Cena / kvalita

Evolveo RoboTrex H5

Robotický vysavač Evolveo RoboTrex H5 umožňuje mokré stírání vodou. Tento inteligentní přístroj se pohybuje po jakékoliv podlaze s naprostou lehkostí, aniž by potřeboval pomoc. Snadno dokáže přejet přechodové lišty a zanechává podlahy zcela čisté.

Sací výkon Evolveo RoboTrex H5 je 22 W a v provozu vydrží téměř 110 minut. Díky hlučnosti nižší než 65 dB, je naprosto tichý a nebude vás rušit ani, když čas úklidu nastavíte na večerní hodiny. Výška vysavače je 75 mm a hmotnost pouhých 1,7 kilogramů.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Evolveo RoboTrex H5 disponuje baterií o kapacitě 2 600 mAh a nabíjecí stanicí, kam se sám automaticky vrací, jakmile dokončí svou práci a začíná se dobíjet.

Výhodou je, že tuto baterii není nutno formátovat. Vysavač má speciální ochranu, jejíž úkol spočívá v tom, že jakmile je baterie nabitá, okamžitě přestane dodávat energii, aby nedošlo k tzv. přebíjení baterie.

O perfektní úklid se starají dva boční kartáčky, umožňující úklid kolem nábytku, podél stěn, v rozích místností a dalších hůře dostupných místech.

V čistící hlavě robota jsou dva kartáče, které rotují proti sobě a zajišťují efektivní úklid sbíráním prachu i větších nečistot z podlahy. Samozřejmostí je HEPA filtr, jehož prostřednictvím jsou zachycovány i ty nejjemnější prachové částice, ale také roztoči a různé alergeny.

Zcela dokonale čisté podlahy jsou zajištěny mokrým mopem z mikrovlákna, umístěným na vysavači, který setře podlahu a zanechá jí 100 % čistou. Nádržka má objem 250 ml, takže se nemusíte bát, že by mu hned došla voda.

Bezpečnost Evolveo RoboTrex H5 zajišťují senzory, rozmístěné na strategických místech, aby nedocházelo k nárazům do nábytku, zdí a dalších překážek, ale také brání pádu ze schodů. Dohromady má k dispozici 13 senzorů.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Evolveo
Zařazení:robotický vysavač
Hmotnost:1,7 kg
Hlučnost:65 dB
Sací výkon:
Filtr:HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:0,3 l
Provedení:bezsáčkové
Typ baterie:Li-Ion
Baterie:2600 mAh
Doba provozu:110 min

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Evolveo RoboTrex H5

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Vynikající pomocník, který si vše poctivě odpracuje a tvrdě dře, i když zrovna nejste doma. Možná vás překvapí, kolik nečistot je Evolveo RoboTrex H5 schopen každý den posbírat. Na jedno nabití je schopen projet a uklidit v podstatě celou domácnost a ještě se sám vrátí do své dokovací stanice, aby načerpal nové "síly" na další úklid. Pokud hledáte robotický vysavač, jež má skvělý výkon a ještě slušnou cenu, volba je jasná. Neškodí však, když ho porovnáte i s jinými modely, jako je například iRobot Roomba 605, jehož recenzi tu také najdete.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
9.1Hodnocení uživatelů
Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • cena
 • rychlost
 • velká nádoba na prach
ZÁPORY
 • horší vysávání koberce
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  irena 11.5.2020 v 7:52
  4.5
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  80

  dobrý den ještě by mě zajímalo,kde se daají koupit utěrky na vytírání

  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Petra 17.3.2019 v 10:01
  4.65
  Design
  90
  Ovládání
  90
  Údržba
  100

  Evolveo RoboTrex H5

  KLADY: Vysavač je přesně takový, jak stojí v popisu. Mám ho už něco přes rok a jsem velice spokojena. Používám ho skoro každý den.
  ZÁPORY: Občas se dostane pod spodní trubku k topení, tam se zasekne, protože se pod ní neotočí. Když najede z hladké podlahy na vyšší koberec, ztrácí utěrku a na suché zipy se nachytají chloupky, jež se pak špatně čistí. Změna nastavení časovače mi dala docela zabrat.
  (1) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz