Sušičky prádla Electrolux

Sušičky prádla Electrolux se řadí mezi naprostou špičku na celosvětovém trhu. Vynikají špičkovým a vysoce kvalitním invertorovým motorem a tepelným čerpadlem. Díky inovativním funkcím je jejich péče o prádlo velice efektivní a navíc i ekologická. Elegantní design zajistí, že skvěle zapadnou do každé domácnosti, ať už tradiční či moderní.

Všechny Sušičky Electrolux

Nejlepší sušičky prádla Electrolux

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Electrolux EW8H258SC 100 % 14 190 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Electrolux EW8H358SC 92 % 13 990 Kč Zobrazit Okay.cz
3. Electrolux EW8H458BC 91 % 12 989 Kč Zobrazit Okay.cz
4. Electrolux EW6C428BC 10 960 Kč Zobrazit Onlineshop.cz
5. Electrolux EW7H578SC 12 490 Kč Zobrazit Planeo.cz

Tyto sušičky mají skvělý poměr cena/výkon/kvalita. Nabízí čtyři různé nastavitelné polohy dvířek. Speciální technologie se postarají o to, aby bylo s vaším prádlem zacházeno s maximální šetrností. Všechny modely sušiček je možné bez potíží napojit rovnou k odpadu. Sušičky prádla Electrolux disponují spoustou užitečných funkcí.

Zajímavý je například program Outdoor, který si hravě poradí se sušením nepromokavých materiálů. Potěší také fakt, že díky technologii Woolmark bude sušička opatrná na veškeré vlněné oblečení, které je běžně určeno pro praní v ruce. Kvalitu prádla má na starost funkce DelicateCare, zatímco o nejjemnější prádlo, co nebude pomačkané, se postará program na hedvábí.
U každé sušičky najdete také mnohé chytrých funkcí. Špičkové jsou senzory SensiCare, jejichž úkolem je měření vlhkosti v bubnu. Podle toho poté dojde k upravení cyklu pro sušení. Nechybí ani chytrý filtrační systém EcoFlow.

Ten se postará o co nejoptimálnější a nejefektivnější proudění vzduchu, což značně zjednoduší čištění sušičky. Odložený start zase umožní, že můžete prádlo usušit třeba ještě předtím, než dorazíte domů. Vedle klasických kondenzačních sušiček, můžete pod značkou Electrolux pořídit i pračky se sušičkou.

O značce Electrolux

Značka Electrolux vznikla v roce 1901 ve Švédsku. Na začátku všeho byla petrolejová lampa pro venkovní použití Lux lampa. Poté se značka začala rozšiřovat, přidávala další kategorie, jako vysavače, chladničky, myčky nádobí, až po dnešní pračky a také sušičky prádla.

Sušičky prádla Electrolux můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (102 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Já jsem dala na hodnocení Heureky a objednala si TOP dvojku v hodnocení Electrolux EW9H188SCC. Je to velice dobrá sušička prádla, splnila moje očekávání a nemám jí co vytknout.

Přidat komentář

Recenzer
Logo