Gallet RC 150

Rýžovar Gallet RC 150 si poradí s každým druhem rýže, bez ohledu na to jestli chystáte obyčejné rizoto či sushi. Ovšem to není všechno, využít ho můžete i na luštěniny a obiloviny, protože se dá využít na přípravu zdravé a nutričně vyvážené stravy. Nádoba pojme až 800 g rýže, přičemž příprava je jednoduchá a extrémně rychlá.

Rýže má vždy správnou konzistenci a chutná dokonale. Výhodou Gallet RC 150 je, že se vám nespálí rýže ani hrnec, nic se nerozvaří nebo nedej bože nedovaří. Když dovnitř naskládáte jednotlivé suroviny třeba na rizoto, zalijete vodou a po uvaření máte pokrm připraven k přímé konzumaci. Objem nádoby je 1,5 litru a příkon přístroje 500 W.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Plně automatický provoz značně usnadní používání rýžovaru Gallet RC 150. Naprostou nezbytností a samozřejmostí je i automatické udržování teploty po dovaření, což umožňuje přípravu rýže dopřed a ponechání stranou až na dobu, kdy bude hotové kompletní menu, pokud třeba chystáte slavnostní oběd o více chodech.

Nedílnou součástí rýžovaru jsou i bezpečnostní prvky. Pro začátek izolovaný plášť, tepelně izolované rukojeti a také skleněná poklice, díky níž můžete sledovat průběh přípravy rýže, aniž byste odklápěli pokličku. O provozu během vaření i přepnutí do udržovacího modulu vás informují světelné kontrolky. Bezpečnostní spínač je zárukou, že se vám nestane, abyste Gallet RC 150 uvedli do chodu, aniž by uvnitř byla nádoba na rýži. Součástí balení je lžíce na rýži a také odměrka, která má objem 160 ml.

 

Parametry

Výrobce: Gallet
Objem: 1.5 l
Příkon: 500 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Displej: bez displeje
Nastavitelná teplota: ne
Max. váha rýže: 0.8 kg
Hmotnost: 2.24 kg
Automatické vaření: ano
Časovač: ne
Odložený start: ne

Fotografie

 

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8 Celkové hodnocení

Pěkný, šikovný, dostatečně prostorný a cenově dostupný. Tak by se dal ve stručnosti zhodnotit Gallet RC 150, rýžovar a dokonalý pomocník, který vás zbaví připálených hrnců a nepříjemného zápachu spálené rýže. Má vcelku neutrální design v bílém provedení, takže na kuchyňské lince může působit tak trochu sterilně, ale zase své poslání plní na jedničku, takže nepříliš vzrušující vzhled mu klidně odpustíme. Rozhodně si však svou šanci zaslouží, stejně jako třeba Russell Hobbs 19750-56, ten jsme zmiňovali v jiné recenzi.

8Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • jednoduchá příprava
 • odpojitelný kabel
 • multifunkčnost
 • nemusí se hlídat
Zápory
 • velikost
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Recenze na Gallet RC150.
  Používáme již 1/2 roku.

  Klady: Odpojitelný kabel Cena+ příslušenství Příprava rýže bez starosti Stačí pro 5 členou rodinu Nepřipálí se
  Zápory: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo