Fetoo

Fetoo je seznamovacím portálem určeným pro chatování uživatelů, kteří se zajímají o fetiš. Je to ideální místo pro všechny, kteří jsou již znuděni běžnými a často stereotypními věcmi, co se v podstatě nikdy nemění, a mají chuť zažít něco nového, vzrušujícího a zcela odlišného, než je u vás zvykem.

FETOO

Představení seznamky

Jedná se o seznamku, kam mohou zavítat všichni, bez ohledu na pohlaví či sexuální orientaci, kdo mají rádi vše, co jakkoliv souvisí s fetišismem a dosáhli věku plnoletosti, tedy 18 let. Fetoo o sobě říká, že je internetovou stránku otevřenou úplně všem lidem, kteří zde mají chuť zažít dobrodružství s vhodným protějškem, jehož zálibou je BDSM – fetiš.

Zakládají si na soukromí svých návštěvníků, ostatně profily uživatelů jsou zobrazeny jen registrovaným uživatelům. Ten, kdo se nezaregistruje si nezobrazí vůbec nic, nehrozí tak, že by si každý prohlížel profil jen tak anonymně.

Webové stránky Fetoo jsou plně responzivní, to znamená, že si je můžete zobrazit na jakémkoliv zařízení, ať už je to notebook, stolní počítač, tablet nebo třeba chytrý telefon, protože se bez problémů přizpůsobí každé obrazovce.

Podobně jako u jiných seznamek, ani zde není k dispozici žádná mobilní aplikace. Pokud se rozhodnete na Fetoo.com přidat, musíte se zaregistrovat. To jde pomocí vašeho Google účtu (případně Facebooku), nebo také klasickým vyplněním potřebných údajů, kde pro začátek potřebují vaše uživatelské jméno, heslo, emailovou adresu, věk, pohlaví a jestli hledáte muže či ženu.

Nakonec jen potvrdíte, že jste si přečetli smluvní podmínky, komunikační pokyny a zásady ochrany osobních údajů, a přijímáte je. Kliknete na zaregistrovat a pak můžete začít svůj nový profil používat. Po dokončení registrace již můžete bez problémů procházet všechny profily a pomocí chatu navázat konverzaci s kýmkoliv, kdo vám padne do oka.

Záleží jen na vás, co vás vlastně zajímá a jaký protějšek vám bude nejvíce vyhovovat na erotickou konverzaci či flirt. Provozovatelem portálu je xsmobile Sp. z o.o., Ul.- Naramowicka, nr 217B, 61-611 Poznan, Polsko. Když se jednoho dne rozhodnete svůj profil na Fetoo zrušit, stačí se jen přepnout do záložky Správa/nastavení a tam

Přejít na web

Cena

V případě Fetoo neexistuje možnost zaplatit si členství, naopak je zde tzv. systém mincí. Po nabití mincí je možné zaplatit za různé prémiové funkce, kam patří třeba větší zviditelnění profilu, možnost chatovat s uživateli, ale také posílání zpráv a další.

Podle toho, kolik si budete chtít dobít mincí, zvolíte pro vás nejvhodnější balíček. Když máte štěstí a je speciální akce, můžete při dobíjení získat bonus v podobě 100 % na mince pro další nákup (viz. závorka).

Přehled balíčků mincí:

 • 100 mincí je základní balíček v ceně 79 Kč (+100 bonusových mincí).
 • 250 mincí je standardním balíčkem a stojí 150 korun (+250 bonusových mincí).
 • 650 mincí je nejprodávanější balíček za 499 Kč (+650 bonusových mincí).
 • 1300 mincí je platinový balíček a zaplatíte za něj 799 korun (+1300 bonusových mincí).
 • 2600 mincí je tzv. balíček štěstí a jeho cena je 1499 Kč (+2600 bonusových mincí).

Platit je možné prostřednictvím PayPal, ale také formou kryptoměny nebo TrustPay.

KLADY
 • Možnost zablokovat ostatní uživatele a zamezit jim tak v kontaktu s vámi.
 • Vyhledávání uživatele ve vaší lokalitě.
 • Registrace je možná prostřednictvím sociální sítě Facebook nebo také přes Google účet.
 • Nutno potvrdit e-mailovou adresu jako prevenci falešných a podvodných účtů.
 • Responzivní webové stránky, které fungují na všech mobilních zařízeních.
ZÁPORY
 • Žádná mobilní aplikace pro iOS či Android.
 • Nejsou schvalovány fotografie a obrázky uživatelů, čímž není zaručeno, že jsou všechny profily pravé.

Zajímavosti

Vzhledem k tomu, že naprosto chybí optimální mobilní aplikace, najdou se i jiné zajímavosti a tam patří jednoznačně praktické funkce, které Fetoo nabízí. Skvělá je například funkce „Zamknout uživatele“, kterou uvítáte ve chvíli, kdy vám začne posílat zprávy někdo nežádoucí, o jehož pozornost rozhodně nestojíte.

Hodnocení

Stránky Fetoo fungují velmi dobře a vzhledem k tomu, jsou plně responzivní, nemusíte se bát, že vám nebudou fungovat všude, kde si je spustíte. Bez problémů se zobrazují na počítači, mobilním telefonu i tabletu.

Pokud jste fanouškem fetiše, rozhodně vám má tato internetová seznamka co nabídnout. Za nás dáváme palec nahoru už kvůli zajímavému designu a jednoduché registraci. Mrkněte i na ostatní seznamky, jejichž recenze jsme pro vás na našem webu připravili.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.loving.is

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

1 komentář
 1. Jsem už nahlášen na stránce . Nic jsem neodhlasovali.

Přidat komentář

Recenzer
Logo