Telly nabízí televizi, internet a volání (mobil i pevná linka). V následující recenzi se podíváme na jejich nabídku. Povíme si něco o společnosti Telly.cz a také o výhodách a nevýhodách jejich služeb. Na konec jsme přidali krátké shrnutí.

1x1.trans - Telly

Logo – Telly

Co je Telly?

Telly.cz je na trhu od roku 2006. Začínali pod názvem DIGI TV, které před pár lety změnili na současné Telly. Jde o poskytovatele satelitní a internetové televize. V současnosti ale kromě TV nabízí také internetové připojení a tarify pro volání.

Vyzkoušet Telly

zpět k obsahu ↑

Co nabízí

Internetová televize je největším tahákem Telly.cz. Pořady můžete libovolně přetáčet a vybírat z databáze. Nemusíte vůbec na nich čekat, lze je sledovat zpětně nebo nahrávat. Můžete vybírat mezi programy, na které jste zvyklí z klasické televize.

Lze přikoupit kanály HBO GO, HBO 1-3 nebo Sport. Tarify internetové televize se liší počtem kanálů. Jejich součástí je také aplikace, kterou využijete pro smart TV nebo pro chytrý telefon či tablet.

 • Malý balíček stojí 200 Kč měsíčně (65 TV kanálů)
 • Střední balíček stojí 350 Kč měsíčně (103 kanálů)
 • Velký balíček stojí 500 Kč měsíčně (123 kanálů)

Pokud máte starší televizi, nemusíte se bát. Telly.cz totiž nabízí také set top boxy, díky kterým můžete jejich služby využívat i na staré TV.

Satelitní TV je ideálním řešením v místech, kde není dobrý signál pro internet. Satelit vám přijde nainstalovat technik. Telly.cz vám zajistí moderní set top box nebo CA Modul. Tato možnost se hodí například na chatu, kde nechcete platit internetové připojení, jelikož tam často nebýváte. Zde jsou balíčky, které nabízí:

 • Malý balíček stojí 200 Kč měsíčně (45 TV kanálů)
 • Střední balíček stojí 350 Kč měsíčně (81 kanálů)
 • Velký balíček stojí 500 Kč měsíčně (98 kanálů)

K satelitní TV lze rovněž přikoupit HBO 1-3, HBO GO a sportovní kanály.

Telly TV dále nabízí internet. Vybrat si můžete mezi optickým a DSL připojením přes telefonní kabely. Optika je podstatně rychlejší a internet tolik nepadá. Důležité je ověřit dostupnost ve vašem bydlišti přímo s Telly.cz, připojení optickým kabelem není možné všude. Jaké jsou ceny?

Balíčky DSL internetu:

 • DSL 20: až 20/2 Mbps za 500 Kč měsíčně
 • DSL 50: 50/5 Mbps za 550 Kč měsíčně
 • DSL 100: 100/10 Mbps za 650 Kč měsíčně
 • DSL 250: 250/25 Mbps za 700 Kč měsíčně

Balíčky pro připojení přes optický kabel:

 • Optik 100: 100/10 Mbps za 650 Kč měsíčně
 • Optik 250: 250/25 Mbps za 750 Kč měsíčně
 • Optik 500: 500/50 Mbps za 850 Kč měsíčně
 • Optik 1000: 1000/100 Mbps za 1000 Kč měsíčně

Třetí službou jsou tarify pro volání. Ty jsou jak pro mobilní telefony, tak pro pevnou linku. Pevná linka používá pro volání internetové připojení, a tak je nutné, abyste ho měli zařízené. Balíčky pro pevný telefon začínají na 185 Kč za měsíc, minuta volání do pevných a mobilních sítí vyjde na 0,99 Kč.

Pro mobilní internet začíná tarif již na 49 Kč za měsíc. Volání stojí 2,50 Kč za minutu, pokud provoláte nad 150 minut, vyjde vás na 2 Kč. A v případě, že za měsíc překročíte hranici 350 provolaných minut, sníží vám sazbu na 1 Kč za minutu. SMS stojí standardně 1,50 Kč.

Samozřejmostí je péče o zákazníky, a tak i Telly.cz nabízí zákaznickou podporu. Můžete je kontaktovat přes telefon, email, ale také v online chatu nebo přes kontaktní formulář. Na jejich webových stránkách najdete šikovně zpracovanou sekci Častých dotazů. Doporučujeme se tam podívat, třeba tam najdete odpověď právě na problém, který vás trápí. V sekci s podporou jsou i praktické Návody.

zpět k obsahu ↑

Výhody

U televize online je výhodou, že pro sledování nepotřebujete anténu. Stačí se jen připojení k internetové síti.

 • Vysoká kvalita obrazu a zvuku.
 • Široká nabídka programu u kabelové i online TV.
 • Pořady lze nahrávat nebo sledovat zpětně.
 • TV můžete sledovat na 4 zařízeních najednou.
 • Funguje všude po EU.
 • Dobrá cena.

Telly.cz navíc můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma. Stačí kontaktovat Telly.cz, stáhnout si jejich aplikaci pro chytrou televizi a je to – na dva týdny máte zpřístupněné jejich služby. Během této doby se rozhodnete, zda vám jejich internetová televize vyhovuje a jestli chcete v čerpání pokračovat.

Co se internetu týče, tak první měsíc máte zdarma. Pokud si u Telly.cz zřídíte internet i televizi, na internetové připojení vám dají 100 Kč slevu (každý měsíc). U internetu je výhoda stabilní připojení a široká nabídka tarifů.

Výhodou mobilních tarifů a pevných linek je pěkná cena. A to především v porovnání s klasickými operátory, u kterých někdy taxa za minutu přesahuje hranici 3 Kč. Tarif s neomezeným voláním a SMS navíc vyjde na necelých 500 Kč, a to včetně 3 GB internetu, což je velmi výhodné.

zpět k obsahu ↑

Nevýhody

Telly.cz není zprostředkovatelem streamovacích služeb jako je Amazon Prime nebo Netflix. Pokud byste o ně měli zájem, musíte si je zaplatit extra a zařídit sami za sebe.

Satelitní TV nabízí o trochu méně kanálů než internetová TV.

Dražší datové balíčky pro mobilní internet. Avšak základní tarify jsou levné, a tak to ve finále není zas takové mínus, stále zaplatíte méně než u klasických operátorů.

zpět k obsahu ↑

Shrnutí

Telly.cz nabízí širokou paletu tarifů a balíčků, ať už potřebujete zařídit televizi, internet nebo volání. Televizi vám zprovozní jak internetovou, tak klasickou satelitní. Televize přes internet je navíc ideálním řešením do moderní domácnosti, rázem vám odpadnou starosti se satelitem.

Můžete se těšit na bohatou nabídku všech oblíbených programů, možnost nahrávání, zpětné sledování, a navíc se mohou dívat všichni členové rodiny současně, přitom každý na svém zařízení. Telly.cz rozhodně patří mezi nejlepší internetové televize – nabídkou i cenou.

Líbí se nám také nabídka internetu a volání. Cena je opravdu příznivá, navíc jsou schopni zařídit jak DSL, tak internet s připojením přes optický kabel. Zákazníci si kvalitu připojení pochvalují a jakmile je něco v nepořádku, Telly.cz reaguje velmi rychle a ochotně vám poradí, popř. pošlou odborníka. Jde tedy o kvalitního poskytovatele se špičkovými službami, na kterého je spolehnutí.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

12 komentářů
 1. Reagovat
  Alena 8.4.2022 v 13:37

  Dobrý den,
  Mám smlouvu s touto firmou už přes 15 let, kdy se ještě jmenovala Digi tv. Že mi jimi nahnutý pracovník rozvrtal být a nechal díry po vrtačce tak, jsem zkousla. Po celou dobu jsem tv fungovala i ne, dle počasí. Sotva jen trochu zavál vítr už nebyl signál, co už… Levnější nabídka na trhu nebyla. Při kovidu jsem bohužel strávila mesic a půl v nemocnici a sociálka mi neposlala na účet požadovaný příjem a došlo ke skluzu v placení. Než se vše vyřešilo byla jsem po splatnosti max. 14 dní a to mi i potvrdila firma, ale přesto na mne poslali vymahacskou firmu Redogan. Ta mi od začátku začala vyhrožovat, že mi přijde zabavit majetek za pohledávku ve výši 100 Kč. Tato firma si hned účtuje pokutu ve výši dalších 500kc a přehazují si zodpovědnost jeden na druhého. Ukončila jsem s nimi smlouvu a v životě o této firmě nechci slyšet. Už z morálního hlediska je to hrůza. Jsem samozivitelka a vždy jsem vše hradila v pořádku. Měli by se nad sebou zamyslet.

 2. Reagovat
  Alena 8.4.2022 v 13:24

  Dobrý den,
  Mám smlouvu s touto firmou už přes 15 let, kdy se ještě jmenovala Digi tv. Že mi jimi nahnutý pracovník rozvrtal být a nechal díry po vrtačce tak, jsem zkousla.

 3. Reagovat
  Lu2 5.4.2022 v 16:36

  Objednal jsem si Telly.cz na zkušební dobu tří měsíců. Zabralo to pár minut na internetu. Ve zkušební době jsem již dále Telly neobjednat. Šel jsem tedy na web do “zákaznické sekce” a očekával, že zde najdu nějakou možnost vynutí a odhlášení a že toto proběhne stejně hladce, jako objednání. Nic takového nečekejte. Zrušení služby musíte provést písemně, vytisknout si PDF formulář z webu, vyplnit, podepsat a pěkně cupitat na poštu a zde na své náklady odeslat. Zrušil jsem (podotýkám že ve zkušební době) tedy službu, načež mi přišel mail, že nyní poběží měsíční výpovědní lhůta a že musím za další měsíc zaplatit – tentokrát již ale plnou cenu. Mohl bych tu ještě psát, např. o tom, jak faktura na tři měsíce končí dva dny před třemi měsíci a pak již vám fakturují plnou palbu atd. atd. S podobným šmejdským jednáním jsem se dlouho nesetkal a za sebe službu opravdu vřele nedoporučuji.

 4. Reagovat
  Milan 24.2.2022 v 18:23

  Nedoporučuji.. Zloději věčně nefunguje , když jim reklamujete slušně vás pošlou do zadnice. Programy skoro žádné zbytečně drahé .

 5. Reagovat
  Patrik 18.2.2022 v 2:29

  Rozhodně nedoporučuji tuto společnost. Řádně zaplaceno, službu nejsou schopni zprovoznit. Zvažuji trestní oznámení pro neodůvodněné obohacení. Vyhněte se této nespolehlivé společnosti.

 6. Reagovat
  Lydia 1.2.2022 v 20:53

  No dnes není signál a nemůžu se nikam dovolat ,atd.takze zklamání,nedozvim se co se děje proč to nejde……

 7. Reagovat
  Robert 17.1.2022 v 17:22

  Dovolat se do této společnosti,je téměř nemožné.Uz jsem několikrát volal a trvalo to i přes půl hodiny,a nic.NEDOPORUČUJI!!!

 8. Reagovat
  Michal Kameník 14.1.2022 v 22:52

  Jsem naprosto spokojený. Mám balíček Sport předplacený na celý rok a pokud budou služby na takovéto úrovni, tak nemám naprosto žádný důvod přecházet ke konkurenci. Měl jsem že začátku problém s přenosem dat, ale k mé naprosté spokojenosti to vyřešil můj poskytovatel (KH Net) a já si prostě užívám sportu do sytosti!

 9. Reagovat
  Jožky 3.1.2022 v 14:24

  Neodporučam , otravujú , vyvolávaju na tel . číslo

 10. Reagovat
  Fiala 21.12.2021 v 14:02

  Také mám NEGATIVNÍ zkušenost s TV Telly. Nové klienty lákají, ale ukončení smlouvy oddalují a peníze strhávají. Podmínky dohodnuté s operátorem jsou pro ně vzduch. NEDOPORUČUJI!

 11. Reagovat
  Jaroslav Botek 16.12.2021 v 15:36

  Mám ji již mnoho let. Spokojenost. Před týdnem začal obraz kostkovat. Odpojil jsem kompletně od el. sítě. Naskočila a zatím dobrý. Jestli je to možné, prosím o zaslání na e-mail telefonní číslo, kam je možné zavolat, kdyby vznikl nějaký problém. Děkuji.

 12. Reagovat
  Kateřina 12.12.2021 v 9:05

  Nejhorší televize všech dob. Nepřehledný web, není nikde panáček na přihlášení. Milion aplikací každá na něco jiného. NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz