Robotické vysavače ETA

Úklid domácnosti bez námahy už není v dnešní době nic nemožného, pokud si na to pořídíte ty správné pomocníky. Robotické vysavače ETA uklidí vaši svatyni na výbornou, ušetří vám čas i zdraví a nikde se nebude držet prach ani nežádoucí špína.

Všechny vysavače Eta

Disponují těmi nejmodernějšími technologiemi a spoustou chytrých funkcí. Na první pohled vynikají svou elegancí, slim designem, ale také například laserovou navigací. Tyto vysavače jsou známé svou spolehlivostí a efektivním úklidem.

Poradí si s každým typem podlahy, ať už tvrdé či s koberci. Díky chytré mobilní aplikaci není problém svůj robotický vysavač ETA obsluhovat prakticky odkudkoliv. Klidně můžete ležet ve vaně plné vody, a přesto mít svůj vysavač pod kontrolou.

Aplikace umožňuje nastavení hned několika režimů úklidu, zvolit intenzitu mopování, ale i plánovat úklid na tu dobu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Snadno si tak naplánujete úklid na čas, kdy jste v práci a vrátíte se do zcela čistého prostředí.

Robotické vysavače ETA vás nadchnou svou inteligencí, zejména pak laserovou navigací a možností mapovat prostor v úhlu 360°. Prostřednictvím chytré aplikace si pak snadno určíte, kterou místnost aktuálně uklidit, nebo vysavači zamezíte v pohybu kolem předmětů, které jsou třeba příliš křehké.

Kvalitní HEPA filtr se postará o zachycení i těch nejjemnějších částeček nečistot i prachu. To je velká výhoda pro domácnosti, kde jsou malé děti, alergici, astmatici i domácí mazlíčci.

Jaký robotický vysavač ETA zvolit?

Pro současné vytírání i vysávání je ideální zvolit vysavač ETA s mopem. Vysavač s kartáčem na koberce je možné použít na všechny druhy podlah. Robotický vysavač na zvířecí chlupy zvládne efektivně odstranit srst z vašeho domácího mazlíčka.

Robotický vysavač ETA master je unikát, který nejdříve podlahu důkladně vysaje, potí jí perfektně vytře a v průběhu toho jí i vydezinfikuje pomocí UV lampy. Tento vysavač umožňuje i hlasový doprovod v češtině, má funkci zapamatování a ještě nabízí 5 map úklidu.

Funkci map a možnost hlasového doprovodu nabízí i vysavače ETA Navaggio a ETA Navaggio Profi. Tyto modely zároveň s tím disponují obsáhlou nabídkou mnoha režimů úklidu, mezi kterými najdete vytírání, úklid podél stěn nebo lokální úklid.

Největší hvězdou mezi robotickými vysavači ETA je bezesporu model ETA Twins, který má chytrou základnu. Ta vysavač nejen dobije a poskytne mu tak chybějící energii, ale také umí vyprázdnit prachovou nádobu.

Nejlépe hodnocené robotické vysavače ETA

  1. Robotický vysavač ETA Navaggio 2228
  2. Robotický vysavač ETA Raggio Eco 3225 90000
  3. Robotický vysavač ETA Navaggio Profi 4228

O značce ETA

Tato oblíbená česká značka byla založená 3. září 1943. Jejím zakladatelem byl podnikatel Jan Prošvic, který dal vzniknou Elektrotechnické akciové společnosti ESA. To byl v podstatě prvopočátek výroby elektrických spotřebičů u nás, konkrétně tedy v Hlinsku.

Jako první zahájil výrobu elektrických žehliček. V roce 1948 došlo ke znárodnění a společnost byla začleněna do koncernu Elektro-Praga Praha. Díky tomu byla firma pojmenována Elektro-Praga, což trvalo až do roku 1995.

V letech 1950–1965 se tato značka objevovala jako národní podnik Elektro-Praga Hlinsko. Roku 1952 se z Rýnovice převedla výroba vysavačů právě do Hlinska a tyto domácí spotřebiče byly hlavní náplní výroby.

Již v roce 1960 došlo k registraci ochranné známky ETA. Ta se u nás stala tou nejznámější a nejvyhledávanější značkou, kterou je v podstatě i dnes, v rámci celé České republiky.

Zajímavý byl rok 1973, kdy byl dvorním designérem domácích elektrospotřebičů ETA Stanislav Lachman, který byl naprostou špičkou ve svém oboru a vybudoval si velmi dobré jméno i ve světě. K jeho nejznámějším návrhům patřil kuchyňský mixér z roku 1954, který byl charakteristický svým tvarem připomínajícím kalich.

Rovněž se zasloužil o design fénu ve tvaru laserové pistole a v roce 1973 spatřila světlo světa jeho žehlička ETA 211, která měla tu největší žehlící plochu na celém světě v té době a stala se tak naprostým fenoménem.

Rok 1981 se nesl ve znamení nového vysavače Eta x400, který se v tomto roce začal vyrábět a za 16 let výroby tak na trh postupně přišlo skoro 2 500 000 kusů. Společnost Elektro-Praha Hlinsko byla v roce 1993 privatizována v rámci kuponové privatizace, a tak se novými vlastníky staly privatizační fondy velkých bank zvučných jmen.

V roce 1996 konečně došlo ke změně názvu společnosti z Elektro-Praha Hlinsko na ETA a.s., tedy tak jak zněla ochranná známka. Výroba oblíbené a do té doby hojně využívané klasické žehličky (tzv. suché) ETA 219/220 byla ukončena v roce 1997.

Je neuvěřitelné, že od roku 1972 se vyrobilo skoro 11 500 000 kusů. V roce 2001 vstupuje do společnosti ETA strategický vlastník Plastkov s.r.o. a hned o rok později, tedy v roce 2002 je zahájena výroba komponentů pro automobilový průmysl.

Zároveň s tím je do společnosti přijat nový hlavní designér Zdeněk Veverka. V srpnu 2008 byla vyčleněna divize výroby pro plastové díly a došlo tak ke vzniku samostatné společnosti Plastkov. ETA se od té doby zaměřuje pouze na domácí spotřebiče.

Nutno podotknout, že po 60 letech došlo v tomto roce také ke změně loga společnosti. V roce 2009 se ETA pyšní nejprodávanějším vysavačem, kterým se stal model Onyx. Stejně jako i jiné společnosti, musela jít s dobou i ETA, aby udržela své postavení na trhu.

To znamená i takové drobnosti, jako je zaměření na online komunikaci se zákazníky a obchodními partnery, také nový design webových stránek a začala chystat nový e-shop. To vše stihla během roku 2011, dokonce také rozšířila marketingovou komunikaci na internet prostřednictvím kampaně Testováno pro Čechy a Slováky.

Rok 2012 byl i nadále plodný díky novým výrobkům značky ETA, která se stala za dobu svého působení na českém trhu značkou české kvality i designu. Na jaře se vytasila s tzv. Prodlužkou záruky, díky níž je možné mít na spotřebiče delší záruku a to místo 2 let, na 3, 5 až 10 let. V roce 2013 oslavila ETA sedmdesátileté výročí založení této společnosti/značky.

Na oslavu této významné události uvedla na trhu luxusní novinku GENEROSO, která patří do kategorie sáčkových podlahových vysavačů. Neuvěřitelná je prodloužená záruka na neuvěřitelných 70 let. Jde ovšem o limitovanou edici, a tak se na trh dostalo jen 1943 kusů.

Možná vás zarazí ten zvláštní počet, ale kdo četl pečlivě, jistě si pamatuje, že 1943 je rok založení společnosti, proto tolik kusů v rámci limitované edice. Podzim roku 2015 byl významný díky spuštění nového e-shopu a možností vyzvednout si svou objednávku na jakékoliv značkové prodejně.

Lahůdkou je, že zboží je připraveno k vyzvednutí již do 1 hodiny od uskutečnění online objednávky. Hvězdou roku 2016 se stal kuchyňský robot Gratus, který obhájil své prvenství jako nejprodávanější robot na českém trhu, a to čtyři roky po sobě.

V roce 2017 přichází vysokootáčkový mixér Vital Blend, který byl přímo stvořen pro přípravu smoothie. Pozadu nezůstává ani šnekový odšťavňovač Vital Press a pekárna na chleba. Ta dokonce disponuje unikátním Vital programem.

Milovníci značky ETA měli velkou radost v roce 2018, kdy se na trhu objevila limitovaná kolekce Storio. Vznikla jako oslava 75. výročí značky ETA a byla kombinací inovativních a vysoce moderních technologií s retro designem.

Samozřejmě, že ETA drží krok s moderní dobou, a tak nebylo překvapením, když v roce 2019 uvedla na trh sonické zubní kartáčky Sonetic, které mají inovativní sonickou technologii MOVE+ a rovněž sonické kartáčky na pleť Fenité. V současné době byla rozšířena retro kolekce ETA Storio.

Ta se dokonce pyšní popularitou v rámci oblíbeného televizního pořadu České televize Peče celá země. Oblíbená je i v domácnostech, díky čemuž se objevují stále nové modely spotřebičů, ať jsou to stolní mixéry, pákové kávovary, chladničky a mnohé další.

Pokud jde o barvy, narazit můžete na červenou, černou a béžovou. Je dobré zmínit i to, že společnost ETA má dohromady 25 prodejen a její výrobní portfolio zahrnuje na 240 výrobků napříč mnoha kategoriemi.

Robotické vysavače Eta můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Roboticke-vysavace.cz, Provysavace.cz, Tipa.eu

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo