Televize Hisense

Televize Hisense jsou dílem čínského výrobce, který vpadl na náš tuzemský trh teprve nedávno. Přesto je to jeden z největších výrobců i prodejců v kategorii SMART televizorů. Pyšní se příznivými cenami a vysokou kvalitou obrazu.

Ve většině případů disponují televize Hisense 4K Ultra HD rozlišení. Potěší vynikající poměr ceny/kvality/výkonu. V nabídce najdete LED televize, ULED TV i modely, které jsou kompatibilní s 3D technologií. Díky minimalistickému designu jsou všechny ploché LED televize ideální volbou do kterékoliv domácnosti.

Všechny televize Hisense

ULED televize Hisense

ULED je patentované označení kvality obrazu. Řada televizorů Ultra LED je zárukou inovativního designu, mnoha pokročilých technologií i zajímavého ovládání pomocí operačního systému VIDAA.

Tyto modely mají velmi užitečné technologie, jako je prostorový zvuk Dolby Atmos, panel s frekvencí až 120 Hz, lokální stmívání až se 180 zonami, Dolby Vision HDR i široký barevný gamut.

OLED televize Hisense

U obrazovek s technologií OLED není nutné podsvícení, protože všechny diody s velikostí jednoho pixelu mají vlastní světlo fungující zcela nezávisle.

Nevyužité diody naprosto zhasnou a černá je díky tomu mnohem černější, což je právě zásluha OLED technologie. Nechybí velmi široká paleta barev zaručující přiblížení k realitě obrazu.

QLED televize Hisense

Technologie Quantum Dot Colour funguje tak, že mikroskopické nano krystaly umožní s vysokou přesností rozlišit tři základní barvy – modrou, zelenou a červenou.

Následně pak přichází plynule gradující barvy v pestré škále. S touto technologií budou barvy přesně takové, jak mají vypadat ve skutečnosti a jak se vyskytují v reálném prostoru.

UHD televize Hisense

Tyto 4K televizory Hisense jsou zárukou perfektního poměru výbava/cena/kvalita. Nadchne vás nadčasový moderní design, který ještě podtrhne tenký rámeček kolem obrazovky. Zážitek z obrazu je tak maximální.

Ve většině případů mají jednotlivé modely UHD televizí rychlé bezdrátové připojení k internetu, Smooth Motion a Ultra Motion pro plynulé zobrazování i těch nejrychlejších scén bez nežádoucího sekání. Dále disponují operačním systémem VIDAA, který je intuitivní a rychlý.

O značce Hisense

Čínská společnost Hisense byla založena v roce 1969 a k jejím hlavním výrobkům patří jednoznačně televize. Ta první se na trhu objevila roku 1978 a jednalo se o model CJD18.

Rok 2013 přinesl průhlednou/transparentní 3D televizi. Od roku 2015 pak získala firma Hisense Group právo pro prodej televizí v USA a to pod značkou Sharp. První 8K 10bitový televizor HDR přichází na trh v roce 2020.

Televize Hisense můžete koupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (66 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. O tom, že bude televize Hisense skvělá jsem vůbec nepochybovala, protože máme od této značky americkou lednici a je perfektní. Televize má krásné barvy, čistý pěkný obraz a moc se mi líbí i její provedení. Je velmi kvalitní a má elegantní design.

Přidat komentář

Recenzer
Logo