ECG RZ 19

Také už máte plné zuby připálené rýže nebo vám nechutná ta ve varných sáčcích? Potřebujete pořádný rýžovar, který připraví bezchybnou a chuťově skvělou a zdravou rýži, která potěší vaše chuťové buňky.

Zvládne jakýkoliv typ rýže, včetně jasmínové, která je oblíbená do asijských pokrmů. Bohatě stačí, když nalijete vodu do nádoby, nasypete požadované množství rýže a stisknete tlačítko, víc už se nestaráte, protože rýžovar ECG RZ 19 pracuje zcela samostatně.

Díky ECG RZ 19 to jde rychle, snadno a bez připalování. Tento speciální elektrický hrnec má objem 1,8 litru a dokáže připravit až 1,5 kilogramu rýže najednou. Hravě tak nakrmíte i početnější rodinu. Příkon je slušných 700 W, takže dostatečný aby zvládl svůj úkol.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Oblíbenou funkcí je tzv. Keep Warm, což znamená, že jakmile rýžovar dovaří, automaticky se přepne do režimu udržování ideální teploty, takže i když se vám nepodaří sejít s rodinou najednou, mohou si opozdilci rýži dopřát později. Maximální čas, po který je rýže udržována na stálé teplotě, jsou 3 hodiny.

Bezpečnostní spínač a ochrana proti přehřátí zajišťují bezproblémový provoz, který je zcela automatický. ECG RZ 19 má tepelně izolovaná madla, takže se dá klidně přenášet hned, jak skončí s vařením. Nepřilnavý povrch je zárukou snadného čištění. Stabilitu na kuchyňské lince zajistí protiskluzové nožičky. Ve vybavení je špachtle na rýži a také odměrka na správné dávkování rýže i vody.

Parametry

Výrobce: ECG
Objem: 1.8 l
Příkon: 700 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Displej: bez displeje
Nastavitelná teplota: ne
Max. váha rýže: 1.5 kg
Hmotnost: 2 kg
Odložený start: ano
Automatické vaření: ano
Udržování teploty: ano

Fotografie

 

ECG RZ 19

ECG RZ 19

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Pokud jste opravdovými milovníky rýže a na vašem jídelníčku se objevuje opravdu často, zejména pokud fandíte asijským pokrmům, pak si ECG RZ 19 rozhodně pořiďte. Cenově přijatelný a velmi šikovný pomocník se stane nedílnou součástí každé kuchyně, navíc se snadno používá a dosáhnete s ním perfektních výsledků. Bez zbytečné námahy nebo připálených hrnců uvaříte pro celou rodinu. ECG RZ 19 se nám zamlouvá pro svou jednoduchost, ale praktičnost, za což si rozhodně vysloužil velký palec nahoru. Tak trochu nám připomíná ECG RZ 11, o kterém jste se mohli dočíst v jiné recenzi.

Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
8
Klady
  • velký objem
  • snadná údržba
  • intuitivní ovládání
  • vaření rýže bez práce
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo