ViaSMS

Úvěr od společnosti ViaSMS lze získat snadno a jednoduše z pohodlí domova. Možná právě nyní uvažujete nad krátkodobým neúčelovým úvěrem, který vám ulehčí naléhavou situaci před výplatou, či vyhledáváte úvěr od jiné společnosti než té bankovní. Pro všechny tyto případy na našem trhu existuje již od roku 2011 společnost ViaSMS která se specializuje na flexibilní úvěry od 1000 Kč až do 60 000 Kč.

V dnešní době ovšem může být oříšek vyznat se v úvěrových produktech které nabízí široká škála nebankovních společností, právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili recenzi, ve které se dočtete vše potřebné ohledně půjček od společnosti ViaSMS. Pokud zvažujete krátkodobou půjčku, která vám může pomoci s náhlými výdaji, nebo potřebujete rychle sjednat půjčku bez ručení, rozhodně se vám vyplatí dál číst.

ViaSMS

Jak ViaSMS funguje?

Sms půjčky ViaSMS lze zpravidla sjednat velmi rychle, stačí k tomu pouze vyplnit formulář s kalkulací úvěru včetně vašeho jména, rodného čísla a platného telefonního čísla. Při první žádosti je nutné doložit kopii občanského průkazu a pravidelný příjem, tato starost u druhé a každé další půjčky zcela odpadá. Následně stačí pouze o úvěr požádat a vložit pomyslný podpis do vašeho účtu u společnosti ViaSMS. Kód dorazí ve formě SMS zprávy na vaše telefonní číslo, odkud je tedy jednoduše odvozen název společnosti. V případě kladného posouzení vaší žádosti propojíte váš účet s bankovním účtem, a to není nic složitého. K propojení stačí pouhé odeslání symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti ViaSMS a váš úvěr vám bude zpravidla vyplacen v řádech minut. Ze zákona ovšem existují i výjimky, jako v případě Komerční banky, tam si bohužel počkáte až 2 pracovní dny.

O půjčku od společnosti ViaSMS může žádat každý plnoletý občan, tedy osoba starší 18 let která vlastní bankovní účet, neboť úvěr nelze vyplácet v hotovosti. Společnost důkladně posuzuje bonitu klienta, pokud máte jiné závazky u jiných společností, které ovšem splácíte řádně a včas, nikterak to nesnižuje pravděpodobnost kladného posouzení žádosti. Úvěr bývá zamítnut pouze v případech, kdy jste osobou se záznamem v registru dlužníků.

Přejít na web

Půjčky ViaSMS

První půjčka ve výši 1000 Kč až 60 000 Kč může být zcela bez úroků, a to v případě, že ji celou uhradíte v rozmezí 10 až 30 dnů. Není v tom žádný háček a je to přesně tak jednoduché, jak to vypadá, úvěr je za dodržení těchto podmínek zcela bez poplatku. Pokud je půjčka uhrazena po uplynutí 1 měsíce, poté nabíhá denní úroková sazba 0,43 % a dále se na půjčku přihlíží jako na flexibilní úvěr s podmínkami, které si objasníme v následujících řádcích.

Druhý a další úvěr od společnosti ViaSMS je již braný jako standardní a lze jej bezplatně sjednat až po celkovém uhrazení prvního úvěru. Kouzlo flexibilního úvěru spočívá ve vašich možnostech splácet, vždy je vám již při sjednání úvěru známá částka 500 Kč která je zároveň i minimální splátka úvěru bez ohledu na sjednanou výši půjčky. Minimální splátku je nutné každý měsíc, až do celkového uhrazení řádně platit, je ovšem pouze na vás, zda k minimální splátce přihodíte něco navíc, či úvěr splatíte najednou a ušetříte tak na úrocích. Historie a aktuální stav úvěru je vám plně a přehledně dispozici online ve vašem uživatelském rozhraní, jednou měsíčně taktéž obdržíte e-mail o aktuálním zůstatku.

Odložení splátky u ViaSMS

ViaSMS nabízí možnost prodloužení splatnosti o 30 dní, služba je zpoplatněna mimojiné poplatkem z prodloužení a dále úroky z prodlení. Lhůtu splatnosti lze opakovaně prodlužovat, my i přesto radíme uhradit alespoň minimální měsíční splátku, když se vám úvěr nepodaří uhradit co nejdříve. Důvod je zcela prostý, úroky nadále běží a poplatek za odložení musíte tak či tak uhradit předem.
Pokud půjčku přestanete platit, nebo ji zkrátka nikdy neuhradíte v termínu a bez prodloužení splatnosti, nabalí se na vás poplatky. Všeobecné smluvní podmínky mluví o poplatcích z dlužné částky, paušálních poplatcích a také poplatcích z vynaložených nákladů které vzniknou nejen s odesláním výzvy a vymáháním dluhu.

Výhody

Hlavní výhoda flexibilního úvěru od společnosti ViaSMS pro nové klienty je zcela zřejmá, nečekané výdaje tak mají klienti možnost vyřešit s úvěrem zcela bez úroků a jiných skrytých poplatků. Další výhody jsou jednoznačně v online sjednání úvěru, který lze čerpat opravdu během krátké chvíle.

Flexibilní úvěry jsou navíc pro platícího klienta přívětivé zejména v možnosti splácení dle měsíčních schopností, společnost ViaSMS tak nechává celou záležitost na vás a je jen ve vašich rukou zda celou částku uhradíte za 3 měsíce nebo 10 let. Kdykoliv v průběhu trvání smlouvy o úvěr, nebo již v samotných počátcích žádosti, můžete navíc kontaktovat podporu která je pro klienty připravena formou kontaktního formuláře či on-line chatu na oficiálních webových stránkách, dotazy vám rádi samozřejmě zodpoví i po telefonu.

Nevýhody

Nemilá zkušenost na klienta může čekat pouze v případě, kdy se dostane do závažné finanční tísně a přestane úvěr alespoň formou minimální splátky hradit, ale tak tomu bývá u drtivé většiny společností poskytující úvěry.

Shrnutí

ViaSMS nabízí netradiční formu úvěrů které neskrývají žádné poznámky pod čarou, podmínky jsou transparentní a vše nejdůležitější je vám známo již během samotné žádosti o půjčku. Pokud potřebujete sjednat úvěr bez ručení rychle a jednoduše, nemusíte se společností ViaSMS šlápnout vedle. My společnost ViaSMS považujeme nejen za důvěryhodnou, ale i férovou, stejný přístup si ovšem společnost žádá i od svých klientů. Úvěry od společnosti ViaSMS proto doporučujeme pouze těm, kteří jsou si jisti dlouhodobě jistí vlastní možností řádně a včas splácet své závazky.

Přejít na ViaSMS

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (66 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo