TOP produkt

Recenze Beko DPY 8506 GXB1

Kondenzační sušička Beko DPY 8506 GXB1 dokáže každý kousek vypraného oděvu velmi rychle zbavit přebytečné vlhkosti a ještě s prádlem zachází tak opatrně, že po vyjmutí obsahu bubnu ani není nutné cokoliv žehlit. Takže ušetříte spoustu času, který byste jinak museli věnovat rozvěšení prádla i jeho žehlení.

Beko DPY 8506 GXB1 vybavená tepelným čerpadlem, spadá do energetické třídy A+++, díky čemuž o ní můžeme hovořit jako o vysoce úsporné sušičce. Ostatně roční spotřeba elektrické energie je jen 176 kWh. Kapacita bubnu je úžasných 8 kilogramů, takže najednou zvládnete vysušit pořádnou hromadu prádla pro středně velkou rodinu.

Tepelné čerpadlo není výhodné jen díky uspořené energii, ale jeho zásluhou je sušička mnohem šetrnější k choulostivějším druhům prádla, zejména ke spodnímu prádlu či dětskému oblečení. Buben AquaWave byl vyvinut tak, že zásluhou kombinace jemných pohybů i speciálně upravenému povrchu nedochází k ničení ani mačkání jakéhokoliv prádla. Velký otvor bubnu, který je navíc vybaven LED osvětlením umožňuje dohled nad prádlem. Hlučnost pračky je nízká, dosahuje maximálně 65 dB.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Beko DPY 8506 GXB1 se dokáže přizpůsobit každému druhu prádla. Byla vyzbrojena programy na džíny, jemné prádlo či tzv. programem MIX, díky kterému nemusíte řešit třídění bavlny od syntetiky. Samozřejmostí je sušení košil, stejně jako extra rychlý program, který usuší 2 kilogramy prádla během 35 minut nebo 4 kg za pouhých 100 minut.

Dokonce má Beko DPY 8506 GXB1 i zvláštní programy, jež vám umožní si vysušené prádlo ihned po vytažení ze sušičky obléci, případně jej uložit rovnou do skříně. Režim osvěžení zase dlouhodobě uložené prádlo zbaví veškerých nežádoucích pachů. Beko vyvinulo program BabyProtect, jež je vynikající na prádlo dětí i alergiků, ale klidně ho může používat celá rodina.

Celkově máte k dispozici 16 dokonalých programů, dále automatický snímač sušení FlexySence, u kterého je velkou výhodou, že jen stačí nastavit požadovaný stupeň sušení a jakmile jej sušička dosáhne, proces bude automaticky ukončen.

Každá sušička Beko má snadno přístupné filtry vzduchu. Ty je nutné udržovat v neustále čistotě, aby mohl spotřebič plnit svou funkci a udržel si delší životnost. Sušičku Beko DPY 8506 GXB1 je možné připojit na odpad, takže se nemusíte starat o vylévání zásobníku na kondenzát. Podle potřeby můžete zaměnit směr otevírání dveří a rovněž odložit konec sušení až o 24 hodin. Nechybí ani dětský zámek.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:16
Spotřeba el. energie:176 kWh
Energetická třída:A+++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:61 cm
Hmotnost:52,5 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

beko-dpy-8506-gxb1

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení
Sušička roku 2017

Beko DPY 8506 GXB1 se bez problémů může zařadit mezi výrobky, které se díky kvalitě a mnoha inovacím snadno probojují mezi TOP sušičky. Bohatá nabídka programů umožňuje prvotřídní sušení jakéhokoliv druhu prádla. Co určitě potěší, je dokonalá technologie, která sušičku sama vypne ve chvíli, kdy je prádlo v bubnu pomocí senzorů vyhodnoceno jako dostatečně suché. Kdo rád skládá ještě teplé prádlo, uvítá signalizaci konce sušení a ještě navíc nebude muset vůbec žehlit. Jestliže si pořídíte Beko DPY 8506 GXB1 do mladé rodiny s dětmi, oceníte zejména program BabyProtect. Zkuste se podívat také na Beko DPY 7405 XHW3.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9
9Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
7
KLADY
 • snadná obsluha
 • jednoduché čištění filtru
ZÁPORY
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Hana Raabová 14.4.2018 v 15:24
  4.5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  70

  BEKO DPY 8506 GXB1 od samého začátku sráží bavlněné prádlo. Myslela jsem si, že něco dělám špatně, ale pán, který mi myčku prodal, mně ujistil, že to moje vina není. Dosud mi nikdo nedokázal závadu odstranit. Na servis čekám už od loňského září. Znovu jsem to urgovala, ujistili mě, že přijedou. Ale pořád čekám.

  KLADY: je tichá, dobře suší
  ZÁPORY: sráží trička až o deset cm
  (18) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz