Sencor SRM 1550SS

Rýžovar nebo chcete-li hrnec pro vaření rýže Sencor SRM 1550SS patří k těm spotřebičům, které jsou určeny pro jednu konkrétní činnost. Oproti těm univerzálním má výhodu v tom, že je zkrátka ve svém zaměření perfektní. Což je i případ Sencor SRM 1550SS, který snadno, rychle a bez sebemenších problémů připraví zdravou a chutnou rýži pomocí vaření v páře, čímž se zachovají všechny důležité látky, které jsou v rýži obsaženy.

S ohledem na kapacitu rýžovaru, která je parádních 1,5 litru, připravíte najednou až 1 300 g rýže a to jakéhokoliv druhu, včetně té, která je určena na výrobu sushi. Příkon spotřebiče je 500 W, což je velmi slušné a usnadňuje to přípravu rýže. Rýžovar je velmi oblíbený zejména u těch uživatelů, který si potrpí na asijské pokrmy. Taková jasmínová rýže k pravému thajskému kari je naprostá bomba.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

To co nejvíce potěší je plně automatický provoz, takže se kromě přidání rýže a vody o nic víc nestaráte. Kontrolky vás informují o průběhu vaření rýže, po jehož dokončení se rýžovar vypne a automaticky přepne do funkce Keep Warm, což je udržování ideální teploty rýže až po dobu 6 hodin. To uvítáte, pokud se vám nedaří sejít třeba na oběd v jednu dobu a potřebujete mít rýži připravenu v různých časových úsecích.

Velmi praktické jsou rukojeti na obou stranách hrnce, to usnadňuje jeho přenášení. Nechybí protiskluzové nožičky, aby rýžovar pevně držel na kuchyňské lince. Sencor SRM 1550SS disponuje ochranou proti přehřátí a vyvaření vody.

Balení osahuje speciální špachtli na rýži a také odměrku na jednoduché dávkování rýže i vody. Snadná údržba díky vyjímatelné nádobě usnadní jeho používání. Průběh vaření navíc zkontrolujete díky skleněné pokličce, která má i otvor pro odvod páry.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Objem:1.5 l
Příkon:500 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:1.3 kg
Hmotnost:2 kg
Časovač:ne
Odložený start:ano
Automatické vaření:ano
Udržování teploty:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

zpět k obsahu ↑

Máme pro vás i návod ke stažení – Návod – Sencor SRM 1550SS

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Náš průzkum dokázal, že je Sencor SRM 1550SS naprosto dokonalý a na práci si vystačí úplně sám. Při plně automatizovaném provozu připraví rýži v páře a ještě jí udrží při stálé teplotě po dobu 6 hodin. Snadno se čistí, nechybí mu bezpečnostní prvky a ještě má praktické pomůcky. Není pro něj problémem připravit dost slušnou dávku rýže, která hravě nakrmí i početnější rodinu. Nemusíte se bát, že zapomenete rýžovar vypnout, neboť se vypíná automaticky po dovaření. Sencor SRM 1550SS je velmi šikovný a byli jsme z něj nadšeni podobně jako z Rohnson RC 01, jehož recenzi si zde také přečtete.

Design
9
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • pěkný design
 • snadná obsluha
 • jednoduché vaření
ZÁPORY
 • lehce se přichytává rýže na dně nádoby
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz