Pukbo je velmi mladý seznamovací portál, jehož potenciál se rozbíhá na plné obrázky. Je to jedna z nejrychleji rostoucích online služeb, ať už z hlediska seznámení nebo chatovací komunity.

Přejít na web

Představení seznamky

Seznamovací služba Pukbo patří sice na poli seznamek mezi nováčky, ale rychle roste. Můžete flirtovat, užívat si nezávaznou zábavu, ale klidně také najít dlouhodobý vztah, ať už budete hledat ve svém okolí nebo v zahraničí.

Pokud se budete chtít zaregistrovat musíte předtím dosáhnout minimálního věku 18 let, přičemž není nikde limitován maximální věk. Jakmile se zaregistrujete, zvolíte své pohlaví a pohlaví partnera. Počítejte s tím, že lze vybírat pouze muže nebo ženu, takže pokud zadáte, že jsme muž, můžete hledat jen ženu, když jste žena, můžete hledat jen muže.

Je to tedy seznamka, která není určena pro jedince s homosexuální orientací. Počítejte s tím, že celý web je v anglickém jazyce, pokud to ovšem není problém, užijete si seznamku plnými doušky. Samozřejmě, že není problém si stránku přeložit nebo použít vhodný internetový překladač.

Nastavitelný obsah každého profilu je v češtině, jako pohlaví, barva vašich vlasů a podobně. Během registrace je potřeba také zvolit uživatelské jméno, heslo, datum narození, již zmiňované pohlaví, zemi a město kde se aktuálně nacházíte.

Jakmile budete mít hotovou aktivaci profilu, nahrajete svou fotografii, napíšeš něco málo o sobě, a nakonec ještě musíte potvrdit e-mailovou adresu. Můžete používat různé filtry, které vám usnadní vyhledávání, ať už podle věku, bydliště atd.
Provozovatelem a zároveň i vlastníkem seznamky Pukbo.com je společnost Take Two Digital Ltd, se sídlem na adrese 12 Georgiou Saktouri street Taliotis court, Suite 202, 8011, Paphos, Kypr.

Cena

Počítejte s tím, že poplatky nejsou zrovna malé, oproti jiným seznamkám jsou to docela šílené částky. Ovšem zase získáte lukrativní VIP obsah a můžete využít i neomezený počet zpráv. K dispozici jsou balíčky neomezených zprávy na 24 hodin za 119 Kč, 48 hodin v ceně 249 Kč, 3 dny za 319 korun, nebo 7 dní na 489 Kč.

Pokud chcete na seznamce zůstat dlouhodobě, můžete využít placené členství. Předplatné Premium je na měsíc a vychází na 35 € měsíčně. Když si vezmete předplatné Gold, to je na 3 měsíce a cena je jen 25 €, takže dohromady 75 €. Nakonec je tu ještě předplatné VIP na 6 měsíců, kdy jeden měsíc stojí jen 23,33 € a za půl roku tak zaplatíte dohromady 139,98 €.

KLADY
 • Mezinárodní seznamovací portál
 • Profily jsou ověřovány
 • Registrace je rychlá
 • Možnost neomezeného počtu zpráv
 • Jednoduché ovládání
 • VIP obsah
 • Slušné zabezpečení
 • Podporuje různé bezpečné a pohodlné platební metody, jako je Google Pay a Apple Pay

ZÁPORY
 • Uživatelské prostředí je v anglickém jazyce
 • Vyšší poplatky
 • Nejsou podporovány možnosti seznámení homosexuálně orientovaných jedinců
 • Vyhledávání je dost okleštěné
 • Chybějící vědecká metoda seznámení

Zajímavosti

Každá seznamka se sice nemůže pyšnit mobilní aplikací, ale v případě Pukbo je to fakt. Stačí si jen aplikaci stáhnout, nainstalovat a pak už se můžete pustit do randění kdekoliv, kde zrovna budete. Zajímavý je rovněž VIP obsah, týdenní pikantní příběhy, ale i živé kamery.

Hodnocení

Pukbo.com je velmi zajímavá, mladá a spolehlivá seznamka, která se rychle rozvíjí. Web je sice v angličtině, ale i tak má co nabídnou. Ovládání je jednoduché, jen systém vyhledávání je takový spíš nedodělaný, nedotažený, ale jinak nemáme seznamce co vytknout.

Díky mnoha placeným funkcím. Skvělé je, že si vše můžete oťukat zcela zdarma, než se rozhodnete za něco platit. Mrkněte i na jiné seznamky, třeba vás zaujme ještě nějaké další.

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo