Beko DS 7433 CS RX

Inteligentní kondenzační sušička Beko DS 7433 CS RX s tepelným čerpadlem má kapacitu bubnu 7 kg a hravě tak vystačí pro dvou až tříčlennou rodinu. Spotřeba je slušných 209 kWh za rok, což je zásluha toho, že tento spotřebič patří do energetické třídy A++. Hlučností 65 dB se řadí mezi průměr. Beko DS 7433 CS RX snadno napojíte na odpad, takže se nemusíte starat o vylévání zásobníku na kondenzát. Buben AquaWave se postará o dokonalé vysušení prádla se zachováním maximální kvality.

Senzory vlhkosti zajistí prvotřídně suché prádlo, navíc se v případě potřeby postarají o prodloužení či naopak zkrácení doby sušení. Pokud jde o design, ten získal klasické čisté křivky a buben s předním plněním a průhlednými dvířky.

Navíc je osvětlený, takže vidíte vše, co se uvnitř sušičky děje. Nechybí i světelný displej s časovačem. Zásluhou S-shape má Beko DS 7433 CS RX mnohem lepší stabilitu a ovládací panel na vás bude mluvit česky. Sušička si poradí s běžnými látkami, ušetří práci s žehlením a zbaví prádlo pachů.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Nabídka programů je velmi bohatá, k dispozici jich máte celkem 16. Oblíbený je zejména speciální program BabyProtect, který nejen zajistí perfektní sušení, ale také bezchybné odstranění všech nečistot, k čemuž využívá prvotřídní filtraci a vyšší teploty. Pro sportovní nadšence je tu program na sušení sportovního oblečení, jenž je k těmto choulostivým kusům opravdu velmi šetrný.

Beko DS 7433 CS RX je vyzbrojena také programem Osvěžení prádla, který dokáže eliminovat nežádoucí pachy. Výhodou je, že u vypraného prádla, jež dlouho leželo ve skříni, není nutné opětovné praní, stačí jen vložit do sušičky a “osvěžit”, aby bylo znovu svěží a voňavé. Nechybí ani program na jemné prádlo, džíny, košile a mnoho dalších.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:16
Spotřeba el. energie za hodinu:1.68 kWh
Energetická třída:A++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:54 cm
Hmotnost:50 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DS 7433 CS RX

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Sušička Beko DS 7433 CS RX je ideální do domácnosti s dítětem, ale uvítáte jí i v případě, že je někdo z vás alergikem. Co potěší, je vynikající poměr ceny a výkonu. Sušička má pěkný design a snadno se ovládá. Výborně suší, má jednoduchou obsluhu, o všem vás informuje velký LCD displej, ještě na vás vaše sušička i mluví a zásluhou osvětlení bubnu máte přehled o všem, co se uvnitř sušičky děje. V neposlední řadě je perfektní také inovativní tepelné čerpadlo, zajišťující nízkou spotřebu elektrické energie. Z této sušičky jsme nadšeni stejně jako z modelu Beko DH 8534 CSRX.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
9Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
7
KLADY
 • velikost pro rodinu s dětmi
 • filtry se dobře čistí
 • úsporná
ZÁPORY
 • trochu hlučná
 • tichý zvukový signál po ukončení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  alena 1.12.2019 v 16:11
  4.5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  70

  Sušičku jsme zakoupili před rokem,hadičku -odtok přebytečné vody jsme vyvedli do umyvadla,a největší problém je že usušené prádlo zapáchá nevíme čím to je ale už jsem zkoušela dát i vonné ubrousky ale nepomlo

  KLADY: suší... ale pokud dáte víc prádla je vlhké...
  ZÁPORY: hlučná
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz