AEG AbsoluteCare T8DEG48SC

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem AEG AbsoluteCare T8DEG48SC patří do úsporné energetické třídy A++ s odhadovanou roční spotřebou energie 235 kWh. Díky třídě AbsoluteCare můžete sušičce hravě svěřit jakékoliv prádlo, ať už jsou to vlněné svetry, funkční sportovní oblečení, hedvábné halenky i košile a nemusíte se bát, že se kterékoliv tkanině něco stane.

Kapacita bubnu je až 8 kilogramů prádla, což s nízkou potřebou nezatíží rozpočet ani v početnější domácnosti. Dokonce i váhově je na tom sušička AEG AbsoluteCare T8DEG48SC velmi dobře váží necelých 50 kg, takže to není až taková těžká váha, aby se s ní nedalo v případě potřeby manipulovat. Potěší i možnost připojení na odpad, takže se nemusíte zabývat vyléváním nádobky.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Systém AbsoluteCare vyladí každý program zcela na míru, takže dosáhnete dokonalých výsledků, navíc je vaše prádlo v té nejlepší péči a nehrozí mu žádné poškození. Technologie ProSense používá senzory vlhkosti a teploty, které změří potřebné hodnoty a na jejich základě přizpůsobí čas sušení i spotřebu energie podle aktuální náplně prádla v bubnu, bez ohledu na to, jestli je pračka plná nebo je v ní jen pár kousků.

Díky technologii SensiDry zvládne sušička pracovat i při nízkých teplotách, k čemuž využívá senzory, které monitorují cyklus sušení. Prádlo tak není zbytečně vystaveno velkému teplu a tkaniny si zachovávají strukturu, jako když oblečení nové zakoupíte. Zásluhou nízké teploty se rovněž šetří energie. Nechybí ani možnost odloženého startu, takže se sušička zapne tehdy, kdy potřebujete.

AEG AbsoluteCare T8DEG48SC vám umožňuje zaměnit otevírání dvířek a to hned do 4 rozdílných poloh. Samozřejmostí je i účinný filtrační systém ÖKOFlow. Program Outdoor obnovuje odolnost prádla vůči vodě mnohem lépe, než když sušíte klasicky na vzduchu. Sušička vlastní také oficiální certifikát Woolmark Blue, který zaručuje, že jsou bezpečně usušeny i ty nejchoulostivější materiály. K dispozici je celkem 10 programů.

Parametry

Výrobce: AEG
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 66 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 10
Spotřeba el. energie za hodinu: 1.99 kWh
Energetická třída: A++
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 51.5 kg
Samočistící kondenzátor: ne
Refresh: ne
Ochlazování: ne
Odložený start: ano
LCD displej: ano
Časovač: ano
Český panel: ano
Program pro peří: ano

Fotografie

AEG AbsoluteCare T8DEG48SC

AEG AbsoluteCare T8DEG48SC

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

To co vás na sušičce AEG AbsoluteCare T8DEG48SC potěší ze všeho nejvíc je to, že jakékoliv oblečení, které vyndáte z bubnu je dokonale suché, úžasně voní a aniž byste ho museli žehlit, je možné ho rovnou ukládat do skříně. To v praxi znamená, že fakta, která výrobce uvádí, jsou skutečností a ne jen lákadlem na zákazníky. Sušičku můžete používat každý den a vždy bude všechno prádlo dokonalé. Velká dvířka usnadňují vkládání i vyndávání prádla a díky nízké hlučnosti o spotřebiči téměř nevíte. Chcete-li AEG AbsoluteCare T8DEG48SC porovnat i s jinými modely, zkuste se podívat třeba na AEG AbsoluteCare T8DEE68SC.

Design
10
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • úsporná
  • neželíme
  • snadné ovládání
  • jednoduchá instalace
  • změna otevírání dveří
Zápory
  • osvětlení bubnu chybí
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce AEG najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo