Sencor SRV 9250BK

Robotické vysavače jsou součástí stále většího počtu domácností, protože kdo by vysával a vytíral, kdy nemusí? Na tento trend tak samozřejmě zareagovali výrobci domácích spotřebičů a dnes najdete na trhu stovky modelů od různých značek. Mezi velmi oblíbené a dobře hodnocené modely patří robotický vysavač Sencor SRV 9250BK, který dnes vyzkoušíme

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Design je opravdu povedený a hodí se do každé současné domácnosti či komerčních prostor. Krásné modročerné provedení se designérům opravdu povedlo. Vysavač má kompaktní rozměry a díky výšce necelých 8 cm pohodlně uklidí třeba i pod gaučem.

Funkce a příslušenství

Výčet funkcí je bohatý, a to vše na dálkové ovládání anebo za pomoci telefonu. Třeba z práce si tak můžete zvolit jeden z pěti režimů úklidu. Jedná se mód automatického úklidu, maximálního výkonu, tichého úklidu, automatického pohybu a intenzivního úklidu.

Vysavač zastane i funkci mopu, a navíc máte možnost si svůj úklid dopředu naplánovat. Samozřejmostí pak je automatický návrat vysavače do nabíjecí stanice. Na jedno nabití dokáže vysavač uklízet až 90 minut.

Další výhodou tohoto vysavače pak je integrovaný HEPA filtr, který ocení zejména alergici a jeho snadná a velmi rychlá údržba, protože se jedná o bezsáčkový vysavač.

Bezpečnost

Vysavač disponuje i infračerveným čidlem proti pádu ze schodů či proti narážení do nábytku, kromě toho je pak možné vymezit i prostory, kde nemá uklízet za pomoci magnetické pásky.

Náš test

Vysavač jsme se rozhodli vyzkoušet v naší zasedačce s větší podlahovou plochou. Rozhodli jsme se vyzkoušet jen funkci vysávání bez vytírání, protože máme v zasedačce v jednom místě i koberec. Trochu jsme udělali na podlaze nepořádek a nastavili úklid tak, aby začal druhý den ještě před našim příchodem ráno do práce.

Druhý den při příchodu do práce, vysavač už byl v akci a pěkně uklízel. Větší hromádky nepořádku už byly pryč a zatím nebyl zásobník plný. Při sledování jeho provozu jsme si všimli, že si hravě poradí s překážkami do 1,5 cm. U těch vyšších už bojuje nebo se rovnou otočí a jede jiným směrem, naštěstí koberec v zasedačce máme nízký, a tak zvládl uklidit i jej. Jeho provoz není příliš hlučný, což nás mile překvapilo.

Parametry

Výrobce: Sencor
Zařazení: robotický vysavač 
Provedení: bezsáčkové
Typ baterie: Li-Ion
Baterie: 2600 mAh
Filtr: Hepa filtr
Objem sáčku/nádoby na prach: 240 ml
Hlučnost: 60 dB
Hmotnost:  2,5 kg
Doba provozu: 90 min
Časovač: ano
Dálkové ovládání: ano
Wifi připojení: ano

Fotografie

sencor srv 9250bk

Sencor SRV 9250BK

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Mopování a vysávání 2v1

Vysavač nás velice překvapil svým sacím výkonem, rychlostí úklidu a tichostí provozu. Výdrž baterie podle údajů od výrobce opravdu sedí, takže dokázal uklidit celou zasedačku, a ještě jsme jej mohli poslat uklízet dále. Díky tomu, že je možné jej ovládat dálkovým ovladačem, ale i mobilem si s jeho ovládáním poradí opravdu každý. Za nás hodnotíme robotický vysavač Sencor SRV 9250BK jako velmi povedený model.

Design
9.0
Ovládání
9.5
Údržba
9.0
Klady
 • pěkný design
 • výdrž baterie
 • snadné ovládání
 • mobilní aplikace
 • dálkový ovladač
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Reply
  Elena Hejkalová 27.11.2021 v 14:07

  Dobrý den, vysavač mám od září 2021 ,od samého začátku, co ho mám, mě zlobí. Je to čím dál horší..1.) pustím ho, aby šel vysávat, přijede od nabíjecího doku od půl metru až 3metry a už to jede zpátky do doku. Tím myslím, někdy půl metru a jindy 3m.Četla jsem, že nevýhodou je, že je hned vybitý. Mám ho reklamovat? Děkuji za kladné vyřízení.
  Elena Hejkalová

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo