SOScredit

Společností poskytující krátkodobé půjčky je na tuzemském trhu poměrně vysoké množství a občas může být jednoduše problém se v tomto nepřeberném množství vyznat natož pak najít opravdu nejvýhodnější půjčku.

Poskytovatelem nebankovních a krátkodobých úvěrů SOScredit je společnost Orange Finance s.r.o. a to již od roku 2015, jednatelé společnosti mají v tomto odvětví podnikání historii mnohem delší a SOScredit není jediným produktem, který nabízejí, nemusíte se proto obávat neprofesionálního jednání.

My tuto recenzi věnujeme celé problematice půjček SOScredit pro případ, že právě zvažujete využít služeb které nabízí. Co přesně vás během žádosti o úvěr čeká, jak dlouho trvá vyplacení úvěru a za jakých okolností ho vůbec můžete získat se dočtete již v následujících řádcích.

SOScredit

Jak SOScredit funguje?

Princip úvěrů od SOScredit se nikterak neliší od konkurenčních poskytovatelů. Půjčka je bezúčelová, krátkodobá a vyřízena v co nejkratším termínu od podání žádosti. Žádost, výplata peněz a veškerá smluvní administrativa je vyřízena pouze online formou, to v praxi znamená, že nemusíte navštívit žádnou pobočku a ani kontrolovat pracovní dobu, zda je svátek, nebo víkend.

Žádost o úvěr lze odeslat kdykoliv a vy můžete být naprosto kdekoliv, kam až dosáhne internetové připojení. Před odesláním žádosti o SOScredit půjčku jednoduše použijete kalkulačku úvěru dostupnou na oficiálních webových stránkách společnosti, zvolíte výši úvěru a potřebnou dobu k jeho zaplacení. V této chvíli je vám znám orientační úrok, RPSN a poplatek za poskytnutí úvěru.

Pokud budete se vším souhlasit, stačí přejít k dalšímu kroku a vyplnit registraci k SOScredit, do té vypíšete pouze vaše osobní údaje, rodné číslo, funkční e-mailovou adresu a číslo vašeho mobilního telefonu. V dalším kroku poskytnete společnosti informace o vašem trvalém bydlišti, přepíšete číslo občanského průkazu a bankovního účtu. Důležité je pravdivě zodpovědět otázku ohledně příjmů, výdajů a dalších závazků.

SOScredit úvěr může získat každý občan České republiky, který je starší 18 let, nebo cizinec s trvalým pobytem na území ČR. Ke zvýšení pravděpodobnosti kladně vyhodnocené žádosti o úvěr klient nesmí mít exekuce a být nezaměstnaný. Žádost se schvaluje na základě kontroly registrů a každý klient svou žádost uzavírá doložením výpisů z účtu.

Výpisy z účtu společně s kopií osobního dokladu klient odesílá na e-mailovou adresu společnosti, tento krok není možné dokončit na webových stránkách. Z osobního účtu, který je veden na jméno žadatele je nutné odeslat ověřovací poplatek 1 Kč na účet věřitele. Pokud nevlastníte osobní účet, nemůže vám být půjčka v žádném případě vyplacena.

Přejít na web

Půjčky od SOScredit

Poskytovatelé úvěrů SOScredit si zakládají na vztazích s klienty, první úvěr je proto poskytován naprosto bez poplatku za poskytnutí. Půjčka je ovšem limitována výší úvěru od 1 000 Kč, maximálně u první půjčky dosáhnete částky 10 000 Kč. Ke zvýhodněnému úvěru stačí celkovou splatnou částku bezodkladně uhradit v předem stanoveném termínu, ten vybíráte ve lhůtě minimálně 7 dní, avšak nejdéle musí být celková splatná částka uhrazena do 28 dnů od poskytnutí úvěru.

SOScredit má pro své stálé klienty připravený věrnostní program který dokáže zařídit nižší poplatek za poskytnutí úvěru, nebo průběžně nabízí různé slevové kódy, pro tyto klienty je maximální výše úvěru navýšena na 30 000 Kč.

Ať už žádáte poprvé, nebo se k SOScredit vracíte opakovaně, během kalkulace zjistíte předběžné úroky a případný poplatek za poskytnutí úvěru, přesná výše je ale vždy známá až před podpisem smlouvy. Žádosti o úvěr jsou vyhodnocovány prakticky nepřetržitě a ač v tomto odvětví by rozhodně rychlost neměla být rozhodujícím faktorem, SOScredit dokáže finanční prostředky převést na váš účet již do 15 minut.

Odložené splátky SOScredit

Krátkodobé úvěry nelze zpravidla nikdy pojistit proti nemožnosti splácení, v případě SOScredit můžete den splatnosti úvěru posunout dle vašich potřeb o 7, 14, 21 nebo 28 dnů. Prodloužení termínu splatnosti půjčky vyřizujete sami ve chvíli, kdy této služby potřebujete využít, stačí k tomu navštívit klientskou sekci. Služba je zpoplatněna a poplatek za prodloužení je nutné uhradit předem.

Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte a kontaktujte zákaznické oddělení které je vám na telefonu k dispozici vždy od pondělí do pátku, nebo případně své dotazy můžete směřovat na e-mailovou adresu. Pokud u vás ovšem nastane situace, kdy si budete téměř jistí, že nebudete schopni dostát svým závazkům zcela, kontaktujte ihned správu pohledávek na uvedených telefonních číslech. Včasným řešením situace můžete mnohdy předejít opravdovým nepříjemnostem.

Výhody SOScredit půjčky

Hlavní výhodu SOScredit půjčky kromě jejího rychlého vyplacení shledáváme zejména v snažším vyřízení žádosti o úvěr. SOScredit úvěr není poskytován osobám bez stálého měsíčního příjmu, není třeba ale potvrzení od zaměstnavatele či daňové přiznání v případě podnikatelů není nutné a klient pohodlně dokládá pouze poslední výpisy svého účtu.

Nevýhody SOScredit půjčky

Nevýhodou SOScredit půjčky mohou být její vysoké úroky a RPSN které jsou během kalkulace pouze orientační a které se navíc v případě neplacení obohatí také o sankce a nekompromisní pokuty.

Shrnutí

Úvěrový produkt od SOScredit hodnotíme v závěru kladně, pokud je vaše žádost o půjčku schválena, peníze jsou následně bez zbytečného oddalování skutečně vyplaceny na bankovní účet klienta a ze strany SOScredit jsou všechny podmínky splněny. Otázka vysokých úroků a RPSN je ovšem červeným vykřičníkem, který se pohybuje nad každou krátkodobou půjčkou, a proto samotnou půjčku doporučujeme pouze klientům kteří si jsou naprosto jisti svou možností svůj dluh splatit včas včetně jeho poplatků.

Přejít na SOScredit

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (66 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo