Pračky Miele

Pračky Miele jsou právem řazeny mezi naprostou špičku. K jejich výrobě se totiž používají jen ty nejkvalitnější materiály a u každého jednotlivého modelu je kladen maximální důraz na vysoce úsporný provoz, jednoduchou obsluhu a co nejvyšší účinnost praní. Velkým plusem jsou prací programy, které umí automaticky regulovat spotřebu vody i délku praní v závislosti na aktuální potřebě.

Všechny pračky Miele

Miele zásobuje trh úspornými, výkonnými a odolnými pračkami, jež využívají ty nejmodernější, respektive inovativní systémy schopné optimální regulace vody i elektrické energie. K tomu všemu jim sekundují dokonale výkonné a vysoce odolné motory. Všechny pračky tak pod elegantním a stylovým designem skrývají profesionála v praní prádla.

Nezáleží na tom, jestli budete prát jemné tkaniny, bavlnu, vlnu, sportovní oblečení a vybavení, boty atd., vždy dosáhnete perfektního výsledku, ať už do bubnu pračky vložíte cokoliv. Během praní je možné využívat zkrácených programů, extra máchání, odložený start, ale i spoustu dalších zajímavých a inovativních funkcí.

U praček Miele je samozřejmostí přehledný LCD displej, který zobrazuje veškeré dění uvnitř pračky, ať už jde o samotné nastavení programu, i celkový průběh pracího cyklu. Pračky Miele se mohou pochlubit opravdu extrémně dlouhou životností, díky čemuž mají bezpočet příznivců. Například pračky W1 TwinDos se pyšní tím nejlepším systémem dávkování tekutých pracích prostředků.

Pračka Miele

Pračka Miele

Pračky Miele je možné ovládat prostřednictvím chytrých telefonů, ale také tabletů. Maximální komfort během praní nabízí pračky s předním plněním, jejichž moderní design je ještě více podpořen pomocí intuitivního LCD displeje.

Vedle volně stojících praček, je možné pořídit i ty vestavné, které si snadno zabudujete například do kuchyňské linky. Miele vyrábí předem plněné pračky, stejně jako pračky s horním plněním a nechybí ani kombinace praček se sušičkou.

Pračky Miele disponují unikátní záruku v podobě ochrany před poškozením vodou. Zásluhou Eco motorů jsou tyto spotřebiče energeticky účinné a mají prvotřídní výkon, zároveň s tím zaručují tichý chod.

Mezi exkluzivní přednosti praček Miele s předním plněním patří nejlepší systém dávkování tekutých pracích prostředků stisknutím jediného tlačítka, díky čemuž je prádlo čisté jako nikdy předtím. Automatické dávkování disponuje revolučním dvoufázovým systémem. Další je CapDosing, ten dávkuje speciální prací prostředky, aviváž a další, to vše prostřednictvím předdávkovaných kapslí.

Výroba praček Miele

Výroba praček Miele

PowerWash je určen pro čisté, rychlé a energeticky úsporné praní drobných kousků prádla. SingleWash je geniální řešení pro jednotlivé oblečení, například můžete vyprat svou oblíbenou halenku velmi rychle, úsporně a s maximální šetrností. O veškeré prádlo je postaráno s dokonalou péčí zásluhou voštinové struktury bubnu, neboť ta umožňuje prádlu klouzat jako po jemném vodním filtru.

O značce Miele

Společnost Miele vznikla v červenci roku 1899, kdy byla založena dvěma společníky – Reinhardem Zinkannem a Carlem Mielem. Oba si tehdy byli vědomi, že pokud chtějí něčeho dosáhnout, musí být konkurenceschopní. Ostatně jejich ústředním mottem pro společnost bylo „Být stále lepší“, a to je charakteristické dodnes. Ovšem dnes není produkce pouze v rámci Německa, ale naopak byla rozšířena již na 5 kontinentů.

V období mezi dubnem 1912 a únorem 1914 se Miele dokonce zabývala výrobou automobilů, kterých vzniklo cca 125 – 143 kusů. Nabídka obsahovala tři modely, které se prodávaly nejen v Německu, ale také v Brazílii, Francii, Rakousku, Maďarsku a Uruguayi. Skvělé je, že se zachoval jeden úžasný exemplář, který v roce 1996 objevily v Norsku. Dnes je umístěn v muzeu, které funguje přímo v sídle společnosti.

Vedle automobilů, se vyráběly také motorky a mopedy, dále kola, káry, ledničky, máselnice, zařízení na dojení, odstředivky mléka, ždímačky, odstředivky, čističky vzduchu, žehličky, kuchyňský nábytek i zařízení do velkých kuchyní.

Značka Miele je expertem na výrobu malých i velkých domácích spotřebičů. Kromě produktů určených pro domácnost, nabízí i ty pro profesionály. Největšími esy, která můžete v portfoliu této značky najít, jsou spotřebiče na mytí, praní a rovněž i dezinfekci.

Jak potvrdil výzkum praní nezávislého institutu v Krefeldu, pračky Miele byly plně funkční i poté, co absolvovaly 5 000 pracích cyklů. To v praxi odpovídá užívání po dobu 20 let.

Miele posbíralo mnoho různých ocenění v několika kategoriích a pravidelně obsahuje první místa v řadě testů kvality, ale objevuje se i na designovém žebříčku. Dává si záležet na inovaci i kvalitě, navíc vlastní několik patentů, například na Voštinový buben pro pračky a sušičky nebo příborovou zásuvku u myček nádobí, ale i mnoha dalších.

V České republice se společnost Miele vyskytuje od roku 1991 se sídlem v Brně, přičemž v dnešní době jsou k dispozici hned dvě Miele Gallery, kde je možné si všechny produkty prohlédnout a vyzkoušet, navíc zde máte k dispozici kompletní poradenský servis. Jednou se pyšní Praha, další pak Brno. Miele nabízí perfektní servis pro všechny své výrobky a samozřejmostí jsou i náhradní díly, jež jsou vždy k dispozici.

Kromě automatických praček, můžete na trhu narazit na sušičky, myčky nádobí, vysavače, ale i sporáky, pečící trouby, varné desky, parní trouby, kávovary, odsavače par, nahřívače nádobí, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky a mandly. Společnost Miele dokonce nabízí i prací, mycí a ošetřující prostředky vlastní značky Miele Care Collection.

Co se týká profesionálních spotřebičů/přístrojů, tam jde o přístroje pro profesionální péči o prádlo, které se používají v prádelnách, čistírnách atd.

Dále jde o přístroje na mytí nádobí pro gastronomický provoz, hotely, zdravotnická zařízeni, kanceláře a jiné. V neposlední řadě je tu také zařízení/technika pro mytí a dezinfekci zdravotnického i laboratorního zařízení v laboratořích, ordinacích, i v rámci centrální sterilizace atd.

Pračky Miele můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (92 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo