Výhodný

Hobot Legee-668

Robotický mop Hobot Legee-668 je skvělým pomocníkem na vysávání, suché mopování, mokré mopování i dávkování vody, takže se o něm dá hovořit jako o 4v1. Díky designu v takzvaném D-tvaru se mu mnohem lépe čistí v rozích a podél zdí i nábytku. Nádobka na nečistoty má kapacitu 500 ml, takže toho zvládne posbírat opravdu hodně, k tomu má ještě zásobník na vodu, který má objem 320 ml.

Na jedno nabití vydrží uklízet až 90 minut a pak mu trvá jen 2 hodiny, než se akumulátor znovu dobije. Hmotnost je pouhých 3,2 kilogramů, takže není problém ho v případě potřeby přenést z jednoho patra do druhého.

Hlučnost nepřesahuje 62 dB, takže není problém, aby robot uklízel třeba i ve večerních hodinách. Jakmile dokončí práci, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, aby načerpal energii. Hodí se k použití pro dlažby, linoleum, dřevěnou i plovoucí podlahu.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Hobot Legee-668 má celkem čtyři úklidové funkce a během úklidu ho po celé podlaze navádí technologie Smart Navigation. Ta využívá nejen laserové senzory, ale tako Encoder, E-compass, Gyro a v neposlední řadě rovněž systém Position Estimation. Je schopen detekovat a hlavně rozpoznat i takové překážky, jako jsou křehké vázy a vyhnout se jim, aniž by je shodil.

Díky tvaru do písmene D se bez problémů dostane až k úplnému okraji stěn. Jakmile je půllitrová nádoba na nečistoty zaplněna, stačí jí jednoduše vysypat do koše. Vysavač je možné používat v bytě, stejně jako v rodinném domě.

Jeho výhodou je, že i když bude uklízet v patře, nestane se, že by spadl ze schodů. Tomu brání senzory, které dokážou detekovat schody a zajistí, aby se jim Hobot Legee-668 jednoduše vyhnul a bez sebemenší kolize pokračoval v načaté práci.

Hobot Legee-668 má zabudovaný systém kontroly dávkování vody Smart Spray. Ten se stará o to, že je podlaha vždy dostatečně navlhčena, aby mohl robot odstranit veškeré nečistoty. Zároveň však hlídá, aby nebyla mokrá až moc.

Jinak by totiž mohlo dojít k vsáknutí přebytečné vody a způsobit nerovnosti například u parket. Pokud jde o víření prachu, tomu brání účinný HEPA filtr s dlouhou životností a schopností zatočit s prachem, roztoči i zvířecími alergeny. To je skvělé zejména v domácnostech s alergiky.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Hobot
Zařazení:robotický vysavač
Hmotnost:3 kg
Hlučnost:62 dB
Sací výkon:
Filtr:HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:0,5 l
Provedení:bezsáčkové
Typ baterie:Li-Pol
Baterie:3000 mAh
Doba provozu:90 min

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Hobot Legee-668

zpět k obsahu ↑

Návod Hobot Legee 668 cz/sk na stažení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Robotický vysavač/mop Hobot Legee-668 nadchne zejména tím, že podlahy vysaje a ještě je vytře, takže jsou opravdu dokonale čisté. Pracuje samostatně, efektivně a hlavně bez zbytečného hluku. Poradí si s jakýmkoliv typem podlah a ještě dává pozor, aby něco nerozbil nebo neodřel. Má perfektní tvar, takže může uklidit v každém rohu a kolem všech zdí. Zkuste srovnat kvality Hobot Legee-668 s modelem od jiného výrobce jako třeba Tesla RoboStar T30.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • výkonný
 • snadná obsluha
 • vysává i mopuje naráz
ZÁPORY
 • občas nevysaje malá zrnka/papírky
Napsat hodnocení

Více o tomto robotickém vysavači Hobot najdete na oficiální stránce výrobce tady.

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz