Sušičky prádla Beko

Sušičky prádla BEKO nabízí dokonalý poměr výkonu a příznivé ceny. Všechny modely dostaly pod kapotu buben, který vyniká tím, že se otáčí na obě strany, čímž se prádlo rovnoměrně vysuší a nemačká se.

Sušičky od společnosti Beko zajistí, že se vám doma nebudou povalovat hromady prádla, to je navíc perfektně čisté, suché a svěží. Umístit je můžete kamkoliv, nejsou náročné na prostor, neboť díky možnosti změnit směr otevírání dvířek se vmáčknou i do menších prostor.

Dají se připojit na odpad, jsou výkonné, mají spoustu zajímavých funkcí, programů a různých vychytávek. Vynikají také moderním vzhledem, kvalitou, variabilitou a jsou ergonomické.

Všechny sušičky Beko

Všechny kondenzační sušičky Beko mají tepelné čerpadlo, přehledný LCD displej, snadno se ovládají a dosahují naprosto dokonalých výsledků při sušení. Zejména tepelné čerpadlo vyniká perfektním výkonem a dlouhou životností.

Programová nabídka zahrnuje i takové programy, které umožňují sušení většího, ale i menšího množství prádla. Samozřejmostí je možnost sušit to nejjemnější a nejvíce choulostivé kousky.

U sušiček Beko jsou oblíbené i doplňkové funkce, jako je odložený start, funkce pro snadné žehlení a také technologie pro osvěžení prádla. Potěší také velké přední dveře, kterými sušičky vynikají a tím maximálně usnadňují manipulaci s prádlem.

Jsou univerzálním pomocníkem, zejména pokud jde o náročně druhy tkanin, jako jsou halenky, spodní prádlo, ale i funkční oděvy. Sušičky na prádlo Beko jsou dobrou volbou do těch domácností, kde se vyskytují alergici, neboť všechny modely jsou schopné prádlo nejen osvěžit, ale zbavit ho prachu, pylů a dalších nežádoucích alergenů.

Nejlepší sušičky Beko

  1. Beko DPY 8506 GXB1
  2. Beko DPS 7405 G B5
  3. Beko HDF 7412 CSRX
  4. Beko HDF 7434 CSRX
  5. Beko EDS 7434 CSRX
  6. Beko XDS7534CSDRX
  7. Beko EDS7534CSRX
  8. Beko EDS7512CSGX
  9. Beko DS 7433 CS RX
  10. Beko DS7512GX

O značce Beko

Společnost Beko byla založena v Turecku roku 1954, ale u nás je poměrně mladá, protože její zastoupení se na českém trhu vyskytuje teprve od roku 2005, ale přesto se rozvíjí velmi rychlým tempem.

Dá se říci, že je to největší výrobce spotřebičů do domácnosti v Evropě. V současnosti působí ve více než 100 zemích, jako je třeba Francie, Velká Británie, Německo a další. Odhadem má Beko přes 400 milionů zákazníků po celém světě.

Na našem trhu Beko nabízí širokou škálu vestavných i volně stojících domácích spotřebičů, ať už jde o pračky, sušičky, chladničky, mrazničky, myčky, sporáky, mikrovlnné trouby, varné desky, odsavače pak a také trouby.

Sušičky prádla Beko můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo