Televize Samsung

Televize Samsung patří k naprosté špičce na poli elektroniky. Vynikají špičkovou kvalitou, precizním zpracováním a vynikajícím obrazem. Jsou dokonale vyladěné do posledního detailu, bez ohledu na to, jaký model či úhlopříčku zvolíte.

Jejich cena se pohybuje cca od 5 000 korun, přes desetitisícové modely až po televize, které stojí i stovky tisíc. Právě naprosto nepřekonatelný obraz je to, co nás na této značce televizorů láká nejvíce.

Obraz je čistý, ostrý, neseká se, nerozmazává, netvoří se šmouhy, je zkrátka perfektní. Dokonce disponují unikátní technologií QLED. Ta je skvělou alternativou tzv. OLED technologie, která je běžná u moderních televizorů.

Svým designem zapadnou do každé domácnosti, ať už máte tradiční či moderní pojetí interiéru. Kromě QLED a OLED televizorů jsou zde také Neo QLED či HD TV Velikost úhlopříčky se pohybuje v rozmezí od 43″ (108 cm) do 98″ (245 cm).

Všechny televize Samsung

Nejlepší televize Samsung

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Samsung QE75QN85B 98 % 45 321 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Samsung QE50Q60B 97 % 15 003 Kč Zobrazit Mironet.cz
3. Samsung UE43AU7172 96 % 9 990 Kč Zobrazit tsbohemia.cz
4. Samsung UE32T5372 95 % 6 990 Kč Zobrazit Expert.cz
5. Samsung QE55QN85B 93 % 20 990 Kč Zobrazit Mall.cz

No Gap – systém uchycení

Inovativní způsob pro uchycení televizoru těsně ke zdi, aniž by se jakkoliv nakláněl či trčel. Systém No Gap Wall Mount umožňuje připevnit televizi tak, že jí zavěsíte na konzoli, kterou předtím musíte připevnit na zeď. Televize bude splývat se zdí a bude vypadat naprosto přirozeně, jako kdyby byla součástí zdi.

QLED televize Samsung

Technologie Quantum Dot zajistí maximální jemnost u barevných přechodů, aniž by docházelo k jejich ztrátě i při nastavení vyššího jasu. Celokovový design je vhodný do jakéhokoliv interiéru. Výhodou je i vyšší životnost a dokonalá kvalita barev, díky nimž vypadají přesně tak, jako v realitě, což je naprostá rarita.

8K televize Samsung

Přestože 4K nabízí dost jemný obraz, s 8K televizorem bude ještě jemnější a 16x detailnější oproti Full HD rozlišení. Ostatně 8K se pyšní skoro 8 000 pixely, což je vlastně důvod pojmenování. S touto technologií si užijete každý svůj pořad naplno.

Smart televize Samsung

Smart televize jsou vyzbrojeny vlastním operačním systémem Tizen, který byl špičkově vyladěný, aby fungoval bez zádrhelů. Oproti systémům jako je například Android je přímo nadupán funkcemi a šlape na 150 %.

Co potěší je vskutku vysoká rychlost při jakékoliv aktivitě. PIP technologie obraz v obraze vám umožní sledování hned dvou kanálů současně. Potěší rychlé nahrávání, ale také přehrávání multimédií, která máte uložena na externím disku.

O značce Samsung

Společnost byla založena v roce 1969 jako Samsung-Sanyo Electronics a poté prošla proměnou, pokud jde o názvy. První černobílý televizor spatřil světlo světa v roce 1970 a o rok později se začaly tyto černobílé televize vyvážet do Panamy. V roce 1989 bylo celkově vyrobeno více než 20 milionů barevných televizí.

Televize Samsung můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo