Beko DS 7433 CS RX

Inteligentní kondenzační sušička Beko DS 7433 CS RX s tepelným čerpadlem má kapacitu bubnu 7 kg a hravě tak vystačí pro dvou až tříčlennou rodinu. Spotřeba je slušných 209 kWh za rok, což je zásluha toho, že tento spotřebič patří do energetické třídy A++. Hlučností 65 dB se řadí mezi průměr. Beko DS 7433 CS RX snadno napojíte na odpad, takže se nemusíte starat o vylévání zásobníku na kondenzát. Buben AquaWave se postará o dokonalé vysušení prádla se zachováním maximální kvality.

Senzory vlhkosti zajistí prvotřídně suché prádlo, navíc se v případě potřeby postarají o prodloužení či naopak zkrácení doby sušení. Pokud jde o design, ten získal klasické čisté křivky a buben s předním plněním a průhlednými dvířky.

Navíc je osvětlený, takže vidíte vše, co se uvnitř sušičky děje. Nechybí i světelný displej s časovačem. Zásluhou S-shape má Beko DS 7433 CS RX mnohem lepší stabilitu a ovládací panel na vás bude mluvit česky. Sušička si poradí s běžnými látkami, ušetří práci s žehlením a zbaví prádlo pachů.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Nabídka programů je velmi bohatá, k dispozici jich máte celkem 16. Oblíbený je zejména speciální program BabyProtect, který nejen zajistí perfektní sušení, ale také bezchybné odstranění všech nečistot, k čemuž využívá prvotřídní filtraci a vyšší teploty. Pro sportovní nadšence je tu program na sušení sportovního oblečení, jenž je k těmto choulostivým kusům opravdu velmi šetrný.

Beko DS 7433 CS RX je vyzbrojena také programem Osvěžení prádla, který dokáže eliminovat nežádoucí pachy. Výhodou je, že u vypraného prádla, jež dlouho leželo ve skříni, není nutné opětovné praní, stačí jen vložit do sušičky a „osvěžit“, aby bylo znovu svěží a voňavé. Nechybí ani program na jemné prádlo, džíny, košile a mnoho dalších.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 65 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 16
Spotřeba el. energie za hodinu: 1.68 kWh
Energetická třída: A++
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 50 kg

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Sušička Beko DS 7433 CS RX je ideální do domácnosti s dítětem, ale uvítáte jí i v případě, že je někdo z vás alergikem. Co potěší, je vynikající poměr ceny a výkonu. Sušička má pěkný design a snadno se ovládá. Výborně suší, má jednoduchou obsluhu, o všem vás informuje velký LCD displej, ještě na vás vaše sušička i mluví a zásluhou osvětlení bubnu máte přehled o všem, co se uvnitř sušičky děje. V neposlední řadě je perfektní také inovativní tepelné čerpadlo, zajišťující nízkou spotřebu elektrické energie. Z této sušičky jsme nadšeni stejně jako z modelu Beko DH 8534 CSRX.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
9Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
7
Klady
 • velikost pro rodinu s dětmi
 • filtry se dobře čistí
 • úsporná
Zápory
 • trochu hlučná
 • tichý zvukový signál po ukončení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Tato sušička je prostě bomba, protože prádlo je naprosto suché a nejsou na něm stopy pomačkání. Rozhodně super investice.

 2. 4.5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  70

  Sušičku jsme zakoupili před rokem,hadičku -odtok přebytečné vody jsme vyvedli do umyvadla,a největší problém je že usušené prádlo zapáchá nevíme čím to je ale už jsem zkoušela dát i vonné ubrousky ale nepomlo

  Klady: suší... ale pokud dáte víc prádla je vlhké...
  Zápory: hlučná
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo