Sušičky prádla Gorenje

Sušičky prádla Gorenje zajistí perfektně vysušené prádlo, které bude krásně nadýchané, ať už to budou ručníky, sportovní oblečení nebo cokoliv jiného. Prádlo se díky dokonale vyladěným programům nemačká, je krásně měkké a jemné na dotyk. Programová nabídka je bohatá a najdete v ní nejen speciální sportovní programy, ale i mnohé další.

Všechny sušičky Gorenje

Nejlepší sušičky prádla Gorenje

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Gorenje DNE83/GN 100 % 12 699 Kč Zobrazit Okay.cz
2. Gorenje DNE72/GN 80 % 11 990 Kč Zobrazit Tsbohemia.cz
3. Gorenje DE83NH 13 990 Kč Zobrazit Alza.cz
4. Gorenje DNE83/GNCZ 13 799 Kč Zobrazit Electroworld.cz
5. Gorenje DNE83/BGLNCZ 14 899 Kč Zobrazit Okay.cz

Sušičky prádla Gorenje s tepelným čerpadlem

Vyspělé technologie, jimiž tyto sušičky prádla disponují, zajistí minimálně zmačkané dostatečně vysušené prádlo. Speciální režimy sušení umí najít optimální kombinaci času, otáčení bubnu i teploty, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků a sušení prádla bylo maximálně efektivní.

Přímo v sušičce je odstraněno 90 % vlhkosti, takže nehrozí, že by vaše domácnost utrpěla jakékoliv potíže s nežádoucí vlhkostí a problémů, které s ní bývají spojené. Skvělá je také funkce IonTech, která dokáže vzduch obohatit o tzv. negativně nabité ionty. Díky tomu nehrozí, že by prádlo neslo stopy zápachu.

Kromě sušiček prádla s tepelným čerpadlem, najdete v sortimentu také sety praček se sušičkou a designovou sušičku, která má krásný černý design a dodá tak každé koupelně velmi elegantní image. Jejím největším plusem je inovativní technologie WaveActive, díky níž je prádlo perfektně suché a téměř bez pomačkání.

O značce Gorenje

Značka Gorenje vznikla roku 1950 a na počátku se zabývala výrobou zemědělských strojů. Postupně se začala tato společnost rozšiřovat a tím rostl i její sortiment. V současnosti tak patří ke známým výrobcům, kteří jsou specialisty na velkou bílou domácí techniku, a to nejen na sušičky prádla, ale také například pračky.

Sušičky prádla Gorenje můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (112 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Moc jsem sušičkám prádla od značky Gorenje původně nedůvěřovala, dokud jsem jednu nepořídila v akci. Podle recenzí mi docela padla do oka, stejně jako její funkce, takže jsem neváhala a koupila jí. Nakonec to byla velmi dobrá investice a jsem za to ráda, protože suší opravdu parádně, ani jsem to nečekala.

Přidat komentář

Recenzer
Logo