Tepovače Kärcher

Tepovače Kärcher jsou ideální volbou všude tam, kde je domácnost s nějakým zvířecím miláčkem nebo s malým dítětem, případně s alergikem. Hodí se na pravidelné čištění koberců, ale i sedaček a tomu podobného vybavení.
Zajistí špičkové vyčištění až do hloubky vláken, ať už jde o kobercové podlahy, čalounění, matrace, autosedačky, zahradní nábytek a ostatní.

Všechny tepovače Kärcher

Nejlepší tepovače Kärcher

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Kärcher SE 4002 1.081-140.0 89 % 6 142 Kč Zobrazit Alza.cz
2. Kärcher SE 5.100 1.081-200.0 86 % 6 322 Kč Zobrazit Mall.cz
3. Kärcher SE 4001 1.081-130.0 85 % 4 868 Kč Zobrazit Expert.cz

Výhodou těchto tepovačů je hygienická čistota všech čištěných povrchů, jistota, že s pomocí speciálních přípravků zlikvidujete veškeré roztoče a mnoho dalších kladných vlastností.

Tepovače Kärcher si poradí i s těmi neodolnějšími druhy nečistot a jsou schopné je zlikvidovat z každého textilního povrchu. K dispozici jsou modely, které můžete používat ve vnitřních i venkovních prostorách.

Pracují rychle, efektivně, šetrně a přímo do hloubky vláken. Všechny povrchy jsou zbaveny tuků, nečistot i nežádoucího zápachu.

Největší výhodou tepovačů Kärcher je jejich vysoká kvalita, precizní zpracování, variabilita i skladnost. Na výběr máte nejen přístroje pro domácnosti, ale také profesionální tepovače Kärcher.

O značce Kärcher

Společnost založil v roce 1935 Alfred Kärcher ve Stuttgart-Bad Canstattu. Přestože na počátku všeho byla výroba elektrických pecí, postupně se sortiment měnil, jak se firma vyvíjela a neustále se rozšiřoval.

V současné době patří ke špičce v oblasti čištění, ať už jde o zametací stroje, podlahové mycí stroje, tepovače, vysavače a ostatní pomocníky na čištění podlah a vybavení.

Tepovače Kärcher můžete nakoupit v těchto e-shopech: Kärcher.cz, Mall.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Dostala jsem k narozeninám od manžela tepovač Kärcher SE 4002 1.081-140.0. Nebyl to sice dárek, který jsem si přála, ale i tak potěšil. Akorát, že je to zase další přístroj, co mi připomíná, kolik mám doma neustále práce.

  2. Máme s přítelkyní úklidovou firmu a samozřejmě nabízíme i čištění koberců, takže jsme potřebovali vhodný tepovač, který nám s prací pomůže. Po hodně dlouhém vybírání jsme nakonec objednali Kärcher Puzzi 10/1 1.100-130.0 a byla to skvělá investice. Cena byla sice skoro patnáct tisíc, ale stálo to za to, protože se s ním pracuje opravdu senzačně, koberce jsou čisté, stejně jako sedačky a podobně.

Přidat komentář

Recenzer
Logo