Roubíky

Chcete vyzkoušet hrátky BDSM a sháníte vhodné pomůcky? Roubíky rozhodně patří mezi ně. Můžete s jejich pomocí umlčet svého submisivního partnera a poskytnout mu pocit úplného odevzdání. Vyrábějí se z různých materiálu i v odlišných tvarech. Najděte si takový, který vám bude nejvíce vyhovovat a užijte si tuto sexuální praktiku se vším všudy.

Prohlédnout roubíky

Typy

Podle toho, jak roubík vypadá a používá se, se dělí na tři kategorie – kuličkové, prstencové a kousací roubíky. Nejčastěji se jedná o kuličkový, záleží ale na tom, co očekáváte a jaké jsou vaše preference.

Kuličkové roubíky

Má obvykle poutka, která se nasazují za uši a kuličky, které se umístí do úst submisivního partnera. Kuličkové roubíky jsou často používány při BDSM hrátkách a slouží k potlačení slovní komunikace či zvýšení pocitu kontroly nad submisivním partnerem. Kuličkový roubík může být vyroben z různých materiálů a existuje v různých velikostech i tvarech kuliček. Mívá malé otvory, aby submisivní mohl při jeho nošení dýchat.

Prstencové roubíky

Jsou v designu kroužku, který má za cíl nechávat pusu otevřenou. Nasazuje se na zuby a pásky se připevňují za hlavou. Mají různé průměry, aby tak vyhovovaly každému. Přes roubík lze poskytovat orální sex, pouze ale v tom případě, že se do prstenu vejde penis, což u obdařenějších mužů většinou nelze.

Kousací roubíky

Kousací roubík se skládá z pevného kusu, jež se umístí mezi zuby partnera, a z popruhů či poutek, které se připevní za hlavu. Submisiv tak může po čas hrátek roubík zkousnout, což je příjemné zejména těm, kteří nechtějí mít pomocí roubíku pusu otevřenou. Může být například ve stylu kosti nebo udidla.

Velikost

Velikost roubíku se obvykle udává v centimetrech a může se lišit v závislosti na výrobci nebo typu roubíku. Standardně se však vyskytují roubíky s průměrem od 4 cm do 8 cm. Je důležité vybrat správnou velikost roubíku, která bude pohodlná pro používání a nebude příliš těsná nebo volná. Vždy je nejlepší si nejprve vyzkoušet roubík před jeho použitím, abyste zjistili, zda se vám pohodlně nosí.

Podle velikosti penisu si lze pak užívat i orální sex od partnera, který má roubík v ústech. Při větších velikostech je ale potřeba většího průměru, který ovšem může být pro partnera nepříjemný na nošení, a tak tuto praktiku budete muset oželet.

Materiál

Mezi materiály, ze kterých se roubíky tradičně vyrábějí, patří především lékařský silikon, plast a kov. Každý z nich má své výhody i nevýhody, tudíž záleží především na tom, co je vám sympatičtější.

Lékařský silikon

Roubíky vyrobené z lékařského silikonu jsou bezpečné a hypoalergenní. Lékařský silikon je měkký, flexibilní a pohodlný materiál, který je snadno čistitelný a dezinfikovatelný. Při nošení je velmi pohodlný, proto ho můžete mít v ústech i delší dobu. Díky těmto vlastnostem ho seženete za vyšší cenu.

Plast

Plastový roubík může být lehčí a jednodušší na čištění, na druhou stranu nevypadá tak atraktivně a je tvrdší. Seženete ho ovšem za nižší cenu.

Kov

Kovové roubíky jsou obvykle velmi odolné a pevné, což je činí ideálními pro ty, kteří hledají něco, co vydrží dlouho. Jedná se především o kovové prsteny, které mají pusu otevírat, ne ucpávat. Mnoho lidí si cení estetického vzhledu kovových roubíků, který dodá jejich BDSM hrátkám určitý styl a vizuální atraktivitu.

Bezpečnost

U všech praktik BDSM je důležité, aby se partner cítil bezpečně a měl možnost dát kdykoliv najevo, že chce přestat. Vzhledem k tomu, že při použití roubíku nebude moct mluvit, hodí se se domluvit na nějakém gestu.

Kromě toho je třeba zvolit správnou velikost, aby byl roubík v ústech pohodlný a nezpůsoboval bolest. Je důležité, aby partner mohl dýchat volně a bez omezení. Roubíky by měly mít otvory pro proudění vzduchu a submisiv by měl být schopen dýchat nosem.

Dohlédněte také na to, aby byl roubík pevně a bezpečně upevněn kolem hlavy uživatele, a nedošlo tak k náhodnému uvolnění nebo úrazům.

Funkce

Roubík je speciální erotická pomůcka, která se používá při praktikování BDSM her. Obvykle se nasazuje na ústa submisivního partnera a slouží k potlačení jeho slovní komunikace a umožňuje dominantnímu partnerovi lépe kontrolovat situaci a zvýšit vzrušení obou partnerů.

BDSM roubík je dostupný v různých materiálech, tvarech a designech, aby vyhovoval potřebám a preferencím obou partnerů. Při používání roubíku je důležité komunikovat o hranicích, aby došlo k uvolnění roubíku v případě potřeby. Je nutné respektovat a dodržovat dohodnutá pravidla a znát zásady bezpečného, zdravého a vzájemně příjemného BDSM sexu.

Značka

Mezi oblíbené výrobce roubíků patří Basic X, Bad Kitty, Ouch! nebo Sexy Elephant. Liší se typy roubíků, použitým materiálem i celkovým vzhledem. Dle toho se poté určuje cenová kategorie.

Cena

Nejlevnější roubíky seženete do 500 Kč – za nižší cenu budou plastové a kovové modely, lékařský silikon se bude spíše přibližovat k 500 Kč. Najdete zde všechny druhy – kuličkové, prstencové i kousací.

Od 500 Kč do 1 000 Kč najdete především kousací roubíky z různých materiálů.

Nad 1 000 Kč jsou k dispozici speciální latexové roubíky nafukovací, které pomocí balonku v puse nafukujete.

Přejít do e-shopu

Údržba

Vzhledem k hygieně je třeba, abyste roubík pravidelně udržovali, jinak by mohlo dojít k jeho poškození. Držte se následujících tipů:

  • Čištění: Roubíky by měly být čištěny po každém použití. Využijte speciální čističe nebo mírně rozpuštěné mýdlo s vodou, abyste se zbavili všech bakterií a nečistot.
  • Dezinfekce: Kromě čištění by měly být roubíky dezinfikovány podle pokynů výrobce. To pomůže zabránit šíření bakterií a zachovat hygienu výrobku.
  • Skladování: Roubíky by měly být skladovány na suchém a čistém místě, aby se zabránilo vzniku bakterií. Uchovávejte mimo dosah dalších sexuálních hraček.

Otázky a odpovědi

Je používání roubíků bezpečné?

Používání roubíků je bezpečné, pokud jsou dodržovány správné postupy a zásady. Uživatel by měl být schopen normálně dýchat a neměl by se cítit omezený. Roubíky by měly být vyrobeny z materiálů bezpečných pro tělo, jako je lékařský silikon nebo kvalitní kůže. Během hrátek je třeba sledovat reakce partnera a vytvořit bezpečné místo, kde bude moci sdělit, když bude chtít přestat.

Roubík by měl být pravidelně čištěn a dezinfikován podle pokynů výrobce, aby se zabránilo šíření bakterií a zachovala se hygiena. Použitý roubík by měl být čištěn po každém použití. Před použitím si s partnerem promluvte o vašich představách a vytvořte mezi sebou důvěru.

Proč používat při sexuálních hrátkách roubík?

Pro ty, kteří jsou rádi v submisivní pozici, je představa naprostého povolení přitažlivá, a díky roubíku mohou pocítit příjemné pocity, a ještě větší vášeň. Roubík může být použit k fyzickému omezení možnosti mluvení nebo donucení poskytovat orální sex. Použití roubíku může být také součástí roleplay scénářů či erotických fantazií.

Jak se nasazuje roubík?

Nasazení roubíku není nic těžkého. Ujistěte se, že je roubík otevřený a připravený k nasazení. Začněte tím, že partner otevře ústa, do kterých vložíte roubík a připevníte ho pásky kolem hlavy a za uchem. Ujistěte se, že roubík je dostatečně pevně připevněný, ale zároveň pohodlný. Můžete jít na to!

Závěr

BDSM hrátky jsou vhodné pro každého, komu se líbí dominovat nebo být submisivní. Roubíky jsou sice určeny zkušenějším, ale při správné volbě mohou vyhovovat i začátečníkům. Nezapomeňte si s partnerem promluvit o tom, jak by sex s takovou pomůckou měl probíhat a co od něj vzájemně očekáváte. Vhodně zvolený roubík by neměl vypadávat ani škrtit a měl by být při používání pohodlný.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.wikipedia.org

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo