Televize Philips

Televize Philips jsou oblíbené zejména díky technologii Ambilight. Jedná se o okolní osvětlení televize, díky kterému si užijete sledování každého filmu/pořadu pomocí tzv. rozšířeného obrazu do okolí. Principem této technologie je, že když je v chodu, vrhá světlo na tu část zdi, která se nachází za televizí, tím se obraz opticky rozšíří, oči se tak nemusí tolik namáhat a snižuje se jejich únava při sledování.

Je dobré zmínit, že zmíněná technologie Ambilight je unikátní a najdete jí jen u televizorů značky Philips. U vybraných modelů je integrován P5 procesor, jehož zásluhou se dokáže kvalita obrazu vyšplhat až na nejvyšší příčky. Android TV disponují stejnojmenným operačním systémem, takže si na televizi hravě spustíte mnohé hry a aplikace, díky kterým se zabaví celá rodina. Samozřejmostí jsou také OLED televize či LCD.

Všechny televize Philips

Nejlepší televize Philips

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Philips 58PUS8506 100 % 15 363 Kč Zobrazit Onlineshop.cz
2. Philips 50PUS8506 98 % 13 484 Kč Zobrazit tsbohemia.cz
3. Philips 55PUS7506 92 % 10 359 Kč Zobrazit Tera.cz
4. Philips 65OLED706 88 % 31 132 Kč Zobrazit Mironet.cz
5. Philips 32PFS6805 82 % 5 029 Kč Zobrazit Tera.cz

Hraní her

Pokud máte televizor Philips a jste fanouškem pro hraní her, pak máte ideálního parťáka, s kterým si každou hru užijete na plné pecky. Ve chvíli, kdy zapnete herní konzoli, přepne se vaše televize automaticky do režimu s tzv. ultranízkou latencí.

Zásluhou toho bude velmi rychlá odezva během hraní a hlavně naprosto plynulá grafika bez sekání obrazu. Technologie Ambilight navíc zajistí přenesení akce rovnou do prostoru vaší místnosti a vše tak bude mnohem realističtější. Zvukový systém Bowers & Wilkins je zárukou dokonale čistých dialogů

O značce Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 v Eindhovenu. Patří k největším elektronickým firmám v celosvětovém měřítku. Původně začala společnost s výrobou lamp, ale postupně přidávala i další produkty. Televize značky Philips dorazily na trh roku 1949.

Televize Philips můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (62 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Televize Philips mají rozhodně velmi slušný potenciál, protože za slušnou cenu pořídíte parádní kousky. Mají super obraz, skvělý, a hlavně čistý zvuk, stejně jako přijatelnou cenu. Já mám aktuálně Philips 55OLED707 a velká spokojenost, rád doporučuji, protože je skutečně peckovní.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo