Recenze AEG AbsoluteCare T8DEE68SC

Kondenzační sušička AEG AbsoluteCare T8DEE68SC má kapacitu bubnu, jehož objem činí 118 litrů, až 8 kg prádla, takže je vhodná i do vícečlenné domácnosti. Vzhledem k tomu, že se dá snadno napojit na odpad, nemusíte se zbytečně stresovat pravidelným vyprazdňováním nálevky, což používání značně usnadní.

Třídu účinnost kondenzace má na základě různých hodnocení jednoznačně B, to sice není úplně ideální, ale špatné to rozhodně není. Co nenabízí v dokonalém sušení, to hravě dožene ve své úspornosti. Patří do energetické třídy A+++, přičemž roční spotřeba elektrické energie nepřekračuje hranici 177 kWh. Hlučností 65 dB patří k těm méně rušivým modelům, takže je možné spustit sušicí proces i ve večerních hodinách.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Velmi potěší funkce odloženého startu, díky čemuž si nastavíte čas začátku sušení na nejvhodnější dobu a proces se pak automaticky spustí. K zachycení i těch nejjemnějších vláken pomáhá filtrační systém ÖKOFlow, který je vysoce účinný a díky účinnému filtru, ke kterému se snadno dostanete a bez sebemenších problémů jej vyčistíte, pracuje tento systém stále na 100 %, čímž je zachován vysoký průtok vzduchu i minimální spotřeba energie.

AEG AbsoluteCare T8DEE68SC má vylepšené proudění vzduchu, takže suší mnohem rychleji a je účinnější než jiné sušičky s tepelným čerpadlem, navíc prádlo usuší za mnohem kratší dobu. Technologie SensiDry zbaví tkaniny vlhkosti a to při poloviční teplotě, než jak tomu je u běžných sušiček.

Prádlo si zachová stejnou texturu, jako když jste ho kupovali, nehledě na to, že se sušením při nízkých teplotách ušetří energie. V nabídce je celkem 10 sušicích programů, ať už na bavlnu, vlnu, sportovní prádlo, pro oblečení na outdoor nebo program, který je přímo určen k osvěžení prádla. Dokončení sušicího cyklu oznámí zvukový signál.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:AEG
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:10
Spotřeba el. energie za hodinu:1.47 kWh
Energetická třída:A+++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Hmotnost:52.5 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze AEG AbsoluteCare T8DEE68SC

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Největším plusem je rozhodně nízká spotřeba elektrické energie díky třídě A+++. Kromě energie šetří také vodu a samozřejmě i vaše prádlo. Velkou radost nám udělala možnost připojit sušičku na odpad i fakt, že vybavení, které k tomu potřebujete je součástí balení. AEG AbsoluteCare T8DEE68SC má naprosto jednoduché ovládání, vcelku velký otvor kterým vkládáte prádlo a také osvětlení bubnu, takže máte přehled o všem co se děje. Jestli myslíte, že se nemůžete rozhodnout jen podle jednoho modelu, zkuste si přečíst recenzi sušičky AEG AbsoluteCare T8DBG48WC a porovnejte si je.

9.5Naše hodnocení
Design
10
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
5Hodnocení uživatelů
Design
5
Ovládání
5
Údržba
5
KLADY
 • připojení na odpad
 • velký otvor na prádlo
 • jeden filtr k čištění
 • LED osvětlení bubnu
ZÁPORY
 • generuje teplo a vlhko
 • celkem dlouhé cykly
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce AEG najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Luboš 20.12.2019 v 8:12
  2.5
  Design
  50
  Ovládání
  50
  Údržba
  50

  Spodní kryt nelícuje a nedrží na středovém magnetu.Design zajímavý,ale,ta kvalita provedení.Už jsem dvě vracel.Čekám na třetí.Na infolince mi řekli ať si vyberu jiný model.Možná bude lepší jinou značku.AEG už není co to bylo.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz