Sencor SRV 4250SL

Bez povinnosti luxování a vytírání je svět prostě hezčí, tyto domácí práce prostě obecně lidi nebaví a na to sázejí výrobci robotických vysavačů. Proč si nepořídit praktického pomocníka, díky kterému se můžete věnovat Vašim blízkým nebo se jen natáhnout na gauč a chvíli odpočívat. Mezi velmi oblíbené modely patří Sencor SRV 4250SL tak jsme se jej rozhodli také vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Funkce

Samozřejmě, že nás nejdříve zaujal jeho design, nerezové tělo s černým lemováním působí velmi moderně. A s výškou necelých 8 centimetrů dokáže uklidit i pod některým nábytkem. Svým vzhledem je tedy tak trochu i designovým doplňkem do interiéru. Co se týče jeho funkcí, budete určitě nadšeni, protože jejich výčet je docela obsáhlý a vše můžete ovládat jak dálkovým ovladačem, tak Vašim chytrým telefonem, a tak vlastně luxujete, i když zrovna koukáte na televizi.

Volit můžete ze šesti základních režimů úklidu. Jedná se o režim spirálovitého uklízení, pohyb náhodným směrem, režim úklidu podél stěn, automatický režim, režim cik cak a režim maximálního výkonu. Navíc tento vysavač zastane i funkci mopu. Dále máte možnost si svůj úklid dopředu naplánovat, na každý den, na některé dny v týdnu a na určité časy.

Samozřejmostí pak je automatický návrat vysavače do nabíjecí stanice či čidlo proti pádu ze schodů. Vysavač svým výkonem dokáže pokrýt plochu až 120 m2, takže je vhodný i do větších bytů, a to díky mimořádné kapacitě baterie, díky které dokáže vysavač uklízet na jedno nabití až 120 minut.

A nesmíme zapomenout, že je vybaven velmi šikovnými čidly jako prevence pádu ze schodů nebo narážení do nábytku. Tvůrci mysleli i na alergiky, a tak vysavač disponuje i HEPA filtrem, aby se do vzduchu nedostal žádný alergen.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Rozhodli jsme se vyzkoušet funkci, kdy vysavač vysává a zároveň vytírá. Což znamená, že jsme nechali navolený základní program a dali vodu do nádobky. Zkusili jsme si nastavit i čas úklidu a v klidu jsme si šli uvařit kávu. Už se moc těšíme na výsledek. Při provozu není vysavač nijak moc hlučný, což nás mile překvapilo, protože nás zvuk vysavače nerušil od pracovních povinností.

Efekt uklizené podlahy byl vidět hned po přejetí vysavačem a nemluvíme jen o tom, že podlaha zůstala vlhká, ale rozdíl byl prostě viditelný (u nás v kanceláři se nepřezouváme). Uklízí docela svižným tempem, což je bezesporu taky fajn, protože když uklízíte na poslední chvíli, než přijde někdo na návštěvu zpravidla nemůžete vysavači dopřát hodinu, aby uklidil. S výsledkem byli spokojeni i ti nejnáročnější z nás.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Zařazení:robotický mop
Hmotnost:
Hlučnost:60 dB
Sací výkon:
Filtr:HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:
Provedení:bezsáčkové
Typ baterie:Li-Ion
Baterie: 2600 mAh
Doba provozu:120 min

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Sencor SRV 4250SL

Sencor SRV 4250SL

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení
Výborný pomocník do domácnosti

Tento model nás velice překvapil svým sacím výkonem, rychlostí úklidu a tichostí provozu. Díky tomu, že je možné jej ovládat dálkovým ovladačem a není tak nutné stahovat žádnou mobilní aplikaci si s jeho ovládáním poradí každý. Jedná se o skvělý vysavač za výbornou cenu, který můžeme jen doporučit.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
9.4Hodnocení uživatelů
Design
9.6
Ovládání
9.3
Údržba
9.3
KLADY
 • cena/výkon
 • snadné ovládání
 • poměrně tichý
 • rychlost vysávání a mopování
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Onlineshop.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Radek 2.6.2021 v 19:59
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Výborný pomocník do domácnosti. Je tichý, dobře vysává i vytírá a je vhodný do domácnosti se zvířaty.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz