Kärcher SE 4001

Víceúčelový vysavač Kärcher SE 4001 je určen pro suché i mokré vysávání, a zároveň na čištění koberců. Příkon má 1 400 W, zatímco podtlak 210 bar. Pokud jde o hlučnost, ta nepřesahuje 73 dB. Délka kabelu je 7,5 m a akční rádius 9,5 metrů. Tento všestranný pomocník je vhodný na úklid domácnosti, garáže i dílny.

Když to vezmeme z gruntu, tak Kärcher SE 4001 čistí koberce, předložky, schody s koberci, čalounění, PVC, linolea, přírodní kámen, keramické dlaždice, ale také kutilské dílny, zahrady a interiér automobilů. Zároveň s tím vysává jemný prach a celkově vše čistí opravdu do hloubky. Výhodou je, že na čištění využívá jen čistou vodu, zatímco znečištěná voda je v oddělené nádobě.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Koberce i čalounění je čištěno hloubkově a snadno odstraníte i starší skvrny. Kärcher SE 4001 využívá vysoký podtlak a velmi účinnou technologii trysek, díky čemuž je plocha vyčištěna dvakrát rychleji než s jinými přístroji podobného typu.

Když odejmete nádrž, která je určená na čitou vodu, dá se vysavač používat jako běžný vysavač, s tím rozdílem, že se dá vysávat vše suché i mokré. Inovativní nástřiková a extrakční hubice zajistí, že podlahy po vyčištění rychle schnou.

Příslušenství zahrnuje sací a nástřikovou hadici o délce 2 metry, podlahovou hubici na čištění koberců, násadku na hubici pro čištění tvrdých ploch, podlahovou hubici a spárovou hubici, a také filtrační patronu i pěnový filtr.

Veškeré potřebné příslušenství umístíte jednoduše na vysavač. Praktickou pomůckou je ergonomické držadlo, to ulehčuje celkovou manipulaci s celým vysavačem a rovněž funguje jako zámek, neboť v poloze nahoru uzamkne celou nádobu.

Parametry

Výrobce: Kärcher
Zařazení: vysavač pro mokré i suché sání
Hmotnost: 8 kg
Hlučnost: 73 dB
Délka přívodového kabelu: 7,5 m
Sací výkon 40 W
Příkon: 1400 W
Akční rádius: 9,5 m
Napájení: síťové
Typ filtru: pěnové 
Filtr: vodní filtrace
Provedení: sáčkové
Objem sáčku/nádoby na prach: 4 l
Pro domácnost se zvířaty: ano
Štěrbinová hubice: ano
Hubice na tvrdé podlahy: ano

Fotografie

Karcher SE 4001

Kärcher SE 4001

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Vysavač Kärcher

Na čištění koberců je Kärcher SE 4001 naprosto dokonalý, i když pozadu nezůstává ani v případě vysávání nečistot a prachu. Jednoduše a rychle ho sestavíte, délka kabelu i akční rádius je dostatečný. Potěší, že k čištění využívá skutečně jen čistou vodu, takže se bez problémů vyčistí do hloubky a nikde neulpívá špinavá voda. Čistí vše a velmi dobře. Můžeme říci, že je to kvalitní vysavač za velmi dobrou cenu. Určitě se podívejte i na jiné vysavače, ať máte srovnání, například Kärcher WD 6 P Premium.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
Klady
  • servis
  • doplňky
  • tepování
  • náhradní díly
  • čištění koberců
  • mokré i suché sání
Zápory
  • zásobník na vodu má celkem úzké hrdlo
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto vysavači Kärcher najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Je náhradních dílech nádrž na vodu?

    • Dobrý večer, nádrž na vodu je součástí vysavače. Není nutné další příslušenství.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo