MyDates

MyDates je zajímavá seznamovací aplikace, kde si můžete najít vhodného partnera na chatování nebo flirtování, případně na obojí naráz. Ostatně chatování je dnes moderní způsob komunikace, kterou můžete praktikovat prakticky kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv. Nezáleží na tom, jestli chatujete v práci, v MHD, na dovolené nebo večer v posteli. Hlavní je, když se člověk zabaví a najde si k tomu vhodný protějšek.

MyDates

Představení seznamky

MyDates je inovativní aplikace pro chytré telefony, díky níž můžete chatovat a flirtovat všude, kam se vrtnete. Počet uživatelů přibývá každý den, přičemž momentálně tvoří uživatelskou základnu více než 22 000 uživatelů, kteří již dosáhli plnoletosti, tedy věku 18 let a více, přičemž 52 % uživatelů tvoří muži a 48 % ženy.

Uživatelů zde sice zatím není mnoho, nicméně základna se neustále rozrůstá. Nejen, že můžete flirtovat a chatovat, ale klidně aplikaci využít pro dojednání schůzek s ostatními uživateli. Bez problémů tak lze navázat i vztah nebo si najít přátelé třeba na výlety a podobně.

Své sympatie můžete svému protějšku vyjádřit pomocí „lajků“ nebo prostřednictvím virtuálního dárku. Propojit se může každý s kýmkoliv, bez ohledu na věk, pohlaví či sexuální orientaci. Registrace probíhá tak, že zadáte svou e-mailovou adresu, váš věk a jaké pohlaví hledáte.

Není problém se zaregistrovat také přes účet na sociální síti Facebook nebo přes Google. Do e-mailové schránky vám přijde aktivační odkaz. Na ten je potřeba kliknout a tím dokončit registraci. Jakmile máte odkliknuto, budete přesměrováni do svého nově založeného profilu, kde doplníte ostatní údaje.

V krátkosti napíšete něco o sobě, vaše vzdělání, v jakém jste vztahu, vaší profesi atd. Dá se říci, že čím konkrétnější a sdílnější budete, tím je větší pravděpodobnost, že si najdete ideální protějšek. Nahrajte profilový obrázek a vyhledejte si vhodné partnery dle pohlaví, věku nebo města, kde se právě vyskytují.

To, že se vám líbí lze vyjádřit srdíčkem, posláním polibku, dárku, ale také přidáním mezi oblíbené profily či odesláním zprávy. Co moc nepotěší je fakt, že aby mohl člověk vůbec chatovat, tedy posílat zprávy, musí si nejdříve zakoupit virtuální mince.

Smazání uživatelského profilu není možné jen tak v nastavení, naopak musíte se obrátit na zákaznickou podporu a požádat o smazání. Do e-mailové schránky seznamky stačí zadat vaši e-mailovou adresu, uživatelské jméno a odeslat. Váš profil pak podpora odstraní, co nejdříve to bude možné.

KLADY
 • Během registrace se nezadávají žádné osobní údaje.
 • Jakmile se zaregistrujete, získáte přístup ke všem profilům.
 • Nahrání profilové fotografie není podmínkou (nemusíte jí nahrát).
 • Seznamka je určena pro jakýkoliv vztah, ať už vážný nebo jen flirt.
 • Možnost filtrování podle města.
 • Registrace uživatelů nad 18 let.
 • Možnost poslat polibek nebo darovat dárek.
ZÁPORY
 • Odpovídat na zprávy je možné jen po zakoupení balíčků mincí.
 • Chatování jen za mince.
 • Profilové fotky nejsou povinné.
 • Žádná záruka, že odpoví sympatický uživatel.

Cena

U seznamky MyDates není klasické VIP členství, protože si tu kupujete virtuální mince, takže je to VIP účet podle počtu mincí. Zakoupit je možné až 3 300 mincí, za které je možné platit kartou, prostřednictvím PayPal atd. Automatické platby zde nejsou nastavené, takže jakmile vám mince dojdou, záleží jen na vašem rozhodnutí, jestli zakoupíte další nebo už nebudete aplikaci využívat. Když si stáhnete aplikaci, dostanete 100 mincí zcela zdarma.

Jedna zpráva vás bude stát 50 mincí. VIP účet 110 mincí stojí 49 korun, VIP účet 280 mincí je za 99 Kč, VIP účet 720 mincí vás bude stát 249 korun, VIP účet 1490 mincí je za 499 Kč a poslední VIP účet 3300 mincí vyjde na 999 korun.

Zajímavosti

To nejzajímavější na celé této seznamce je, že je to v podstatě plnohodnotná aplikace, kterou můžete používat kdekoliv a kdykoliv. Aplikaci mohou používat uživatelé operačního systému iOS i Android.

Hodnocení

Tato seznamovací aplikace je jednoduchá, přehledná a má velmi příjemné uživatelské prostředí. Využívat jí může kdokoliv s chytrým mobilním telefonem. Není nutné žádné klasické VIP členství, pouze potřebujete mince, ale bez automatických plateb.

Hledat tu můžete flirt, vážný vztah nebo jen přátelství. Seznamka se jeví jako velmi přívětivá a solidní, bez nějakých skrytých poplatků. Bez problémů dáváme MyDates palec nahoru. Neváhejte se podívat i na další seznamky, jejichž recenze jsou na našem webu k dispozici.

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Opravdu jen tahání peněz nelze se seznámiti

 2. Jsem již dlouho na této seznamce a najednou to nefunguje napsali stala se chyba a nejde se dostat zpátky i když tam mám peníze

 3. Podvod ,nikdy nic v seznámení ,je to jen tak jak okrádat spotřebitele a zájemce

 4. Raději bych místo mincí viděl reklamy!!!

Přidat komentář

Recenzer
Logo