Vysavače Kärcher

Vysavače Kärcher patří k nejoblíbenějším na trhu, neboť vynikají opravdu vysokým výkonem, dlouhou životností a hlavně dosahují prvotřídních výsledků. Vedle klasických vysavačů, rozšířili svou nabídku i o úsporné vysavače nebo vysavače pro alergiky disponující vodním filtrem. Multifunkční vysavače této značky se stanou skvělými pomocníky všude tam, kde potřebujete zlikvidovat nežádoucí nepořádek a nechcete si ničit klasický podlahový vysavač.

Všechny vysavače Kärcher

Jsou vhodné pro úklid v garáži, dílně, během rekonstrukce či renovace, ale klidně i pro běžné soukromé potřeby. Problém nejsou ani veškeré hrubé práce. Na výběr máte kromě multifunkčních vysavačů také tepovače a vysavače na popel a suché nečistoty.

Dále pod značkou Kärcher seženete průmyslové vysavače, ty jsou dobré pro komerční i průmyslové využití, zejména třeba při stavebních pracích atd. Profesionální vysavače, u kterých je samozřejmostí suché vysávání, disponují také mokro-suchým vysáváním a nechybí mezi nimi ani kartáčové vysavače. Všechny tyto typy jsou skvělou volbou v případě úklidových profesionálních služeb, pro různá řemesla, ale i v automobilovém průmyslu. Vynikají zejména vysokou kvalitou a velkou výdrží.
Pozadu ovšem nezůstávají ani klasické vysavače, vhodné pro běžné domácí použití. Koberce jsou naprosto dokonale čisté, zbavené prachu a všech nežádoucích nečistot. Zakoupit tak lze ruční vysavače, vysavače s filtračními sáčky, vysavače bez filtračních sáčků a vysavače s vodním filtrem.

O značce Kärcher

Společnost byla založena roku 1935 inženýrem Alfredem Kärcherem, který chtěl jejím prostřednictvím vyrábět a následně i prodávat produkty z oblasti tepelné techniky. Následně zkonstruoval a na základě svého vlastního patentu i vybudoval Kärcher pec se solnou lázní, určenou na propouštění oceli a tvrzení lehkých kovů v průmyslu. Když skončila 2. světová válka, zaměřila se společnost na kulaté pece, ruční vozíky, malé sporáky a vleky za traktor, tedy produkty, které jsou potřeba den co den.

Největšího průlomu v rámci čistící techniky dosáhl Kärcher roku 1950, kdy vyvinul první, čistě evropský vysokotlaký čistič s ohřevem. Tato konstrukce ohřevu v podstatě i dnes ještě tvoří základ každého hořáku. Rok 1984 se zapsal jako milník díky prvnímu přenosnému vysokotlakému čističi HD 555 profi. V roce 1993 se sortiment rozšířil o interiéry.

Od tohoto roku začal Kärcher nabízet parní čističe i vysavače běžným domácnostem. V roce 2003 přichází na trh první automatizovaný vysávací robot s názvem RoboCleaner RC 3000, který byl světovým unikátem. O čtyři roky později se Kärcher začal zabývat také zahradním sortimentem, jako jsou čerpadla pro zavlažování, odvodňování atd.

V dnešní době můžeme pod touto značkou pořídit vysokotlaké čističe (klasické i se spalovacím motorem), dále aku sekačky na trávu, aku nůžky na trávu, čerpadla, zavlažovací systémy, zametací stroje, elektrické mopy i aku košťata, vysavače, multifunkční vysavače, parní čističe, parní žehlící stanice, parní vysavače, okenní vysavače s bateriovým pohonem, podlahové myčky, škrabky na led a různé příslušenství.

Vysavače Kärcher můžete nakoupit v těchto e-shopech: Expert.cz, Tera.cz, Provysavace.cz, Karcher.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Potřebovali jsme domů nějaký vhodný vysavač, a jelikož kamarád nedá dopustit na značku Kärcher, říkal jsem si, že zkusím nějaký takový model pořídit i nám. Objednal jsem proto Kärcher WD 3 1.628-101.0 a maximální spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo