Recenze Russell Hobbs 19750-56

Pokud hledáte rýžovar, který vás zaujme hned na první pohled, pak je elektrický hrnec Russell Hobbs 19750-56 ideální volba. Příprava rýže je maximálně jednoduchá, velmi rychlá a veškerá námaha spočívá v tom, že dáte rýži do hrnce a přidáte vodu. O vše ostatní se už Russell Hobbs 19750-56 postará sám.

Kapacita rýžovaru je úžasných 10 porcí rýže (až 1,5 kg), kterou můžete najednou uvařit, což umožňuje nádoba o objemu 1,8 litru a příkon 700 W. Kromě rýže, zvládne také zeleninu nebo třeba ryby. Hravě tak zaženete hlad celé rodiny a případně vám zůstane i něco málo pro hosty. Povrch hrnce je vyroben z tzv. kartáčované nerezové oceli.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Velmi praktickou funkcí je automatické udržování teploty rýže, což zamezí tomu, že by po dovaření ihned vychladla. Tuto funkci využijete zejména tehdy, když chystáte pohoštění pro více lidí a někdo se opozdí, případně potřebuje každý jíst v jinou dobu. Rýžovar se také umí po určité době sám automaticky vypnout. Vaření rýže probíhá pomocí odnímatelné mísy s nepřilnavým povrchem, navíc můžete sledovat průběh přípravy díky skleněné poklici.

Hrnec dokáže automaticky rozpoznat, že se voda vyvřela. Funkce vaření v páře si v posledních letech našla mnoho příznivců, což u rýžovaru rozhodně uvítáte. V balení najdete lopatku s odměrkou, pro přesné dávkování i manipulaci s rýží. Nechybí ani přídavný tác, který využijete právě pro přípravu jídla v páře.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Russell Hobbs
Objem:1.8 l
Příkon:700 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:
Ochrana proti přehřátí:
Počet porcí:10

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Když to vezmeme stručně, dá se říci, že je Russell Hobbs 19750-56 velmi povedeným rýžovarem, který má dostatečnou kapacitu, správné funkce (vaření v páře) a přitom není zbytečně drahý. Tento přístroj totiž seženete už za cenu pod 1 000 korun, a přestože je to levná varianta, rozhodně to na něm nepoznáte. Kromě pěkného designu totiž pracuje spolehlivě, bez zbytečného prskání kolem sebe, což bývá většinou nešvar u levných produktů. Praktická vložka na vaření v páře je milou a velmi praktickou pozorností od výrobce. Podobně nám udělal radost i Sencor SRM 1550SS, o kterém tu také najdete recenzi.

Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
9
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    Celkové hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz