Cena / kvalita

Evolveo RoboTrex H5

Robotický vysavač Evolveo RoboTrex H5 umožňuje mokré stírání vodou. Tento inteligentní přístroj se pohybuje po jakékoliv podlaze s naprostou lehkostí, aniž by potřeboval pomoc. Snadno dokáže přejet přechodové lišty a zanechává podlahy zcela čisté.

Sací výkon Evolveo RoboTrex H5 je 22 W a v provozu vydrží téměř 110 minut. Díky hlučnosti nižší než 65 dB, je naprosto tichý a nebude vás rušit ani, když čas úklidu nastavíte na večerní hodiny. Výška vysavače je 75 mm a hmotnost pouhých 1,7 kilogramů.

Přejít do e-shopu

Vybavení a funkce

Evolveo RoboTrex H5 disponuje baterií o kapacitě 2 600 mAh a nabíjecí stanicí, kam se sám automaticky vrací, jakmile dokončí svou práci a začíná se dobíjet.

Výhodou je, že tuto baterii není nutno formátovat. Vysavač má speciální ochranu, jejíž úkol spočívá v tom, že jakmile je baterie nabitá, okamžitě přestane dodávat energii, aby nedošlo k tzv. přebíjení baterie.

O perfektní úklid se starají dva boční kartáčky, umožňující úklid kolem nábytku, podél stěn, v rozích místností a dalších hůře dostupných místech.

V čistící hlavě robota jsou dva kartáče, které rotují proti sobě a zajišťují efektivní úklid sbíráním prachu i větších nečistot z podlahy. Samozřejmostí je HEPA filtr, jehož prostřednictvím jsou zachycovány i ty nejjemnější prachové částice, ale také roztoči a různé alergeny.

Zcela dokonale čisté podlahy jsou zajištěny mokrým mopem z mikrovlákna, umístěným na vysavači, který setře podlahu a zanechá jí 100 % čistou. Nádržka má objem 250 ml, takže se nemusíte bát, že by mu hned došla voda.

Bezpečnost Evolveo RoboTrex H5 zajišťují senzory, rozmístěné na strategických místech, aby nedocházelo k nárazům do nábytku, zdí a dalších překážek, ale také brání pádu ze schodů. Dohromady má k dispozici 13 senzorů.

Parametry

Výrobce: Evolveo
Zařazení: robotický vysavač
Hmotnost: 1,7 kg
Hlučnost: 65 dB
Sací výkon:
Filtr: HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach: 0,3 l
Provedení: bezsáčkové
Typ baterie: Li-Ion
Baterie: 2600 mAh
Doba provozu: 110 min

Fotografie

 

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Vynikající pomocník, který si vše poctivě odpracuje a tvrdě dře, i když zrovna nejste doma. Možná vás překvapí, kolik nečistot je Evolveo RoboTrex H5 schopen každý den posbírat. Na jedno nabití je schopen projet a uklidit v podstatě celou domácnost a ještě se sám vrátí do své dokovací stanice, aby načerpal nové "síly" na další úklid. Pokud hledáte robotický vysavač, jež má skvělý výkon a ještě slušnou cenu, volba je jasná. Neškodí však, když ho porovnáte i s jinými modely, jako je například iRobot Roomba 605, jehož recenzi tu také najdete.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
9.1Hodnocení čtenářů
Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
 • cena
 • rychlost
 • velká nádoba na prach
Zápory
 • horší vysávání koberce
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 4.5
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  80

  dobrý den ještě by mě zajímalo,kde se daají koupit utěrky na vytírání

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 4.65
  Design
  90
  Ovládání
  90
  Údržba
  100

  Evolveo RoboTrex H5

  Klady: Vysavač je přesně takový, jak stojí v popisu. Mám ho už něco přes rok a jsem velice spokojena. Používám ho skoro každý den.
  Zápory: Občas se dostane pod spodní trubku k topení, tam se zasekne, protože se pod ní neotočí. Když najede z hladké podlahy na vyšší koberec, ztrácí utěrku a na suché zipy se nachytají chloupky, jež se pak špatně čistí. Změna nastavení časovače mi dala docela zabrat.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo