Cena / kvalita

EVOLVEO RoboTrex H9

Robotické vysavače už si domů nepořizují jen ti nejmladší, kteří chtějí všechny moderní vymoženosti, ale začínají se s nimi kamarádit i senioři, protože kdo by nechtěl, aby za něj uklízel někdo jiný, respektive něco jiného. O robotickém vysavači Evolveo Robo Trex H9 se příliš nemluví, ale vypadá svými technickými parametry velmi lákavě, a právě proto jsme se ho rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Co nám tento robotický vysavač nabízí?

Co se týče designu je vysavač trochu odlišný od ostatních robotických vysavačů, je černý s drobným vzorem a nádobky jsou viditelné zezadu vysavače. Evolveo Robo Trex H9 dokáže podlahu vysát, ale i vytřít a k dokonalým výsledkům, využívá tři rozdílné sací výkony, které může uživatel měnit podle aktuálního znečištění podlah. Navíc má vysavač tři kartáče.

Vysavač disponuje gyroskopickou navigací, díky které jsou minimalizovány opakovaná přejetí již uklizených míst a dosahuje téměř 100% pokrytí Vašich podlah. Díky tomu se šetří i baterie vysavače a je možné uklidit na jedno nabití větší plochu.

Po ukončení úklidu nebo docházející baterii se pak vrátí zpátky do dobíjecí základny. Tento model můžete ovládat pohodlně svým mobilním telefonem, nastavit samozřejmě lze i kdy má vysavač uklízet. O bezpečnost vysavače a Vaše nábytku se pak starají čidla po stranách vysavače. Alergiky pak potěší dvojitá filtrace přes HEPA filtry.

Naše testování

Vysavač jsme se rozhodli otestovat v místnostech, kde jsou tvrdé podlahy, ale i ozdobné koberečky, ale také prahy mezi jednotlivými místnostmi. Nijak složitě jsme vysavač nenastavovali a hned jsme jej poslali do akce. Vysavač není nijak moc hlučný, a i když byla na některých místech plovoucí podlaha pokrytá vlasy, vše zvládl.

Uvědomili jsme si však, jak moc chybí vysavači možnost nastavení trasy, protože jel trošku chaoticky, s nastavením trasy by byl úklid určitě rychlejší. Do nábytku narážel jen opravdu jemně, aby uklidil až těsně u něj.

S prahem si při přejezdu do další místnosti poradil opravdu na jedničku, horší však byla jeho práce na kobercích, kde měl tendenci se sem tam zaseknout, ale to je neduh skoro všech robotických vysavačů v této cenové kategorii.

Parametry

Výrobce: Evolveo
Zařazení: robotický vysavač 
Hmotnost:
Hlučnost: 68 dB
Sací výkon: 36 w
Filtr: Hepa filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:
Provedení: bezsáčkové
Typ baterie: Li-Ion
Baterie: 2 500 mAh
Doba provozu: 120 min

Fotografie

EVOLVEO RoboTrex H9

EVOLVEO RoboTrex H9

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Mopování a vysávání 2v1

Robotický vysavač Evolveo Robo Trex H9 je opravdu výborný na tvrdé podlahy, koberce i ty s nižším chlupem mu docela dávají zabrat, ale i tak je výsledek uspokojivý. Velké plus vidíme v prostorné nádržce na odpad, kterou tak není nutné nijak často vysypávat. Vysavač si poradí i s úklidem celého bytu a je poměrně rychlý. Vysavač tedy můžeme doporučit.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
Klady
  • pěkný design
  • výkon/cena
  • snadné ovládání
  • rychle vysává a vytírá
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Tipa.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo