Kärcher SE 4001

Víceúčelový vysavač Kärcher SE 4001 je určen pro suché i mokré vysávání, a zároveň na čištění koberců. Příkon má 1 400 W, zatímco podtlak 210 bar. Pokud jde o hlučnost, ta nepřesahuje 73 dB. Délka kabelu je 7,5 m a akční rádius 9,5 metrů. Tento všestranný pomocník je vhodný na úklid domácnosti, garáže i dílny.

Když to vezmeme z gruntu, tak Kärcher SE 4001 čistí koberce, předložky, schody s koberci, čalounění, PVC, linolea, přírodní kámen, keramické dlaždice, ale také kutilské dílny, zahrady a interiér automobilů. Zároveň s tím vysává jemný prach a celkově vše čistí opravdu do hloubky. Výhodou je, že na čištění využívá jen čistou vodu, zatímco znečištěná voda je v oddělené nádobě.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Koberce i čalounění je čištěno hloubkově a snadno odstraníte i starší skvrny. Kärcher SE 4001 využívá vysoký podtlak a velmi účinnou technologii trysek, díky čemuž je plocha vyčištěna dvakrát rychleji než s jinými přístroji podobného typu.

Když odejmete nádrž, která je určená na čitou vodu, dá se vysavač používat jako běžný vysavač, s tím rozdílem, že se dá vysávat vše suché i mokré. Inovativní nástřiková a extrakční hubice zajistí, že podlahy po vyčištění rychle schnou.

Příslušenství zahrnuje sací a nástřikovou hadici o délce 2 metry, podlahovou hubici na čištění koberců, násadku na hubici pro čištění tvrdých ploch, podlahovou hubici a spárovou hubici, a také filtrační patronu i pěnový filtr.

Veškeré potřebné příslušenství umístíte jednoduše na vysavač. Praktickou pomůckou je ergonomické držadlo, to ulehčuje celkovou manipulaci s celým vysavačem a rovněž funguje jako zámek, neboť v poloze nahoru uzamkne celou nádobu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Kärcher
Zařazení:vysavač pro mokré i suché sání
Hmotnost:8 kg
Hlučnost:73 dB
Délka přívodového kabelu:7,5 m
Sací výkon40 W
Příkon:1400 W
Akční rádius:9,5 m
Napájení:síťové
Typ filtru:pěnové 
Filtr:vodní filtrace
Provedení:sáčkové
Objem sáčku/nádoby na prach:4 l
Pro domácnost se zvířaty:ano
Štěrbinová hubice:ano
Hubice na tvrdé podlahy:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Kärcher SE 4001

Kärcher SE 4001

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Na čištění koberců je Kärcher SE 4001 naprosto dokonalý, i když pozadu nezůstává ani v případě vysávání nečistot a prachu. Jednoduše a rychle ho sestavíte, délka kabelu i akční rádius je dostatečný. Potěší, že k čištění využívá skutečně jen čistou vodu, takže se bez problémů vyčistí do hloubky a nikde neulpívá špinavá voda. Čistí vše a velmi dobře. Můžeme říci, že je to kvalitní vysavač za velmi dobrou cenu. Určitě se podívejte i na jiné vysavače, ať máte srovnání, například Kärcher WD 6 P Premium.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • servis
 • doplňky
 • tepování
 • náhradní díly
 • čištění koberců
 • mokré i suché sání
ZÁPORY
 • zásobník na vodu má celkem úzké hrdlo
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Kärcher najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Josef 7.1.2021 v 15:18

  Je náhradních dílech nádrž na vodu?

  • Reagovat marie 96x96 - Kärcher SE 4001
   Maruška 7.1.2021 v 17:46

   Dobrý večer, nádrž na vodu je součástí vysavače. Není nutné další příslušenství.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz