Výhodný

iRobot Roomba 876

Robotický vysavač iRobot Roomba 876 je považován za jeden z nejvíce účinných modelů pro suché sání. Přestože váží 6,4 kilogramů, dokáže se pohybovat snadno a lehce, aniž by vynechal jediný centimetr uklízené plochy.

Navíc je naprosto tichý, protože hlučnost nepřekračuje maximálních 60 dB. Hravě si poradí s úklidem jakéhokoliv typu tvrdé podlahy, ať už je to dlažba, linoleum nebo třeba plovoucí podlaha a nezaskočí ho ani koberce.

Model iRobot Roomba 876 je ideální pro majitele větších domů i bytů, u kterých neexistují kompromisy. Díky komfortnímu provozu, jsou nároky na údržbu minimální a ještě má dvakrát delší životnost baterie XLife oproti jiným modelům.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Vysavač iRobot Roomba 876 disponuje systémem iAdapt, ten prostřednictvím desítek senzorů dokáže hravě monitorovat celý prostor místnosti a bez problémů reagovat na podmínky v místnosti, tzn. překážky a podobně.

Samozřejmostí je třístupňový čisticí systém AeroForce, který pomáhá zvyšovat efektivitu vysávání o celých 50 %. Tento systém kombinuje rotující boční kartáček, schopný vyčistit i hůře dostupná místa (rohy místnosti, podél stěn, okolí nábytku atd.) s čímž pomáhá i systém Wall Follow.

Adaptivní čistící hlava AeroForce se bez potíží přizpůsobí právě uklízenému povrchu, bez ohledu na to, jestli čistí koberce či tvrdé podlahy. Se zachycením nejjemnějších prachových částic pomáhá HEPA filtr. Nemusíte vůbec hlídat, jestli je sběrný koš plný, to za vás dělá indikátor plného koše. Systém AntiAngle brání vysavači, aby se zamotal nebo zasekl do kabelů, případně třásní na kobercích.

Jakmile totiž cítí nějaký odpor, otočí rotaci a snadno se vysvobodí. Robotický vysavač iRobot Roomba 876 má tu výhodu, že bez problémů přejíždí prahy, přechodové prahy a další tomu podobné nerovnosti na podlaze, ovšem pouze do maximální výšky dvou centimetrů.

Program SPOT je určen pro lokální úklid, tzn., že po aktivaci uklízí na prostoru o průměru 1 m a je to v podstatě robotická náhrada za smetáček s lopatkou. To se hodí, pokud vám třeba spadne květináč a vysype se zemina nebo třeba rozsypete cukr a podobně.

Nadměrně znečištěná místa detekuje systém Dirt Detect 2. generace a to pomocí akustických i optických senzorů. Nechybí ani možnost načasovat úklid v nejvhodnější dobu nebo vymezení prostoru, který má robot uklidit a nepřejet neviditelnou překážku, což umožňuje virtuální zeď. Proti pádu ze schodů chrání speciální senzory umístěné na spodní části vysavače.

Když iRobot Roomba 876 vyhodnotí úklid jako dokončený, automaticky zahájí vyhledávání své nabíjecí základny a vrátí se do ní, aby se dobil. K tomu, aby se do základny mohl vrátit, je nutné, aby dostal povel prostřednictvím tlačítka DOCK.

Parametry

Výrobce: iRobot
Zařazení: robotický vysavač
Hmotnost: 3,85 kg
Hlučnost: 60 dB
Sací výkon: 33 W
Filtr: HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:
Provedení: bezsáčkové
Typ baterie: Vysokokapacitní baterie Li-Ion
Baterie: 3000 mAh
Doba provozu: 90 min

Fotografie

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení

Nutno podotknout, že robotickému vysavači iRobot Roomba 876 není co vytknout. Pracuje naprosto dokonale, tiše a na jakémkoliv povrchu. Zásobník se čistí snadno, efektivita vysávání je skvělá a funkce i systémy, kterými je vybaven, jsou super. Poradí si s jemným prachem, ale také s chlupy od domácích mazlíčků. Rozhodně si zkuste tento model porovnat například s iRobot Roomba 681.

Design
10
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • do menších prostor
  • madlo na přenášení
  • na hladké plochy i koberce
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo