TOP produkt

AEG ProSense T6DBG28SC

Moderní kondenzační sušička prádla AEG ProSense T6DBG28SC, která umožňuje sušení i při extrémně nízkých teplotách, aniž byste se museli obávat, že se prodlouží doba sušení nebo výsledek sušení nebyl dokonalý. Naopak bude o vaše prádlo dokonce postaráno a celý cyklus potrvá jen 134 minut.

Šetrný buben ProTex s kapacitou 8 kilogramů prádla, byl navržen tak, aby pečovat o každý druh oblečení a nedocházelo k jeho poškození, případně bylo riziko minimalizováno. Buben má i zpětný chod, takže se pohybuje v obou směrech a brání tak zamotání či překrucování oděvů, přičemž bude usušeno rovnoměrně bez pomačkání.

Vhodná je do středně velké domácnosti o čtyřech až pěti členech. Prádlo je po dokončení sušicího cyklu provzdušněné, voňavé a dokonale suché. Hlučnost sušičky je klasických 65 dB, takže můžeme říci, že patří spíš k těm méně hlučným modelům. Odhadovaná roční spotřeba činí 560 kWh což je vcelku dost. Ostatně sušička AEG ProSense T6DBG28SC patří do energetické třídy B, nečekejte proto žádnou úsporu energie. Díky váze pouhých 43.5 kg s ní je vcelku snadná manipulace.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Technologie ProSense využívá senzory vlhkosti a teploty, ty upraví čas sušení a přizpůsobí i spotřebu energie, a to pro každou jednotlivou náplň bubnu, ať už jde o dávku prádla 2 kg nebo plnou kapacitu 8 kg. Funkce odloženého startu umožňuje AEG ProSense T6DBG28SC přizpůsobit čas sušení vašim potřebám, tzn., že nastavíte dobu, kdy chcete, aby sušička začala pracovat, a o nic víc se už nestaráte.

Plně oboustranná dvířka je možné umístit do čtyř různých poloh. Na veškeré nastavení, ovládání i průběh zvoleného cyklu máte k dispozici přehledný LCD displej, který je dokonce komplet v českém jazyce. Uvítáte, že se dá sušička připojit na odpad, ovšem hadice není součástí balení, takže si jí musíte dokoupit v příslušenství. Celkem máte k dispozici 10 programů, mezi nimiž najdete program bavlna, vlna, mix, jeans i sportovní prádlo.

Parametry

Výrobce: AEG
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 65 dB
Tepelné čerpadlo: ne
Počet programů: 10
Spotřeba el. energie za hodinu: 4.81 kWh
Energetická třída: B
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 43.5 kg
Samočistící kondenzátor: ne
Časovač: ne
Refresh: ne
Ochlazování: ne
Odložený start: ano
LCD displej: ano
Český panel: ano

Fotografie

AEG ProSense T6DBG28SC

AEG ProSense T6DBG28SC

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení
Kvalitní sušička bez tepelného čerpadla

Přemýšleli jsme, co říci závěrem, protože zařazením do energetické třídy B a vcelku vysokou spotřebou si nás sušička AEG ProSense T6DBG28SC rozhodně nezískala. Oproti tomu zase vyniká skvělým poměrem cena/výkon a velmi dobře suší. Inovativní buben a senzory vlhkosti dávají vyniknout moderním technologiím, které se pod kapotou sušičky skrývají. Velkým plusem je samozřejmě displej v češtině a možnost napojení na odpad. Jinak se nám ale víc zamlouvá kondenzační sušička AEG AbsoluteCare T8DEG48SC.

Design
9.5
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
  • tichá
  • vše česky
  • snadné ovládání
  • nadýchané prádlo
  • poměr cena/výkon
Zápory
  • spotřeba energie
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce AEG najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Koupila jsem si jí na e-shopu Mall. Zboží přišlo velmi rychle a sušička je super.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo