Tetička půjčka

Zajímá vás, co se skrývá za nebankovní půjčkou od Tetičky? Ač se to může na první pohled zdát, za značkou Tetička půjčka nestojí vaše, a dokonce ani naše tetička, nýbrž společnost Fair Credit. Fair Credit se specializuje na krátkodobé mikroúvěry právě pod sympatickým názvem Tetička půjčka.

Pokud zvažujete, že si od Tetičky půjčíte peníze, které vám momentálně v rozpočtu chybí a vy nutně potřebujete uhradit neodkladné výdaje, rozhodně se vám vyplatí přečíst celou recenzi až do konce. V recenzi se zaměříme nejen na principy půjčky Tetička, dozvíte se, zda jste, nebo nejste vhodným klientem a zda je Tetička půjčka tak výhodou, jako se na první pohled může zdát.

Tetička půjčka

Jak Tetička půjčka funguje?

Žádost o úvěr od Tetička půjčka může dokončit každý plnoletý občan, tedy osoba, která v době žádosti o půjčku dosáhla alespoň 18 let, dále pak disponující platným občanským průkazem, druhým osobním dokladem a osobním bankovním účtem. Pokud nevlastníte řidičský průkaz, nebo máte propadlý pas, lze za pomoci ověření účtu skrze bankovní identitu tento krok přeskočit. Tetička půjčka nejenže prověřuje bonitu svých budoucích klientů, zároveň je nutné doložit poslední dva výpisy z bankovního účtu a úvěry jsou zpravidla schváleny pouze pracujícím osobám které mají příjmy ze zaměstnání, důchodu, podnikání nebo z mateřské.

Vzhledem ke zřejmé absenci kamenných poboček, lze o půjčku Tetička požádat pouze online formou a stačí k tomu vyplnit jednoduchý formulář na oficiálních webových stránkách. Proces posouzení žádosti trvá několik málo chvil a jediné co k výplatě peněz na váš bankovní účet musíte udělat, je odeslat symbolický poplatek 1 Kč na účet věřitele. Tím se spáruje nejen účet, ale ověří i identita, a proto musí být účet ze kterého bude poplatek odeslán pouze a výhradně na vaše jméno. Podpis smlouvy probíhá skrze SMS kód, který bude posléze odeslán na váš telefon. Přesně tak jednoduché to je a zvládnete to sami třeba z pohodlí vašeho gauče bez zbytečného papírování.

Půjčky od Tetička půjčka

Již při první návštěvě stránek je zřejmá výše prvního úvěru, který navíc Tetička půjčka nabízí zcela bezúročně a naprosto zdarma výhradně pro klienty, kteří s Tetička půjčka uzavírají svůj první úvěr. Jakožto nový klient máte nárok, za určité podmínky, získat úvěr ve výši od 1 000 Kč až 10 000 Kč bez jediného úroku a poplatku. Podmínka je jednoduchá, celou výši půjčky musíte bezodkladně uhradit do 30 dnů a opravdu v tom není žádný háček.

Druhá a každá další půjčka je klientovi poskytována pouze v případě, kdy se stane důvěryhodným klientem. To jednoduše znamená první úvěr od Tetičky bez problémů splatit ve stanovený termín, poté případě můžete znovu žádat až o dvojnásobek původního úvěrového limitu, tedy až o 20 000 Kč. Doba poskytnutí úvěru je ovšem totožná a máte na to 30 dní. Bonus v podobě bezúročné půjčky už bohužel neočekávejte, tato akce se vztahuje pouze na první poskytnutou Tetička půjčku. U druhé a každé další půjčky platíte nejen RPSN, ale i poplatek za zřízení úvěru, celková splatná výše úvěru je ovšem známá již během nezávazné kalkulace půjčky.

Odložené a mimořádné splátky u Tetička půjčka

Pokud nastane situace, ve které si budete jistí, že nebudete schopni půjčku splatit ve stanovený termín, nezbývá než se přihlásit do uživatelského profilu u Tetička a zvolit možnost prodloužení splatnosti. Odložení splatnosti půjčky Tetička ovšem není zcela zdarma, nabízené lhůty k prodloužení samozřejmě zvyšují konečný dluh, a to ve výši od 20 % až do 38 % z celkové zapůjčené částky. Poplatek za prodloužení je nutné uhradit předem a pokud se tak nestane, služba jednoduše nebude aktivována.

Bohužel samozřejmě mohou nastat situace které nebudete moci vyřešit během několika málo dnů či týdnů, může se stát, že například přijdete o zaměstnání a víte, že dlouhodobě nebudete moci své závazky platit, pak neotálejte a kontaktujte bezodkladně oddělení vymáhání pohledávek. Kontaktovat Tetičku lze nejen po telefonu, k dispozici je vám kdykoliv i skrze e-mailovou korespondenci.

Výhody Tetička půjčka

Značnou výhodou úvěru od Tetička půjčka je možnost získání finančního obnosu během několika málo minut bez návštěvy banky, a to i v případě, kdy se nacházíte v exekuci. Pravděpodobnost schválení úvěru zkrátka není podmíněna přehnanými nároky. První Tetička půjčka je navíc za férových podmínek zcela bezplatná, není se třeba obávat skrytých poplatků či jiných poznámek pod čarou.

Nevýhody Tetička půjčka

Tetička půjčka poskytuje mikroúvěry a maximální výše první, ač bezúročné půjčky, není nijak závratná a mnohdy nemusí být zcela adekvátní pro řešení každé situace, do které se můžete před výplatou dostat. V tomto ohledu si vedou konkurenční společnosti poskytující krátkodobé úvěry zkrátka a jednoduše mnohdy mnohem lépe.

Shrnutí

Tetička půjčka může být dobrou volbou všem kteří nevyjdou do výplaty a nezbývá, než zažádat nebankovní společnost o pomocnou ruku. Veškeré informace týkající se celkové výše jsou transparentně zobrazeny již během samotné, a hlavně nezávazné kalkulace a pokud svůj závazek uhradíte řádně a včas, bude vaše následná zkušenost s Tetička půjčkou pravděpodobně opravdu kladná. Někdy je zkrátka dobré vědět, jaké možnosti jsou vám k dispozici v případech, kdy je z nenadání budete potřebovat. A Tetička půjčka může být pro vás tou pravou volbou.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (68 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo