CreditOn

Nebankovní společnost Crediton svým klientům slibuje rychlou, snadnou, krátkodobou a neúčelovou půjčku, která je navíc bez skrytých poplatků.

Přejít na web

Lotyšský Crediton poskytuje zákazníkům úvěry v České republice již od roku 2011 a od té doby nabízených služeb využilo již tisíce zákazníků. Co je třeba k vyřízení úvěru, co vše za tím stojí a jaké výhody či nevýhody se pod pokličkou skrývají se dočtete v následující recenzi.

CreditOn

Jak CreditOn funguje?

U společnosti Crediton můžete zažádat o první úvěr v celkové výši od 2 000 Kč do 20 000 Kč naprosto jednoduše z pohodlí domova. Musíte ovšem splňovat určité podmínky jako věk nad 20 let a mít pravidelný, a hlavně doložitelný příjem, pokud tyto jednoduché podmínky splňujete, pravděpodobně už nic nepřekáží expresnímu schválení úvěru.

Celý úvěr lze splácet postupně či ho uhradit jednorázově a celková doba splácení závisí jen na vašich preferencích stejně jako datum splatnosti, to si vyberete dle data, které vám vyhovuje nejvíc. Minimální doba trvání úvěru je v ovšem 61 dní.

CreditOn

Náhled webu CreditOn

Půjčka CreditOn

V současnosti nabízí společnost Crediton jen jeden typ půjčky, který nese název Expresní půjčka. Žádost o úvěr lze podat online na oficiálních webových stránkách vyplněním jednoduchého formuláře do kterého vložíte své osobní údaje včetně rodného čísla, měsíčních výdajů, čísla občanského průkazu, telefonního čísla a bankovního účtu.

Dalším krokem zbývá vybrat zdroj vašich příjmů, zda se jedná o zaměstnání, příjmy z podnikání, mateřské dovolené nebo důchodu. Posouzení žádostí probíhá v pracovních dnech do 15 minut, pokud žádáte o půjčku o víkendu bude žádost posouzena až následující pracovní den. Ještě před vyplacením úvěru musíte ze svého bankovního účtu odeslat symbolický potvrzovací poplatek, tím se spojí vaše žádost s bankovním účtem, na který bude úvěr posléze vyplacen.

Čerpání půjčky a odložení splátek CreditOn

Čerpat půjčku můžete prakticky ihned po schválení žádosti o úvěr, automaticky vám bude založen osobní zákaznický účet, ze kterého můžete provádět jednoduchou správu vaší pohledávky včetně podání žádosti o odklad splátky. Crediton nedisponuje žádnou kamennou pobočkou, proto je možnost správy úvěru bez kontaktování operátora za pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní rozhraní naprostou výhodou. Pokud svou první Expresní půjčku řádně splatíte o další lze požádat pouhou SMS zprávou.

Crediton svým zákazníkům kteří se náhle ocitli v tíživé životní situaci dokonce vychází vstříc ohledně prodloužení splatnosti. Tento úkon je ovšem zpoplatněn a nemusí být tak docela výhodný v ohledu na RPSN i přesto, že vám splatnost prodlouží až o 40 dní.

V případě nesplácení či neuhrazení zapůjčené částky ve stanoveném termínu který nebyl prodloužen si společnost Crediton nárokuje navýšení celkové částky o náklady dle sazebníku poplatků který je všem dostupný na webových stránkách. V případě prodlení je pokutou započítáno 0,1 % denně z celkové částky v prodlení, s tím se spojí úroky z prodlení a mimo smluvní pokutu a úroky z prodlení je nutné počítat s náklady na vymáhání pohledávky. Za 25 dnů prodlení se náklady na vymáhání mohou vyšplhat až na 1 450 Kč, po uplynutí doby je dluh předán k vymáhání externí agentuře.

Shrnutí

Celkově nám nezbývá než hodnotit společnost Crediton kladně nejen na základě transparentních podmínek u nabízených produktů. Hlavní výhodu shledáváme v expresním vyřízením půjčky, kterou tak může každý klient, který projde schválením, začít čerpat prakticky okamžitě.

V případě Creditonu nám díky přehlednému uživatelskému rozhraní nechybí ani kamenné pobočky, neboť vše potřebné lze vyřídit samostatně nebo na zákaznické lince která je k dispozici od pondělí do pátku. Společnost lze kontaktovat i prostřednictvím online chatu, tato volba může být užitečná zejména uživatelům kteří potřebují odbornou pomoc i mimo klasické hodiny kontaktní linky.

Drobnou půjčku od Creditonu doporučujeme zejména osobám, kteří nemají problém s řádným plnění svých závazků. Sama společnost Crediton dokonce na svých webových stránkách zdůrazňuje skutečnost, že krátkodobá půjčka není řešením pro splacení jiných dluhů a každý kdo o ni žádá by ji měl čerpat pouze po pečlivém uvážení. V případech, kdy se klient staví k závazkům zodpovědně může být Crediton skvělou alternativou půjčky před výplatou, se kterou můžete mít i vy jen ty nejlepší zkušenosti.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (70 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo