Sušičky prádla Romo

Sušičky prádla Romo můžete pořídit jak kondenzační, tak s tepelným čerpadlem. Každý jednotlivý model zajistí, že prádlo bude vždy úžasně jemné, voňavé a perfektně suché. Stejně jako u jiných výrobců, disponují i tyto sušičky řadou užitečných funkcí a technologií.

Všechny Sušičky Romo

Nejlepší sušičky prádla Romo

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty.

Pořadí Název Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Romo RHD2080A 12 765 Kč Zobrazit Alza.cz
2. Romo RHD2081A 15 989 Kč Zobrazit Aworld.eu
3. Romo RHD2071S 12 989 Kč Zobrazit Elmaxshop.cz
4. Romo RCD2082B 10 989 Kč Zobrazit Oaza.cz

Kondenzační sušičky s technologií tepelného čerpadla fungují tak, že suchý horký vzduch je nasměrován do bubnu sušičky, aby zachytil vlhkost z prádla, které bylo vloženo do sušičky a odtud je vlhký vzduch nasáván do kondenzátoru tepelného čerpadla.

Tam je veškerá vzdušná vlhkost vysrážena. Vysušený vzduch se pak následně vrací zpět do bubnu sušičky. Ve finále dosahuje sušení maximálního účinku, ale s minimální spotřebou elektrické energie, která může být oproti klasickým kondenzačním sušičkám nižší až o 50 %. Prádlo je sušeno mnohem šetrněji, přičemž teplota vzduchu je cca 50 – 55°C.

Programová nabídka je dostačující, navíc jsou na výběr krátké a rychlé programy, které za kratší dobu zvládnou bez problémů vyprat stejně, jako u dlouhého cyklu. Výsledkem je kvalitně a efektivně vysušené prádlo.

Potěší třeba program Košile 30´, díky kterému se dají usušit až 3 košile za půl hodinky. Odložený start umožní odložit začátek sušení až o 24 hodin. Prádlo dáte do bubnu a nastavíte jen čas, kdy se má sušit.

Sušičky prádla Romo používají funkci Anti Crease s jejíž pomocí bude prádlo nadýchané a voňavé. Výhodou je, že když zůstane prádlo náhodou v pračce, automaticky se tato funkce spustí, aby pravidelně otočila bubnem pomalým jemným pohybem v obou směrech, aby se prádlo nemačkalo.

O značce Romo

Značka Romo vznikla v roce 1949, kdy se dílna pro elektrospotřebiče přeměnila na společnost ROMO. Na počátku se sice firma zabývala montáží rozhlasů pro obce, nebo také veřejným osvětlením, ale od té doby urazila hodně dlouhou cestu. Neustále se vyvíjela, přidávala další výrobky a jednotlivé kategorie, až doputovala i k velkým spotřebičům, kam patří nejen sušičky prádla, ale také například pračky.

Sušičky prádla Romo můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo