TOP produkt

AEG ProSense T6DBG28SC

Moderní kondenzační sušička prádla AEG ProSense T6DBG28SC, která umožňuje sušení i při extrémně nízkých teplotách, aniž byste se museli obávat, že se prodlouží doba sušení nebo výsledek sušení nebyl dokonalý. Naopak bude o vaše prádlo dokonce postaráno a celý cyklus potrvá jen 134 minut.

Šetrný buben ProTex s kapacitou 8 kilogramů prádla, byl navržen tak, aby pečovat o každý druh oblečení a nedocházelo k jeho poškození, případně bylo riziko minimalizováno. Buben má i zpětný chod, takže se pohybuje v obou směrech a brání tak zamotání či překrucování oděvů, přičemž bude usušeno rovnoměrně bez pomačkání.

Vhodná je do středně velké domácnosti o čtyřech až pěti členech. Prádlo je po dokončení sušicího cyklu provzdušněné, voňavé a dokonale suché. Hlučnost sušičky je klasických 65 dB, takže můžeme říci, že patří spíš k těm méně hlučným modelům. Odhadovaná roční spotřeba činí 560 kWh což je vcelku dost. Ostatně sušička AEG ProSense T6DBG28SC patří do energetické třídy B, nečekejte proto žádnou úsporu energie. Díky váze pouhých 43.5 kg s ní je vcelku snadná manipulace.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Technologie ProSense využívá senzory vlhkosti a teploty, ty upraví čas sušení a přizpůsobí i spotřebu energie, a to pro každou jednotlivou náplň bubnu, ať už jde o dávku prádla 2 kg nebo plnou kapacitu 8 kg. Funkce odloženého startu umožňuje AEG ProSense T6DBG28SC přizpůsobit čas sušení vašim potřebám, tzn., že nastavíte dobu, kdy chcete, aby sušička začala pracovat, a o nic víc se už nestaráte.

Plně oboustranná dvířka je možné umístit do čtyř různých poloh. Na veškeré nastavení, ovládání i průběh zvoleného cyklu máte k dispozici přehledný LCD displej, který je dokonce komplet v českém jazyce. Uvítáte, že se dá sušička připojit na odpad, ovšem hadice není součástí balení, takže si jí musíte dokoupit v příslušenství. Celkem máte k dispozici 10 programů, mezi nimiž najdete program bavlna, vlna, mix, jeans i sportovní prádlo.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:AEG
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ne
Počet programů:10
Spotřeba el. energie za hodinu:4.81 kWh
Energetická třída:B
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Hmotnost:43.5 kg
Samočistící kondenzátor:ne
Časovač:ne
Refresh:ne
Ochlazování:ne
Odložený start:ano
LCD displej:ano
Český panel:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - AEG ProSense T6DBG28SC

AEG ProSense T6DBG28SC

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

10 Hodnocení
Kvalitní sušička bez tepelného čerpadla

Přemýšleli jsme, co říci závěrem, protože zařazením do energetické třídy B a vcelku vysokou spotřebou si nás sušička AEG ProSense T6DBG28SC rozhodně nezískala. Oproti tomu zase vyniká skvělým poměrem cena/výkon a velmi dobře suší. Inovativní buben a senzory vlhkosti dávají vyniknout moderním technologiím, které se pod kapotou sušičky skrývají. Velkým plusem je samozřejmě displej v češtině a možnost napojení na odpad. Jinak se nám ale víc zamlouvá kondenzační sušička AEG AbsoluteCare T8DEG48SC.

Design
9.5
Ovládání
10
Údržba
10
KLADY
 • tichá
 • vše česky
 • snadné ovládání
 • nadýchané prádlo
 • poměr cena/výkon
ZÁPORY
 • spotřeba energie
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce AEG najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Hanka 29.5.2021 v 23:16

  Koupila jsem si jí na e-shopu Mall. Zboží přišlo velmi rychle a sušička je super.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz