Cena / kvalita

Recenze Evolveo RoboTrex H5

Robotický vysavač Evolveo RoboTrex H5 umožňuje mokré stírání vodou. Tento inteligentní přístroj se pohybuje po jakékoliv podlaze s naprostou lehkostí, aniž by potřeboval pomoc. Snadno dokáže přejet přechodové lišty a zanechává podlahy zcela čisté.

Sací výkon Evolveo RoboTrex H5 je 22 W a v provozu vydrží téměř 110 minut. Díky hlučnosti nižší než 65 dB, je naprosto tichý a nebude vás rušit ani, když čas úklidu nastavíte na večerní hodiny. Výška vysavače je 75 mm a hmotnost pouhých 1,7 kilogramů.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Evolveo RoboTrex H5 disponuje baterií o kapacitě 2 600 mAh a nabíjecí stanicí, kam se sám automaticky vrací, jakmile dokončí svou práci a začíná se dobíjet. Výhodou je, že tuto baterii není nutno formátovat. Vysavač má speciální ochranu, jejíž úkol spočívá v tom, že jakmile je baterie nabitá, okamžitě přestane dodávat energii, aby nedošlo k tzv. přebíjení baterie.

O perfektní úklid se starají dva boční kartáčky, umožňující úklid kolem nábytku, podél stěn, v rozích místností a dalších hůře dostupných místech. V čistící hlavě robota jsou dva kartáče, které rotují proti sobě a zajišťují efektivní úklid sbíráním prachu i větších nečistot z podlahy. Samozřejmostí je HEPA filtr, jehož prostřednictvím jsou zachycovány i ty nejjemnější prachové částice, ale také roztoči a různé alergeny.

Zcela dokonale čisté podlahy jsou zajištěny mokrým mopem z mikrovlákna, umístěným na vysavači, který setře podlahu a zanechá jí 100 % čistou. Nádržka má objem 250 ml, takže se nemusíte bát, že by mu hned došla voda. Bezpečnost Evolveo RoboTrex H5 zajišťují senzory, rozmístěné na strategických místech, aby nedocházelo k nárazům do nábytku, zdí a dalších překážek, ale také brání pádu ze schodů. Dohromady má k dispozici 13 senzorů.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Evolveo
Zařazení:robotický vysavač
Hmotnost:1,7 kg
Hlučnost:65 dB
Sací výkon:
Filtr:HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:0,3 l
Provedení:bezsáčkové
Typ baterie:Li-Ion
Baterie:2600 mAh
Doba provozu:110 min

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Recenze Evolveo RoboTrex H5

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Vynikající pomocník, který si vše poctivě odpracuje a tvrdě dře, i když zrovna nejste doma. Možná vás překvapí, kolik nečistot je Evolveo RoboTrex H5 schopen každý den posbírat. Na jedno nabití je schopen projet a uklidit v podstatě celou domácnost a ještě se sám vrátí do své dokovací stanice, aby načerpal nové "síly" na další úklid. Pokud hledáte robotický vysavač, jež má skvělý výkon a ještě slušnou cenu, volba je jasná. Neškodí však, když ho porovnáte i s jinými modely, jako je například iRobot Roomba 605, jehož recenzi tu také najdete.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • cena
 • rychlost
 • velká nádoba na prach
ZÁPORY
 • horší vysávání koberce
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto robotickém vysavači Evolveo najdete na oficiální stránce výrobce tady.

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz