Sušičky prádla Miele

Sušičky prádla Miele jsou známé svým špičkovým výkonem i praktickými funkcemi, které usnadňují nejen používání samotného spotřebiče, ale také žehlení či osvěžení prádla, navíc jsou schopné skvěle optimalizovat spotřebu elektrické energie.

Výrobce Miele zásobuje trh tím nejlepším, co lze, přičemž sušičky prádla Miele nejsou výjimkou, neboť jsou schopné uspokojit i hodně náročné uživatele. Inteligentní programy automaticky zajistí celý průběh sušení, zároveň s tím dochází k optimalizaci času a spotřeby elektrické energie. Miele se může pochlubit skutečně velmi kvalitními a spolehlivými spotřebiči, které mají nejen vysokou odolnost, ale také dlouhou životnost.

Sušičky prádla Miele usnadňují každodenní péči o domácnost, a to mnoha zajímavými vychytávkami, jako například automatické čištění, bohatá nabídka přednastavených programů i jednoduchá obsluha. Skvělá je i spousta doplňujících funkcí jako možnost odloženého startu, osvěžení prádla a mnoho dalších.

Všechny sušičky Miele

Používání sušiček Miele je zárukou pro voňavé prádlo, bez potřeby pravidelného žehlení, za což můžeme poděkovat vyhlazování párou, které se postará o každý záhyb.

Sušičky Miele mají osvětlený buben, závěs dvířek přizpůsoben každému prostoru, předvolba startu zase umožní použití v požadovaném čase. Největším plusem je maximální ochrana okolního prostředí i nábytku díky nižší ztrátě vlhkosti, a to až o téměř 50 % než je tomu například u účinnosti kondenzace třídy A.

Přednosti, které mají sušičky Miele

Pro začátek je dobré zmínit technologii EcoDry. S touto technologií dokáže filtrační systém a bezúdržbový výměník udržet spotřebu elektrické energie i dobu chodu sušičky na velmi nízké úrovni a tím šetřit během celé doby životnosti vaší sušičky.

Sušičky Miele mají nejlepší výkon a nejvyšší energetickou úspornost, díky čemuž se mohou pochlubit vynikající hospodárností i optimálními výsledky sušení. Dále funkce Perfect Dry, ta umí odhadnout obsah vápníku ve vodě a následně pak upravit samotný proces sušení přesně na míru.

Zásluhou FragranceDos bude prádlo úžasně nadýchané, krásně voňavé i svěží. Každá sušička Miele, kterou výrobce posílá na trh, disponuje tepelným čerpadlem, což je oproti konkurenci jedna z výhod. Zároveň mají vcelku velkou kapacitu, nízkou spotřebu elektrické energie a hodí se na tzv. věžové uspořádání, kdy je možné sušičku umístit na pračku, čímž se dá ušetřit mnoho místa v koupelně či prádelně, zkrátka všude tam, kde se rozhodnete takové spotřebiče umístit.

O značce Miele

Značka Miele byla založena v roce 1899 a již od počátku je to zcela rodinný podnik, jež se zaměřuje na výrobu domácích spotřebičů, určených k péči o prádlo a podlahové krytiny, ale také do kuchyně. Nechybí ani přístroje, jejichž využití směřuje do profesionálních provozů, jako jsou například restaurace, či do lékařských zařízení.

Společnost Miele se snaží svým zákazníkům nabízet produkty na prémiové úrovni. Snahou je dlouhá životnost jednotlivých výrobků, dále skvělý výkon, komfort obsluhy, špičková energetická účinnost, dokonalý design i vynikající služby.

Miele se drží hesla „Vždy lepší“, ostatně to se objevilo i na prvních produktech vytvořených zakládajícími společníky. Carl Miele a Reinhard Zinkann toto heslo stvořili již při vzniku společnosti a ta je jeho prostřednictvím charakterizována dodnes.

Značka Miele ovšem nevyráběla jen spotřebiče, svého času se zabývala také výrobou automobilů (v letech 1912 – 1914), i když jen v malém měřícku cca kolem 140 kusů. V nabídce byla trojice modelů prodávaných v Německu, Francii, Uruguayi, Maďarsku, Rakousku a Brazílii.

Jeden model se dokonce zachoval a byl umístěn do muzea, jež je provozováno v sídle společnosti. Kromě automobilů to byly také motorky, mopedy, kola, máselnice, zařízení na dojení, ždímačky, odstředivky mléka, čističky vzduchu, žehličky a mnoho dalšího.

Miele patří ke špičkovým výrobcům jak velkých, tak malých domácích spotřebičů. K největší špičce patří spotřebiče určené na mytí, praní a také dezinfekci. Faktem je, že značka už posbírala a stále sbírá spoustu ocenění, navíc je vlastníkem mnoha zajímavých patentů.

Tím nejdůležitějším je jednoznačně Voštinový buben, který se používá do praček i sušiček. Patentovanou myjí i příborovou zásuvku u myček nádobí, ale to je jen zlomek, neboť patentů je opravdu mnoho. U nás působí Miele od roku 1991 a její sídlo je v Brně.

Každý, kdo se chce blíže seznámit se všemi produkty, prohlédnout si je nebo i vyzkoušet, může navštívit jednu ze dvou Miele Galerií (Miele Gallery), které se nachází v Brně a Praze. Společnost Miele nabízí kompletní poradenský servis i bezproblémovou dostupnost náhradních dílů.

Pod značkou Miele můžete narazit na sušičky prádla, pračky, myčky nádobí, sporáky, pečící trouby, vysavače, kávovary, nahřívače nádobí, chladničky a mrazničky, ale také mikrovlnné trouby a další.

Z profesionálních přístrojů jsou to ty, které pomáhají s péčí o prádlo, vhodné do prádelen a čistíren, dále přístroje na mytí nádobí vhodné pro hotelové či gastronomické provozy, kanceláře nebo i zdravotnická zařízení. Nechybí ani zařízení pro mytí a dezinfekci veškerého zařízení pro laboratoře, ordinace a tomu podobné instituce.

Sušičky prádla Miele můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo