Singles50

Singles50 je internetová seznamka, jejímž cílem je spojit dva protějšky v zralém věku. Pokud hledají vážný vztah, mají příležitost se zde seznámit všichni uživatelé nad 50 let, bez ohledu na pohlaví.

Singles50

Představení seznamky

Seznamka Singles50 je od svého vzniku určena všem lidem, kteří překročí padesátku, ale stále ještě mají chuť se seznámit s vhodným protějškem, s kterým by mohli navázat vážný vztah. Uživatelskou základnu tvoří více než 250 000 uživatelů, přičemž 57 % tvoří ženy a 43 % muži.

Většinou se jedná o nezadané uživatele s touhou po novém vztahu. Registrace je omezena věkem, takže se může zaregistrovat skutečně jen ten, kdo dosáhl věku 50 let. Díky tomu se značně zvyšuje šance na seznámení s ideálním partnerem zralého věku.

Tato seznamka má velmi přehledný web a je naprosto bezpečná. Můžete tu narazit na spoustu zajímavých lidí, s kterými budete mít mnoho společného. Co potěší je jednoduchá a velmi rychlá registrace, kterou zvládne úplně každý, navíc vám s tím bude pomáhat virtuální asistentka.

Registrace pro založení profilu obsahuje jasně stanovené otázky, přičemž dotazník je přehledný a srozumitelný. Zvládne jej tak každý, bez ohledu na to, jestli je to expert nebo začátečník, pokud jde o práci s internetem a vůbec virtuálním světem.

Vzhledem k tomu, že je registrace zcela zdarma, je možné si seznamku v klidu prohlédnout ještě předtím, než si pořídíte prémiové členství. Ovšem bez členství není možné Singles50 využívat naplno. Kdo nemá VIP účet, ten má fotografie ostatních uživatelů rozmazané, navíc není možné odesílat ani číst zprávy.

Jakmile vyplníte osobní informace, nahrajete profilovou fotografii, která by měla být pokud možno aktuální. Nedílnou součástí registrace je tzv. osobnostní test. S jeho pomocí budete moci daleko lépe prezentovat svou osobnost, aby se o vás ideální protějšek mohl dozvědět co nejlépe, jací jste.

Je to mnohem osobnější než jen ty informace, které uvedete v úvodu registrace. Tento osobnostní test je sestaven hned z několika témat, přesto jeho vyplnění trvá jen několik málo minut a cílí na zásadní otázky přímo související s výběrem konkrétního typu partnera.

Tyto otázky jsou připraveny hned v úvodu, stejně jako dotazy na vás, jak jste na tom s přístupem k romantickému vztahu. V dotazníku budete odpovídat na to, jak by měl váš ideální partner vypadat z fyzického hlediska, jakou má mít povahu, vzdělání atd. Další sada otázek bude mířit na vaši maličkost, tedy povahu, vzhled, vaše názory i životní styl.

Tento test pomůže dobře poznat vás i vaše vlastnosti, proto je hlavní funkcí celé seznamky. Na základě vyhodnocení tohoto testu se vám následně budou zobrazovat partneři odpovídající správnému osobnostnímu profilu podle zadaných informací.

Jestli je partner vhodný ukáže rovněž skóre kompatibility. Na začátku se vám samozřejmě zobrazí ti nejlepší, jejichž skóre bude nejvyšší a postupně se to bude snižovat. Samozřejmě, že není problém napsat i jiným uživatelům než jen těm, které vám vybere systém, to záleží jen čistě na vás.

Pokud budete chtít účet zrušit a nemáte aktivováno VIP členství, můžete profil snadno a rychle smazat v nastavení profilu. U prémiového předplatného je potřeba vypovědět smlouvu.
To můžete udělat prostřednictvím e-mailu na zákaznickou podporu, případně můžete využít odkaz, který se nachází ve smluvních podmínkách, kde je sekce věnující se zrušení předplatného. Jestli se rozhodnete podat žádost o zrušení, musíte to stihnout ještě před koncem aktuálního předplatného, jinak vám bude účtován další poplatek pro další období.

KLADY
 • Přehledný web.
 • Vyrovnané zastoupení obou pohlaví.
 • Osobnostní test pro přesnější vyhledávání.
 • Možnost videohovoru.
 • Dostatečně velká uživatelská základna.
 • VIP členství s řadou výhod.
 • Mobilní aplikace ke stažení zdarma.
 • Doporučování vhodného partnera.
 • Rychlé procházení profilů.

ZÁPORY
 • Vyšší ceny za prémiové členství.
 • Složitější zrušení VIP předplatného/účtu.
 • Registrace i seznámení pouze pro uživatele 50 a více.
 • Zaměření výhradně na vážné seznámení.
 • Mnohé funkce dostupné až když se zaplatí VIP členství.
 • Funkce Premium se nedá pozastavit v nastavení účtu.

Cena

Co se týká cen, tak seznamka Singles50 patří k těm o něco dražším, což má zase tu výhodu, že zde není takové množství falešných profilů, protože je odradí právě cena za VIP předplatné. Na výběr jsou tři různé tarify, a to na měsíc, na tři měsíce či rovnou na 6 měsíců.

Startovní balíček na 1 měsíc stojí 699 korun měsíčně. Oproti tomu balíček Vyzkoušejte to, je na 3 měsíce a vychází na 599 Kč za měsíc. Nejpopulárnější je balíček na 6 měsíců, kdy 1 měsíc stojí 399 korun měsíčně.

Zajímavosti

Tou hlavní zajímavostí je možnost stáhnout si zcela zdarma mobilní aplikaci nejen pro operační systém iOS, ale také Android. Mezi zajímavosti lze zařadit i tzv. osobnostní test, který pomůže s výběrem ideálního potenciálního protějšku.

Hodnocení

Pokud jde o přehlednost webu, tam není co vytknout, protože má pěknou grafiku a skvěle funguje. K dispozici je také mobilní aplikace, ale i mnohé funkce. Tím zásadním je osobnostní dotazník, s jehož pomocí se dá najít konkrétní osoba.

Samozřejmě, že se snažíme, aby naše recenze vždy obsahovala co nejkompletnější informace, takže musíme zmínit, že společnost dTest hodlá podat na tuto seznamovací kancelář žalobu.
Důvodem je zejména automatické prodlužování členství i náročný způsob jeho zrušení. Jinak není seznamce co vytknout, protože nejlepší je vaše osobní zkušenost. Dáváme palec nahoru a doporučujeme mrknout i další recenze Seznamek, které najdete na našem webu.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo