vás provedeme nabízenými produkty, žádostí o úvěr a na závěr se zaměříme i na možné nevýhody, které může půjčka Credit skrývat.

Jak CreditPortal funguje?

Společnost CreditPortal poskytuje úvěry již od 500 Kč, nanejvýš si však můžete půjčit 60 000 Kč. Půjčka je klientovi poskytnuta na cokoliv, zkrátka důvod čerpání je jen vaše záležitost, a tak s ní například můžete uhradit nečekané výdaje za opravdu automobilu, složenky, dovolenou, nebo třeba menší rekonstrukci. Délka splatnosti úvěru je v rozmezí 5 až 30 dní, týká se to ovšem jen krátkodobých úvěrů. Bezhotovostní splátkový úvěr lze splácet od 3 až do 12 měsíců.

O úvěr od CreditPortal smí žádat každý plnoletý občan České republiky s platnými osobními doklady, který je zároveň schopen prokázat svůj pravidelný příjem. Pokud tyto základní věci splňujete, pak vám nic nebrání v podání žádosti skrze oficiální webové stránky.

V žádosti je nutné vyplnit kromě osobních údajů i kontaktní údaje o zaměstnavateli, vaše pravidelné měsíční výdaje a vámi vybranou kontaktní osobu, tou může být kdokoliv od partnera, rodiče až po souseda. Během žádosti budete zároveň ihned dokládat kopii občanského průkazu včetně druhého dokladu o totožnosti, dva výpisy z účtu a poslední dvě výplatní pásky. Žádost potvrzujete SMS kódem, ta je poté v procesu posuzování zhruba 15 minut, po tak krátké chvíli se dozvíte výsledek vaší žádosti a v případě úspěchu můžete peníze ihned čerpat ze svého bankovního účtu či si je nechat vyplatit na čerpací stanici EuroOil.

Přejít na web

Půjčky CreditPortal

Základním produktem od společnosti CreditPortal je bezhotovostní úvěr Credit 30 se splatností 5 až 30 dní. Zažádat s ním můžete o 500 Kč až 30 000 Kč, tento typ úvěru není možné vyplatit v hotovosti. V hotovosti nelze vyplatit ani druhý typ produktu, tedy bezhotovostní splátkový úvěr Credit 365 který je zároveň jediným dlouhodobým úvěrem od společnosti CreditPortal. Získat s ním můžete až 60 000 Kč a splatnost lze rozdělit na 3, 6, 9 nebo 12 měsíců. Hotovostní úvěr Credit 30 lze vyplatit na jakékoliv čerpací stanici EuroOil, doba splácení je 5 až 30 dní. Hotovostní půjčkou lze získat až 4 900 Kč.

Hotovostní a bezhotovostní úvěry Credit 30 lze poskytnout jednorázově, půjček Credit 365 lze naopak mít několik najednou.
Smlouva o úvěr je jednoduchá a zcela srozumitelná, všechny procesy společnosti CreditPortal jsou nastaveny dle Zákona o spotřebitelských úvěrech, a to jen potvrzuje jistotu, že se nesetkáte s žádnou poznámkou pod čarou. Klientům, kteří splácí svůj závazek řádně a včas navíc společnost CreditPortal poskytuje slevy a bonusy z úroků. Celou půjčku lze předčasně splatit, a to naprosto bez poplatku.

Refinancování úvěru s CreditPortal u Ferratum

Všechny nabízené úvěrové produkty lze u CreditPortal posléze i refinancovat. Žádost o refinancování úvěru Credit 30 můžete vyřídit sami ve svém uživatelském profilu nebo kontaktovat společnost telefonicky. Pokud potřebujete refinancovat půjčku Credit 365, lze tak provést pouze po domluvě se specialistou po telefonu.

Výhody CreditPortal

Úvěr od CreditPortal znamená okamžitou výplatu peněz, a to kdykoliv od pondělí do pátku, nejen na účet, ale i v hotovosti. Dle vlastního uvážení a finanční situace si navíc můžete sjednat úvěr se splatností jeden měsíc nebo rok a půjčku lze navíc předčasně splatit zcela zdarma. Veškeré informace o vaší půjčce jsou vám kdykoliv k dispozici v klientském účtu na přehledných internetových stránkách CreditPortal a kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle můžete od pondělí do pátku. Pokud vám telefonování není příjemné, své otázky a dotazy můžete řešit po e-mailu.

Nevýhody CreditPortal

Úvěry od CreditPortal není možné nijak pojistit proti nemožnosti splácení, zároveň se nejedná ani o flexibilní úvěr a ač ho můžete kdykoliv najednou splatit, rozhodně nejsou povoleny měsíční splátky nad stanovenou měsíční částku. Hlavní nevýhodu ovšem v případě úvěrů od CreditPortal shledáváme v celkem vysokém RPSN a opravdu vysokých poplatků za případné náklady při vymáhání. Mějte prosím na paměti, že kromě úvěrové smlouvy se společností CreditPortal podepisujete i rozhodčí doložku která společnost opravňuje nařízení exekuce bez nutnosti zkoumání případu nezávislým soudem.

Shrnutí

Jako v případě každého úvěru i zde platí, že by si měl klient nejdříve rozmyslet své možnosti a zvažovat půjčku jako poslední možnost, a to pouze v případě, že si je jistý svou možností splácet. Pokud ale před sebou máte výdaje, které bez odkladu musíte uhradit, může být úvěr od CreditPortal dobrým řešením vaší akutní situace, přece jen proces schvalování žádosti nezabere příliš mnoho času stejně jako samotné vyplacení úvěru. Společnost CreditPortal vám tak může být kdykoliv nápomocná v jakékoliv situaci kterou musíte řešit rychlou finanční výpůjčkou.

Přejít na CreditPortal

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo