Televize Philips

Televize Philips jsou oblíbené zejména díky technologii Ambilight. Jedná se o okolní osvětlení televize, díky kterému si užijete sledování každého filmu/pořadu pomocí tzv. rozšířeného obrazu do okolí. Principem této technologie je, že když je v chodu, vrhá světlo na tu část zdi, která se nachází za televizí, tím se obraz opticky rozšíří, oči se tak nemusí tolik namáhat a snižuje se jejich únava při sledování.

Je dobré zmínit, že zmíněná technologie Ambilight je unikátní a najdete jí jen u televizorů značky Philips. U vybraných modelů je integrován P5 procesor, jehož zásluhou se dokáže kvalita obrazu vyšplhat až na nejvyšší příčky. Android TV disponují stejnojmenným operačním systémem, takže si na televizi hravě spustíte mnohé hry a aplikace, díky kterým se zabaví celá rodina. Samozřejmostí jsou také OLED televize či LCD.

Všechny televize Philips

Hraní her

Pokud máte televizor Philips a jste fanouškem pro hraní her, pak máte ideálního parťáka, s kterým si každou hru užijete na plné pecky. Ve chvíli, kdy zapnete herní konzoli, přepne se vaše televize automaticky do režimu s tzv. ultranízkou latencí.

Zásluhou toho bude velmi rychlá odezva během hraní a hlavně naprosto plynulá grafika bez sekání obrazu. Technologie Ambilight navíc zajistí přenesení akce rovnou do prostoru vaší místnosti a vše tak bude mnohem realističtější. Zvukový systém Bowers & Wilkins je zárukou dokonale čistých dialogů

O značce Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 v Eindhovenu. Patří k největším elektronickým firmám v celosvětovém měřítku. Původně začala společnost s výrobou lamp, ale postupně přidávala i další produkty. Televize značky Philips dorazily na trh roku 1949.

Televize Philips můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo