ECG RZ 19

Také už máte plné zuby připálené rýže nebo vám nechutná ta ve varných sáčcích? Potřebujete pořádný rýžovar, který připraví bezchybnou a chuťově skvělou a zdravou rýži, která potěší vaše chuťové buňky.

Zvládne jakýkoliv typ rýže, včetně jasmínové, která je oblíbená do asijských pokrmů. Bohatě stačí, když nalijete vodu do nádoby, nasypete požadované množství rýže a stisknete tlačítko, víc už se nestaráte, protože rýžovar ECG RZ 19 pracuje zcela samostatně.

Díky ECG RZ 19 to jde rychle, snadno a bez připalování. Tento speciální elektrický hrnec má objem 1,8 litru a dokáže připravit až 1,5 kilogramu rýže najednou. Hravě tak nakrmíte i početnější rodinu. Příkon je slušných 700 W, takže dostatečný aby zvládl svůj úkol.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Oblíbenou funkcí je tzv. Keep Warm, což znamená, že jakmile rýžovar dovaří, automaticky se přepne do režimu udržování ideální teploty, takže i když se vám nepodaří sejít s rodinou najednou, mohou si opozdilci rýži dopřát později. Maximální čas, po který je rýže udržována na stálé teplotě, jsou 3 hodiny.

Bezpečnostní spínač a ochrana proti přehřátí zajišťují bezproblémový provoz, který je zcela automatický. ECG RZ 19 má tepelně izolovaná madla, takže se dá klidně přenášet hned, jak skončí s vařením. Nepřilnavý povrch je zárukou snadného čištění. Stabilitu na kuchyňské lince zajistí protiskluzové nožičky. Ve vybavení je špachtle na rýži a také odměrka na správné dávkování rýže i vody.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:ECG
Objem:1.8 l
Příkon:700 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Displej:bez displeje
Nastavitelná teplota:ne
Max. váha rýže:1.5 kg
Hmotnost:2 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - ECG RZ 19

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Pokud jste opravdovými milovníky rýže a na vašem jídelníčku se objevuje opravdu často, zejména pokud fandíte asijským pokrmům, pak si ECG RZ 19 rozhodně pořiďte. Cenově přijatelný a velmi šikovný pomocník se stane nedílnou součástí každé kuchyně, navíc se snadno používá a dosáhnete s ním perfektních výsledků. Bez zbytečné námahy nebo připálených hrnců uvaříte pro celou rodinu. ECG RZ 19 se nám zamlouvá pro svou jednoduchost, ale praktičnost, za což si rozhodně vysloužil velký palec nahoru. Tak trochu nám připomíná ECG RZ 11, o kterém jste se mohli dočíst v jiné recenzi.

Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
8
KLADY
 • velký objem
 • snadná údržba
 • intuitivní ovládání
 • vaření rýže bez práce
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz