Cena / kvalita

AEG AbsoluteCare T8DBG68SC

V současné době se všechno zrychluje a automatizuje, čemuž se snažíme náš život neustále přizpůsobit. S nedostatkem času nám pomáhají bojovat různí praktičtí pomocníci do naší domácnosti, mezi něž patří jistě i sušičky.

I když jsou dnes v módě spíše menší byty, kam samostatnou sušičku nedostanete úplně jednoduše, jsou sušičky velmi oblíbené. Mezi špičkové modely, řadí uživatelé sušičku AEG AbsoluteCare T8DBG68SC, a právě proto jsme se rozhodli ji pro vás vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Sušička vypadá velmi elegantně, a to nejen díky bílému provedení, ale také pro umístění displeje do pravého rohu a slušivému ovládacímu kolečku uprostřed spotřebiče.

Buben vypadá již na první pohled velmi prostorně a jeho stříbrné lemování s madlem na dvou hodinách je opravdu velmi líbivé.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Sušička nabízí řadu programů, které jistě uvítá každý zákazník. Velmi oblíbená je tato sušička pro svůj téměř nesmrtelný invertorový motor, na který je poskytována záruka 10 let. Díky této technologii je také sušička mnohem tišší než sušičky s běžnými motory.

Její nejpraktičtější funkcí je však SensiDry díky, které je sušení prádla obzvláště efektivní, protože čidla sušičky rozpoznají míru vlhkosti a nastaví tak ideální délku sušícího programu.

Navíc tento model disponuje řadou funkcí pro různé typy materiálů včetně funkčního prádla a velmi jemných tkanin. AEG AbsoluteCare T8DBG68SC suší prádlo při nízkých teplotách a je tak energeticky velmi úsporná. Kapacita bubnu je 8 kg prádla, takže je tato sušička vhodná i pro početnější rodiny.

zpět k obsahu ↑

Test

Při naší zkoušce jsme se rozhodli v sušičce usušit sportovní oblečení, které jsme před tím vyprali v pračce, jelikož jsme použili program s nízkými otáčkami při odstřeďování bylo prádlo spíše mokré než vlhké.

Ovládání sušičky je velmi jednoduché, nastavili jsme tedy požadovaný program a délku programu nechali na sušičce a šli se věnovat další práci.

Ani jsme nepostřehli zvukový signál či to, že by sušička přestala pracovat, což znamená, že je opravdu tichá a mohli jsme se podívat na výsledek. Prádlo bylo suché bez zápachu a nebylo pomačkané, což se mnohdy u sušiček stává.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:AEG
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:10
Spotřeba el. energie:1.47 kWh
Energetická třída:A+++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:66.5 cm
Hmotnost:50 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - AEG AbsoluteCare T8DBG68SC

AEG AbsoluteCare T8DBG68SC

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

I když sušička patří mezi modely s vyšší pořizovací cenou jistě se jedná o praktický a velmi povedený kousek do každé domácnosti. Její energetickou úspornost, velmi dobré výsledky a tichý provoz jistě oceníte, zejména pokud chcete sušit přes noc. Tuto sušičku ocení domácnosti s dětmi, které se rychle ušpiní, ale také sportovci nebo lidé, kteří obecně nemají moc času.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • tichá
 • úsporná
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě TSBohemia.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Gabriela 4.6.2021 v 11:07

  AEG AbsoluteCare T8DBG68SC, dobrý den, lze v této sušičce sušit i péřová bunda? Děkuji

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz