Televize Sony

Televize Sony se řadí k naprosté špičce, nejen díky technologickým inovacím, ale také vysoké prestiži a elegantnímu designu. Svými technologiemi přispívají k obohacení trhu v celosvětovém měřítku.

Nechybí televizory 4K Ultra HD TV, OLED TV, ale také 8K a mnohé další. Každá jednotlivá televize nabízí vysoký kontrast a s ním i dokonalý zážitek při sledování jakéhokoliv pořadu.

Všechny televize Sony

Nejlepší televize Sony

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Sony XR-55X93K 100 % 25 990 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Sony XR-65A83K 95 % 49 989 Kč Zobrazit Planeo.cz
3. Sony XR-55A83K 92 % 39 990 Kč Zobrazit Mall.cz
4. Sony XR-55A90J 88 % 44 918 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Sony KD-32W800 85 % 7 990 Kč Zobrazit Alza.cz

Na výběr máte různé velikosti na základě zvolené úhlopříčky. Je dobré zmínit, že televize SONY často získávají mnohá ocenění a obsazují první příčky za špičkový obraz.

OLED technologie zajistí dokonalou sytě černou barvu a vynikající jas. Cognitive Processor XR zajistí reprodukci způsobem odpovídajícím vlastnostem našeho zraku i sluchu, takže zážitek z každého sledování bude naprosto realistický a nenapodobitelný. Díky Triluminos displeji je zaručeno širší spektrum barev s živějším a mnohem více přirozeným obrazem.

O značce Sony

Společnost Sony Corporation byla založena v roce 1946 v japonském Tokiu. Přestože na počátku všeho stálo tranzistorové rádio, začala se postupně nabídka produktů rozšiřovat. Roku 1958 se společnost přejmenovala na SONY.

V roce 1960 byl vyroben první přenosný tranzistorový televizor na světě, zatímco první barevný televizor Trinitron spatřil světlo světa v roce 1968. V roce 1996 pak přichází na trh první televizor s horizontálně i vertikálně plochou obrazovkou a o rok později pak HD televizory.

Rok 2014 přináší televize s 4K technologií a o rok později se představují televizory Android. Dva roky poté jsou na veletrhu v Las Vegas uvedeny OLED televize.

Televize Sony můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo