Televize Sony

Televize Sony se řadí k naprosté špičce, nejen díky technologickým inovacím, ale také vysoké prestiži a elegantnímu designu. Svými technologiemi přispívají k obohacení trhu v celosvětovém měřítku.

Nechybí televizory 4K Ultra HD TV, OLED TV, ale také 8K a mnohé další. Každá jednotlivá televize nabízí vysoký kontrast a s ním i dokonalý zážitek při sledování jakéhokoliv pořadu.

Všechny televize Sony

Nejlepší televize Sony

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Sony XR-55X93K 100 % 25 990 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Sony XR-65A83K 95 % 49 989 Kč Zobrazit Planeo.cz
3. Sony XR-55A83K 92 % 39 990 Kč Zobrazit Mall.cz
4. Sony XR-55A90J 88 % 44 918 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Sony KD-32W800 85 % 7 990 Kč Zobrazit Alza.cz

Na výběr máte různé velikosti na základě zvolené úhlopříčky. Je dobré zmínit, že televize SONY často získávají mnohá ocenění a obsazují první příčky za špičkový obraz.

OLED technologie zajistí dokonalou sytě černou barvu a vynikající jas. Cognitive Processor XR zajistí reprodukci způsobem odpovídajícím vlastnostem našeho zraku i sluchu, takže zážitek z každého sledování bude naprosto realistický a nenapodobitelný. Díky Triluminos displeji je zaručeno širší spektrum barev s živějším a mnohem více přirozeným obrazem.

O značce Sony

Společnost Sony Corporation byla založena v roce 1946 v japonském Tokiu. Přestože na počátku všeho stálo tranzistorové rádio, začala se postupně nabídka produktů rozšiřovat. Roku 1958 se společnost přejmenovala na SONY.

V roce 1960 byl vyroben první přenosný tranzistorový televizor na světě, zatímco první barevný televizor Trinitron spatřil světlo světa v roce 1968. V roce 1996 pak přichází na trh první televizor s horizontálně i vertikálně plochou obrazovkou a o rok později pak HD televizory.

Rok 2014 přináší televize s 4K technologií a o rok později se představují televizory Android. Dva roky poté jsou na veletrhu v Las Vegas uvedeny OLED televize.

Televize Sony můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Rozhodoval jsem se mezi Sony XR-55A75K a Sony XR-55A90J, nakonec jsem zvolil tu první televizi, protože měla přece jen lepší hodnocení než ta druhá. Původně jsem chtěl sice jinou značku, ale když jsem náhodně narazil na váš článek, rozmyslel jsem si to a šel do televize Sony, čehož rozhodně nelituji a mohu tuto televizi doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo