Gallet RC 150

Rýžovar Gallet RC 150 si poradí s každým druhem rýže, bez ohledu na to jestli chystáte obyčejné rizoto či sushi. Ovšem to není všechno, využít ho můžete i na luštěniny a obiloviny, protože se dá využít na přípravu zdravé a nutričně vyvážené stravy. Nádoba pojme až 800 g rýže, přičemž příprava je jednoduchá a extrémně rychlá.

Rýže má vždy správnou konzistenci a chutná dokonale. Výhodou Gallet RC 150 je, že se vám nespálí rýže ani hrnec, nic se nerozvaří nebo nedej bože nedovaří. Když dovnitř naskládáte jednotlivé suroviny třeba na rizoto, zalijete vodou a po uvaření máte pokrm připraven k přímé konzumaci. Objem nádoby je 1,5 litru a příkon přístroje 500 W.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Plně automatický provoz značně usnadní používání rýžovaru Gallet RC 150. Naprostou nezbytností a samozřejmostí je i automatické udržování teploty po dovaření, což umožňuje přípravu rýže dopřed a ponechání stranou až na dobu, kdy bude hotové kompletní menu, pokud třeba chystáte slavnostní oběd o více chodech.

Nedílnou součástí rýžovaru jsou i bezpečnostní prvky. Pro začátek izolovaný plášť, tepelně izolované rukojeti a také skleněná poklice, díky níž můžete sledovat průběh přípravy rýže, aniž byste odklápěli pokličku. O provozu během vaření i přepnutí do udržovacího modulu vás informují světelné kontrolky. Bezpečnostní spínač je zárukou, že se vám nestane, abyste Gallet RC 150 uvedli do chodu, aniž by uvnitř byla nádoba na rýži. Součástí balení je lžíce na rýži a také odměrka, která má objem 160 ml.

 

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Gallet
Objem:1.5 l
Příkon:500 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Displej:bez displeje
Nastavitelná teplota:ne
Max. váha rýže:0.8 kg
Hmotnost:2.24 kg
Automatické vaření:ano
Časovač:ne
Odložený start:ne

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Pěkný, šikovný, dostatečně prostorný a cenově dostupný. Tak by se dal ve stručnosti zhodnotit Gallet RC 150, rýžovar a dokonalý pomocník, který vás zbaví připálených hrnců a nepříjemného zápachu spálené rýže. Má vcelku neutrální design v bílém provedení, takže na kuchyňské lince může působit tak trochu sterilně, ale zase své poslání plní na jedničku, takže nepříliš vzrušující vzhled mu klidně odpustíme. Rozhodně si však svou šanci zaslouží, stejně jako třeba Russell Hobbs 19750-56, ten jsme zmiňovali v jiné recenzi.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8
KLADY
 • jednoduchá příprava
 • odpojitelný kabel
 • multifunkčnost
 • nemusí se hlídat
ZÁPORY
 • velikost
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz