Telly nabízí televizi, internet a volání (mobil i pevná linka). V následující recenzi se podíváme na jejich nabídku. Povíme si něco o společnosti Telly.cz a také o výhodách a nevýhodách jejich služeb. Na konec jsme přidali krátké shrnutí.

telly

Logo – Telly

Co je Telly?

Telly.cz je na trhu od roku 2006. Začínali pod názvem DIGI TV, které před pár lety změnili na současné Telly. Jde o poskytovatele satelitní a internetové televize. V současnosti ale kromě TV nabízí také internetové připojení a tarify pro volání.

Vyzkoušet Telly

Co nabízí

Internetová televize je největším tahákem Telly.cz. Pořady můžete libovolně přetáčet a vybírat z databáze. Nemusíte vůbec na nich čekat, lze je sledovat zpětně nebo nahrávat. Můžete vybírat mezi programy, na které jste zvyklí z klasické televize.

Lze přikoupit kanály HBO GO, HBO 1-3 nebo Sport. Tarify internetové televize se liší počtem kanálů. Jejich součástí je také aplikace, kterou využijete pro smart TV nebo pro chytrý telefon či tablet.

 • Malý balíček stojí 200 Kč měsíčně (65 TV kanálů)
 • Střední balíček stojí 350 Kč měsíčně (103 kanálů)
 • Velký balíček stojí 500 Kč měsíčně (123 kanálů)

Pokud máte starší televizi, nemusíte se bát. Telly.cz totiž nabízí také set top boxy, díky kterým můžete jejich služby využívat i na staré TV.

Satelitní TV je ideálním řešením v místech, kde není dobrý signál pro internet. Satelit vám přijde nainstalovat technik. Telly.cz vám zajistí moderní set top box nebo CA Modul. Tato možnost se hodí například na chatu, kde nechcete platit internetové připojení, jelikož tam často nebýváte. Zde jsou balíčky, které nabízí:

 • Malý balíček stojí 200 Kč měsíčně (45 TV kanálů)
 • Střední balíček stojí 350 Kč měsíčně (81 kanálů)
 • Velký balíček stojí 500 Kč měsíčně (98 kanálů)

K satelitní TV lze rovněž přikoupit HBO 1-3, HBO GO a sportovní kanály.

Telly TV dále nabízí internet. Vybrat si můžete mezi optickým a DSL připojením přes telefonní kabely. Optika je podstatně rychlejší a internet tolik nepadá. Důležité je ověřit dostupnost ve vašem bydlišti přímo s Telly.cz, připojení optickým kabelem není možné všude. Jaké jsou ceny?

Balíčky DSL internetu:

 • DSL 20: až 20/2 Mbps za 500 Kč měsíčně
 • DSL 50: 50/5 Mbps za 550 Kč měsíčně
 • DSL 100: 100/10 Mbps za 650 Kč měsíčně
 • DSL 250: 250/25 Mbps za 700 Kč měsíčně

Balíčky pro připojení přes optický kabel:

 • Optik 100: 100/10 Mbps za 650 Kč měsíčně
 • Optik 250: 250/25 Mbps za 750 Kč měsíčně
 • Optik 500: 500/50 Mbps za 850 Kč měsíčně
 • Optik 1000: 1000/100 Mbps za 1000 Kč měsíčně

Třetí službou jsou tarify pro volání. Ty jsou jak pro mobilní telefony, tak pro pevnou linku. Pevná linka používá pro volání internetové připojení, a tak je nutné, abyste ho měli zařízené. Balíčky pro pevný telefon začínají na 185 Kč za měsíc, minuta volání do pevných a mobilních sítí vyjde na 0,99 Kč.

Pro mobilní internet začíná tarif již na 49 Kč za měsíc. Volání stojí 2,50 Kč za minutu, pokud provoláte nad 150 minut, vyjde vás na 2 Kč. A v případě, že za měsíc překročíte hranici 350 provolaných minut, sníží vám sazbu na 1 Kč za minutu. SMS stojí standardně 1,50 Kč.

Samozřejmostí je péče o zákazníky, a tak i Telly.cz nabízí zákaznickou podporu. Můžete je kontaktovat přes telefon, email, ale také v online chatu nebo přes kontaktní formulář. Na jejich webových stránkách najdete šikovně zpracovanou sekci Častých dotazů. Doporučujeme se tam podívat, třeba tam najdete odpověď právě na problém, který vás trápí. V sekci s podporou jsou i praktické Návody.

Výhody

U televize online je výhodou, že pro sledování nepotřebujete anténu. Stačí se jen připojení k internetové síti.

 • Vysoká kvalita obrazu a zvuku.
 • Široká nabídka programu u kabelové i online TV.
 • Pořady lze nahrávat nebo sledovat zpětně.
 • TV můžete sledovat na 4 zařízeních najednou.
 • Funguje všude po EU.
 • Dobrá cena.

Telly.cz navíc můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma. Stačí kontaktovat Telly.cz, stáhnout si jejich aplikaci pro chytrou televizi a je to – na dva týdny máte zpřístupněné jejich služby. Během této doby se rozhodnete, zda vám jejich internetová televize vyhovuje a jestli chcete v čerpání pokračovat.

Co se internetu týče, tak první měsíc máte zdarma. Pokud si u Telly.cz zřídíte internet i televizi, na internetové připojení vám dají 100 Kč slevu (každý měsíc). U internetu je výhoda stabilní připojení a široká nabídka tarifů.

Výhodou mobilních tarifů a pevných linek je pěkná cena. A to především v porovnání s klasickými operátory, u kterých někdy taxa za minutu přesahuje hranici 3 Kč. Tarif s neomezeným voláním a SMS navíc vyjde na necelých 500 Kč, a to včetně 3 GB internetu, což je velmi výhodné.

Nevýhody

Telly.cz není zprostředkovatelem streamovacích služeb jako je Amazon Prime nebo Netflix. Pokud byste o ně měli zájem, musíte si je zaplatit extra a zařídit sami za sebe.

Satelitní TV nabízí o trochu méně kanálů než internetová TV.

Dražší datové balíčky pro mobilní internet. Avšak základní tarify jsou levné, a tak to ve finále není zas takové mínus, stále zaplatíte méně než u klasických operátorů.

Shrnutí

Telly.cz nabízí širokou paletu tarifů a balíčků, ať už potřebujete zařídit televizi, internet nebo volání. Televizi vám zprovozní jak internetovou, tak klasickou satelitní. Televize přes internet je navíc ideálním řešením do moderní domácnosti, rázem vám odpadnou starosti se satelitem.

Můžete se těšit na bohatou nabídku všech oblíbených programů, možnost nahrávání, zpětné sledování, a navíc se mohou dívat všichni členové rodiny současně, přitom každý na svém zařízení. Telly.cz rozhodně patří mezi nejlepší internetové televize – nabídkou i cenou.

Líbí se nám také nabídka internetu a volání. Cena je opravdu příznivá, navíc jsou schopni zařídit jak DSL, tak internet s připojením přes optický kabel. Zákazníci si kvalitu připojení pochvalují a jakmile je něco v nepořádku, Telly.cz reaguje velmi rychle a ochotně vám poradí, popř. pošlou odborníka. Jde tedy o kvalitního poskytovatele se špičkovými službami, na kterého je spolehnutí.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.4/5 (68 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

33 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Chci všechny varovat před nefér postupy firmy Telly.
  Při prvotní platbě 1,- Kč nemáte jinou možnost než uložit kartu do platební brány GoPay s možností opakované platby, kterou si nemůžete vypnout a jediná možnost jak se toho zbavit je kontaktovat přímo GoPay.
  Já jsem využil „dárek“ Telly na měsíc zdarma a přestože jsem předplatné zrušil den před vypršením balíčku zdarma (což si musíte hlídat sami, Telly vás schválně neupozorní), byla mi z karty odečtena částka 450,- na další měsíc. Dostat tuto neoprávněnou platbu zpět trvalo tři dny, během kterých jsem komunikoval jak s Telly, tak s GoPay tak s mojí bankou. Vyšlo to, kdyby mi peníze nevrátili, byl jsem připraven požádat o pomoc ČOI.

 2. Lidi od těchto zlodějů rychle pryč. Nikdy jim neposílejte korunu pro aktivaci služby. Automaticky si aktivujete střední balíček, který ale nedostanete. Za měsíc Vám pak strhnou peníze, protože mají přístup k Vaším údajům na kartě. Když jsem se začal vztekat, že žádnou službu na účtu nemám, rychle mi jí ten den aktivovali a napsali, že službu na mém účtu evidují a peníze nikdy nevrací! Tohle jsou podvodníci a zloději! Dávejte si velký pozor!

 3. “TELLY” už nikdy. A kdyby mi ho Alza opět dávala zadarmo ? přeji hodně štěstí novým zákazníkům ?

 4. Dotali jsme „dárek“ k nové televizi. Tři měsíce počínaje devátým říjnem podle mě uplynou osmého ledna. Dva dny před tímto datem mi sthli z účtu plnou cenu. Na můj dotaz mi bylo sděleno, že se jedná pouze o devadesát dní a nic mi nevrátí. Zrušení služby? Nemožné se přihlásit. Naštěstí paní na infolince poslala nové heslo. A ejhle: NIC! Ale aspoň mi tvrdila, že může službu zrušit ona na infolince a na mou žádost to prý udělala. Jsem docela zvědavý, hovor mám taky nahraný. Pro jistotu. Nicméně mám na další měsíc televizi, která se seká (a to máme rychlý internet přes pevnou linku), netušíš kde je který kanál (to aby si jeden napsal seznam), když přehodíš a pokusíš se o dva kanály, aniž bys počkal na obraz, zásek. A nedejbože použít myš… Jedna velká katastrofa, jednání, řekl bych, šmejdovské. Rok 2023? Vřele nedoporučuji!!!

 5. Takže malý balíček stojí od ledna 2023 už 250 Kč, zdražení o „pouhých“ 25%. Bez předchozího upozornění, prostě faktura na novou částku a o 2 dny později stržení z karty. Další balíčky na tom budou zřejmě obdobně.
  Takže sbohem, nemilá Telly, neseriózním jednáním jste přišli o zákazníka a nakonec ta kvalita také nic moc. Zvláštní je, že Netflix se nikdy nesekne, vaše TV je někdy 10 sekund obraz, 15 sekund pauza a pořád dokola.

 6. Celá Telly je jedna velká chyba… Aplikace na telefonu ještě jde (ios), ale spouštění přes prohlížeč v PC? Tak to je výsměch. Neustále nabíhá chybná přihlašovací stránka, když už se povede přihlásit jinou cestou, stránka se seká, když chcete pauznout zpětné přehrávání, přepne se tam to, co běží aktuálně. Prostě katastrofa. V televizi taky šílené – absolutně nepřehledné, neustále padá, i když internet šlape jako hodinky.

 7. Článek dobrý, ale ta služba je příšernost sama. To snad zlaté O2 a že to je taky katastrofa. Zatím nám dobíhá velký balíček, ale rozhodně už nebudeme prodlužovat.

 8. Nejhorší aplikace kterou jsem kdy viděl, nefunguje to, když to na chvilku funguje, tak se to seká a to mám vysokorychlostní internet, po vypnutí televizoru, už zpět nenaběhne, do aplikace se i přesto, že máte správné přihlašovací údaje nemůžete dostat, aby jste si nezrušili předplatné, nové heslo vám nepřijde i přesto, že o něj žádáte a oni si z platební karty, která se jim tam někam uložila, zase strhávají peníze a když je po nich chcete vrátit, tak nevadí, že jejich služby nelze používat, že je nepoužíváte a předplatné nešlo zrušit, peníze vám prostě nevrátí, i já zvažuji trestní oznámení za neoprávněné obohacení na straně druhých.

 9. Reply
  Marek Kranich 27.10.2022 v 16:10

  Mám několik předplacených služeb O2 tv sport, Eurosport a jiné jsem vyzkoušel. Telly je to nejhorší co jsem kdy z podobných služeb vyzkoušel. Mám zaplacený sport a už 3x jsem musel resetovat heslo, protože mé přihlašovací údaje se dostanou do jiných rukou!? Jak je to k..va možné. Jak je možné, že když jsem zaregistroval jedno z možných zařízení tak mám v profilu registrována 2? Neznámé zařízení vyruším vygeneruji si nový kód na telefon a za 2 dny už se zase nepodívám na nic, protože mé přihlašovací údaje nejsou platné. Jen tak mimochodem, na telefonu je to apka jak z dob krále klacka.

 10. Nejhorší komunikace s firmou, jako jsem kdy zažil. Důsledkem neprofesionality a hrozné komunikace neschopných paní na infolince jsem si všiml, že po podání výpovědi mi stále posledních 5 měsíců odchází peníze. Smlouva přitom měla být už dávno zrušená. Paní nám řekla, že s námi smlouvu vypoví po telefonu, ale nestalo se tak, protože to údajně musí být aspoň po emailu, ale to nám předtím samozřejmě neřekli. Peníze nevrátí. Nemluvě o jejich prehistorických absolutně zmatených stránkách a nelogické struktuře stránek. Hrozný

1 2 3 4

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo